Jump to content

Novak Đoković u pritvoru? Haos u Australiji, ovakav skandal svet ne pamti!

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 36 минута, Bilbija рече

Mozete vi da mlatite koliko hocete ovde. Ti niti si video niti znas sta je Djokovic dostavio i kome. Blagog pojma ti nemas kakvu vizu, kada i gde je on trazio i dobio. Ova diskusija je cisto seljacko pacarenje preko tarabe i meni je nekasno kako bilo koja prosecno obrazovana osoba moze ds ucestvuje u takvoj rsspravi. Ti sada znas sta je on dostavio, sta tu pise, znas i sta su osti dostavili, znnas sta ko tu moze ili treba da radi itd...koliko godina imas ti keve ti? 5 ili 35-49?

Па наравно да знам на основу тренутно важећих критеријума за улазак у Аустралију. 

Безвизни режим је тренутно суспендован у Аустралији. Било ко, ко нема аустралски пасош мора претходно извадити визу чак и ако му у нормалним околностима не треба. Уз визу се мора приказати или вакцинални картон или медицинско изузеће. У увом универзуму могу постојати само две опције, да се већ у амбасади тражи или једно или друго као пратећи документ, или се виза издаје без тога на основу мотива доласка и других докумената, али са напоменом да се један од та два кључна за улазак мора показати приликом уласка. Како новак нема вакцинални картон, онда или су му издали регуларну визу са напоменом да мора прибавити изузеће до намјере путовања или је већ имао изузеће и онда су му издали визу коју треба и да добије. Ово што пишем потврђује и сам премијер у својим изјавама: 

WWW.NEWS.COM.AU

Novak Djokovic’s visa has been cancelled and his Australian Open campaign is in tatters but two more players may just be under the microscope.

“The problem is not necessarily with the visa. There are many visas granted and if you have a visa and are double vaccinated you are very welcome to come. And I think what this says to everybody in Australia the people are welcome but if you are not double vaccinated and not an Australian resident or citizen, you cannot come.”

Дакле није проблем виза, већ одједном без проблема могу ући само они који имају визу и вакцинални картон, а ко није вакцинисан не може и тако си ишли мимо сопствених закони који тренутно дозвољавају и медицинско изузеће. Све остало нема везе са законом него искључиво субјективним тумачењем ауторитета, а и може им се. Само то ме неће спријечити да их назовем идиотима и лицемјерима.

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Justin Waters рече

Па наравно да знам на основу тренутно важећих критеријума за улазак у Аустралију. 

Безвизни режим је тренутно суспендован у Аустралији. Било ко, ко нема аустралски пасош мора претходно извадити визу чак и ако му у нормалним околностима не треба. Уз визу се мора приказати или вакцинални картон или медицинско изузеће. У увом универзуму могу постојати само две опције, да се већ у амбасади тражи или једно или друго као пратећи документ, или се виза издаје без тога на основу мотива доласка и других докумената, али са напоменом да се један од та два кључна за улазак мора показати приликом уласка. Како новак нема вакцинални картон, онда или су му издали регуларну визу са напоменом да мора прибавити изузеће до намјере путовања или је већ имао изузеће и онда су му издали визу коју треба и да добије. Ово што пишем потврђује и сам премијер у својим изјавама: 

WWW.NEWS.COM.AU

Novak Djokovic’s visa has been cancelled and his Australian Open campaign is in tatters but two more players may just be under the microscope.

“The problem is not necessarily with the visa. There are many visas granted and if you have a visa and are double vaccinated you are very welcome to come. And I think what this says to everybody in Australia the people are welcome but if you are not double vaccinated and not an Australian resident or citizen, you cannot come.”

Дакле није проблем виза, већ одједном без проблема могу ући само они који имају визу и вакцинални картон, а ко није вакцинисан не може и тако си ишли мимо сопствених закони који тренутно дозвољавају и медицинско изузеће. Све остало нема везе са законом него искључиво субјективним тумачењем ауторитета, а и може им се. Само то ме неће спријечити да их назовем идиотима и лицемјерима.

Ti i dalje pricas o necemu o cemu pojma nemas. Citiras novinare koji jednako kao i ti ne znaju o cemu se radi vec nagadjaju i sada novinarsko nagadjanje je kod tebe argument. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Bilbija рече

Na tu nikakvog maltretiranja ni terora. Jednostavno je do bola. U italiji nevakcinisani ne mogu da rade, od nas 100-120 u firmi trojica su dobili otkaz jer nisu hteli da se vakcinisu

Мрак и бесмисао. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, Bilbija рече

Ne patetisite vise ...

od tebe se ništa drugo nije moglo ni očekivati...

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 часа, Muad'Dib рече

271384248_10226522354343167_4457172961797165804_n.jpg

...

Upravo. To je to.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Вукашин рече

Добра ствар је што је после овога Рио тинто угасио у Србији за вјек и вјеков :D

Ugasio bi i bez toga. A ovo je samo plus na plus.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

„Medicinski sam legalist i legitimist: dakle, po pitanjima fizičkog zdravlja vjerujem samo i jedino službenoj medicini. Cijepio sam se nekoliko puta, i opet ću. Toliko da se legitimiramo. E sad, ovako: Novak Đoković genijalni je tenisač, vjerojatno najbolji u povijesti. Novak Đoković također je, vjerojatno, najbolji individualni sportaš današnjice. To što Novak misli o cijepljenju, prehrani, liječnicima ili piramidama ni na koji način nije relevantno. Ali nešto drugo je, ako ste slučajno zaboravili, relevantno: regiji Bergama, gdje nikad nogom nije kročio, Novak Đoković donirao je, za vrijeme strašnog stradanja u epidemiji, milijun eura. Nekako mi se i sad to čini relevantnijim za cijelu stvar od toga što Novak Đoković misli o cijepljenju.

Australija ima pravo Novaka Đokovića ne pustiti u zemlju zato što nije cijepljen. To pravo, međutim, ima svoj stil i način. Jesu svi jednaki pred zakonom i bla, bla, kao što to kaže australski premijer, ali jednakost pred zakonom nema veze sa stilom i načinom, s oduzimanjem mobitela, pritvaranjem, smještanjem u „hotel“ za „ilegalne migrante“. U čovjeku to budi sumnju da problem, ipak, nije u tome je li Đoković cijepljen i ima li za svoju necijepljenost adekvatnu medicinsku dokumentaciju, ili je problem u rasizmu i šovinizmu ološa s kraja svijeta, ili s njegova početka, koji rasizam i šovinizam nema veze sa cijepljenjem, nego s činjenicom da je nacionalno, regionalno ili rasno pogrešno konfiguriran čovjek postao najbolji na svijetu.

Naravno da mi je Đoković drag. Postoje razlozi za to. Jedan je i onaj zadarski, kada je usred epidemije organizirao turnir, ne bi li svijet učinio normalnim. Bilo je to naivno, ali vrijedno svakog poštovanja.

Pročitajte moj tekst o Đokoviću, tada napisan, uz napomenu da je portalima zabranjeno ovu objavu kopirati i naokolo je prenositi, te na njoj sakupljati klikove i reakcije kojekakvih imbecila":

https://www.jergovic.com/.../novak-dokovic-samo-je-dobar.../

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Чему хистероја, ако је мувао нешто са папирима, онда је све ок, мене чуди зашто се нико не буни што је он добио ореден СПЦ, а пропагира медитацију и промовише гуруе, за такве ствари не да би му требало одузети орден него га и одлучити од Цркве, без обзира колико добро игра рекета и како вјешто заврће лоптицу.

  • Не свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

1641458822-Mina-Milutinovic-novak-2.thumb.PNG.22277f17cc90e53bd3168734c1d45897.PNG

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Вучићев одговор о Новаку:

https://youtu.be/DP7lrmoOoH4?t=4948

 

Обраћање Срђана Ђоковића - уживо:

https://www.youtube.com/watch?v=0Bv9ARDVUUw

 

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Razmiljala sam zašto je otišao u Australiju, sa obzirom da je znao šta će se desiti...i onda shvatih. Hteo je da bude primer, simbol borbe protiv okupatora...lepo, lepo...

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Hadzi Vladimir Petrovic рече

Чему хистероја, ако је мувао нешто са папирима, онда је све ок, мене чуди зашто се нико не буни што је он добио ореден СПЦ, а пропагира медитацију и промовише гуруе, за такве ствари не да би му требало одузети орден него га и одлучити од Цркве, без обзира колико добро игра рекета и како вјешто заврће лоптицу.

Није мувао ништа са папирима. Причали смо на форуму на тему његовог "чакра аура пирамида" губљења, очигледно је да ту греши. 

Овде се ради о другој ствари, иживљавају се над њим аустралијски здравственички штабисти из њихових "догматских" разлога и са руге стране јер један Србин (православац макар и декчаративно) руши снешка тениским снобовима. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

B92: Đokoviću nije dozvoljeno da napusti hotel u kom ima buba

😂😂

Ala loze publiku ovi iz medija ,😂😂😂

...ima buba ...

 

"On je sa svojim timom iznajmio stan, članovi tima su već tamo i najbolji teniser sveta je zatražio da im se priključi."

 

cudi me da ove iz tima nisu ubacili negde gde ima buba ...

😂😂

KAko vas loze , cudo jedno... Ima vaske da nahvata ..

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...