Jump to content

Novak Đoković u pritvoru? Haos u Australiji, ovakav skandal svet ne pamti!

Оцени ову тему


Препоручена порука

RS.SPUTNIKNEWS.COM

Новак Ђоковић, најбољи тенисер света, највероватније ће учествовати на овогодишњем Аустралијан опену, епилог је вишечасовног суђења у Мелбурну.

 

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

RS.SPUTNIKNEWS.COM

Адвокат Новака Ђоковића Николас Вуд имао је импресивну изведбу на суђењу у Федералном суду Аустралије којим је председавао судија Ентони Кели.

 

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

RS.SPUTNIKNEWS.COM

Новак Ђоковић, најбољи тенисер света, после победе на суду и потврде визе за Аустралију одмах је отишао на тениски терен како би тренирао за предстојећи...

 

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 39 минута, Bilbija рече

Sada ce da ga izbace sa turnira jer je nahvatao vaske dok je robijao i jeo crvljivu hramu ...😂😂😂.

Шта оно би погрешна виза? 12:smeha:

  • Радостан 1

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 часа, Вукашин рече

Ево шта каже наш Патријарх на ту тему (негде од 15. минута). Нисам га никад видео да се толико разљутио, као кад овде говори о лицемерима са запада. Цела беседа је антологијска.

 

И треба, Свети оци се нису  устручавали да кажу истину у очи.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 часа, Ćiriličar рече

„Ако ли ти у чему скриви, или је дужан, то на мене запиши. Ја Павле написах руком својом, ја ћу платити: да ти не речем да си и сам себе мени дужан.“ (Фил 1, 18-19).

Овако Св. Павле пише Филимону, угледном хришћанину који је био и власник робова,  или ти робовласник (бруталније звучи). Моли, дакле, Филимона робовласника да прими Онисима (Онизима) одбеглог роба, да га прими као брата! Изгубио си роба, али добио си брата! И онда му говори да ако је овај, Онисим, шта дужан, да то припише њему, Павлу. Али га онда мало и по савести клепа па каже "да ти не речем да си и сам себе мени дужан". Напомиње га да га је он Павле Христу привео.

Из овога је јасно да хришћанство није за икакво робовање. Хришчанство проповеда да човек не стиче ни много богатства камоли још да робље стиче. Мада не пропведа никаве револуције и буне. Мада из Павловог односа ка Онисиму јасно се види какав је однос хришћанства ка робовласништву. Зна Павле да су земаљски закони на страни Филимона, зато он не говори против њих. Види се да он поштује те законе, зато и каже "ако ти је шта дужан"...али да га прими као брата. Јер, не знам каве су мере биле за одбегле робове, али сигурно нису благе. И сигурно Павле не пише и свој углед залаже а да то није било потребно.

Тиме је "разрешен" хришћански однос ка робовању. Не може Црква да га укида, али наравно да није за то. Филимон је био угледан хришћанин, а Павле му каже "да знаш да самог себе мени дужан" - мало тешке речи...јеси ти његов власник, ако иштеш ишта, ако те оштетио због непослушности - мени припише. Мада, приписуј колико хоћеш кад си самог себе мени дужан. Не можеш то платити свим робовима и свим имањем.

Како год, хришћанство ни по чему није за робовласништво.

Брате лепо си написао, ја не познајем толико добро св. Писмо али, сигурно се нисам добро ни изразио али сам говорио о суштини да човек и као роб, уз Христа може да буде духовно слободан. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 часа, sanja84 рече

Ne shvatam, zašto jednostavno ne ode kući? Zašto se na aerodromu nije okrenuo i otišao kući?

Зашто би признао пораз, треба се борити против таквих. Правда је на његовој страни. Овако су му се многи показали какви су му пријатељи. Народ Аустралије би га пљувао још више да се само повукао, овако ће неки схватити у чему је био проблем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Milan Nikolic рече

FIvGIWnWYAgv9Im?format=jpg&name=medium

Ови поред њега су мутни ко Бил Гејтс. Овај бикоња је и изјавио да би волео да Ђоковић не учествује на АО. Не би ме чудило да су умешали прсте у све ово. Влада зна да је прсла на предстојећим изборима па веле, дај да узмемо неку кинту од вакцинатора Билија.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Плаво Небо рече

Ови поред њега су мутни ко Бил Гејтс. Овај бикоња је и изјавио да би волео да Ђоковић не учествује на АО. Не би ме чудило да су умешали прсте у све ово. Влада зна да је прсла на предстојећим изборима па веле, дај да узмемо неку кинту од вакцинатора Билија.

Ма да како да не, ево Били све трчи да дијели на све стране паре људима који промовишу вакцинацију, а Надал је стари друг са премијером Аустралије. 

Иначе Надал је у пошалици рекао да би волио да Новак неучествује, јер је нагласио да је то са спортске стране. То је заправо и похвала Новаку јер тиме га афирмише као тешког противника кога не би волио за противника на терену. Иначе у наставку је поздравио одлуку аустралског суда да буде ослобођен. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...