Jump to content

Istina o Branimiru Nestoroviću i udruženju Vitezovi reda zmaja?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 минута, Milan Nikolic рече

Стварно нисам слушао Боројевића о корони. Не пратим га. Једино га памтим по ономе што сам навео, а тиме се бави већ годинама, а не од појаве короне.

Добро, човек се бави свим и свачим, ништа ново...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево још нешто о чајанци

WWW.SRBIJADANAS.COM

Kraj 2016. godine u Knez Mihajlovoj ulici, obeležio je i Centar MIR manifestacijom „Novogodišnja LGBT čajanka“. . Najnovije vesti iz Srbije - Online vesti, novosti Srbija Danas.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Слажем се да треба видети о чему се ради. Само је индикативно то што се у критикама спомиње ,,државна безбедност'' у негативном контексту, као и Колувија. То је већ за сумњу да цела прича уопште има добру намеру.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Milan Nikolic рече

Слажем се да треба видети о чему се ради. Само је индикативно то што се у критикама спомиње ,,државна безбедност'' у негативном контексту, као и Колувија. То је већ за сумњу да цела прича уопште има добру намеру.

Појма немам...не интересује ме превише, али ми је ово што сам навео веома занимљиво...

Дакле, да ли је то нека пракса да се име једне организације мења у име друге?

Како је то могуће и какве везе има та прва организација која организује ЛГБТ чајанку са Редом змаја или како се већ зове?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Било би сасвим нелогично да Боројевић има неке везе са ЛГБТ, јер он је ,,страствен'' борац против свих таквих изопачења. Било би најбоље да је само издејствовао да ''затвори'' ту фирму и преотме новац. Али шта је ту стварно истина можемо само да нагађамо. Нека неко испита како треба.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Milan Nikolic рече

Било би сасвим нелогично да Боројевић има неке везе са ЛГБТ, јер он је ,,страствен'' борац против свих таквих изопачења. Било би најбоље да је само издејствовао да ''затвори'' ту фирму и преотме новац. Али шта је ту стварно истина можемо само да нагађамо. Нека неко испита како треба.

😎

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Поуке.орг инфо рече

Хоће ли било ко да појасни везу између ЛГБТ ЧАЈАНКЕ и тог Центра Мир и сада преименованог у Витезови реда змаја или како се већ зову?

Стварно ми то није јасно...

Дакле, није никаква лаж, превара, имате све на АПР-у...

Хајде сконцентришите се и појасните, ако можете

Kad ja sve moram :smeh1: mislim da to nije tacno, a ako je mozda istina da je postojalo to je u pitanju samo isto ime nista vise, jer se ovi bore protiv LGBT bolestina... I Sam je doktor rekao da ce biti onih koji ce osnovati pod istim imenom nesto skroz suprotno da bi ih obezvredili...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ствари које су описане у тексту се поприлично слажу са понашањем и деловањем обојице.

Боројевић ми је одавно познат као скупљач лајкова и објављивач "ексклузивних" и "невероватних" открића и теорија којима пеца по народу како би створио од себе ауторитет коме се треба веровати. После видим да је прешао и на телевизију. Верујем да ни сам нема појма о многим стварима о којима говори... углавном само зато што га ни не интересује да ли су те ствари истините све док му раде посао.

А Несторовић је постао права медијска личност. А мора се и рекламирати књига некако. Он говори што маса жели да чује и то ради добро. Заваљен у столицу, он нам може објаснити све што нас интересује. Ако се при томе некад жестоко налупа... Боже мој! Па ко ће такву стручност доводити у питање? Поготово када видимо да су људи заменили даљински са телефоном и мишем, па не проверавају ништа што им се сервира, него примају информације само једносмерно. Јер, како каже једна карикатура, "како то може бити лажна вест када каже тачно оно што ја већ мислим?"

Или обојица раде за Систем, или их Систем контролисано пушта да се понашају како се понашају јер му одговара што већи хаос и раздор међу људима.

Ништа ново и ништа чудно.

 

Од свега овога, мени је занимљивија повезаност Система и људи који већ годинама опстају у јавности износећи толико лажи о непроверених информација. Разни портали, канали и сајтови где се често не зна ко је власник нити оснивач неометано функционишу објављујући којешта. То је сада отишло толико далеко да ми је један човек у разговору рекао да више чињенице нису важне. То је изјавио када је остао без аргумената.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Sun14861 рече

Kad ja sve moram :smeh1: mislim da to nije tacno, a ako je mozda istina da je postojalo to je u pitanju samo isto ime nista vise, jer se ovi bore protiv LGBT bolestina... I Sam je doktor rekao da ce biti onih koji ce osnovati pod istim imenom nesto skroz suprotno da bi ih obezvredili...

 

Како мислиш није тачно? Јеси ли видела/о линкове? Имаш АПР, потпуно транспарентно... 

Само је питање, која је то фора, одакле то да се тај центар Мир преименује у Змајеве 😎

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Otišao sam na Borojevićev fb nalog. Postavio je ovo sa Redita, što možre biti i taktička varijanta,  u fazonu da se ne plaši iznošenja ovakvih podataka. I najavio da će na kanalu "Mario zna"  1. januara dati odgovore na sva "pitanja koja su postavili botovi". Pa ćemo videti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па јесте наивно поверовати да ће се Несторовић продати за пар хиљада евра који се налазе на рачуну неког геј покрета. Мени пада напамет да им неко смешта ту игру јер је очигледно да су људи који се баве трговином деце јачи и од државе јер су део ње и не би дозволили да им "неки" Несторовић и Боројевић сад кваре посао.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 49 минута, Родољуб Лазић рече

Otišao sam na Borojevićev fb nalog. Postavio je ovo sa Redita, što možre biti i taktička varijanta,  u fazonu da se ne plaši iznošenja ovakvih podataka. I najavio da će na kanalu "Mario zna"  1. januara dati odgovore na sva "pitanja koja su postavili botovi". Pa ćemo videti.

Е, ако је тако онда немамо о чему да разговарамо, нарочито ако ће то бити на каналу Марио зна... :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Реално, др Несторовић заиста ако уђе у политику имаће подршку, као што је имао Бели. Чак мислим да би могао да још озбиљније ухавати део колача...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...