Jump to content

Основано удружење "ВИТЕЗОВИ РЕДА ЗМАЈА": Др Бранимир Несторовић и Саша Боројевић

Оцени ову тему


Препоручена порука

Кићење туђим перјем? Витезови реда змаја су стварно витешко удружење које је постојало у 15. веку, ово је као да неко из Степојевца "оснује" Малтешке витезове, или Мирољуб Душаново царство.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма...они су ок чове...фале 2 ствари:

-Очигледно је да нису довољно црквени...не да им мерим веру, него иначе из излагања где су били, то је очигледно.

-Често они износе чињенице...проблем је како их тумаче.

Требали су основати неко удружење, не би оно нашкодило, али без звучних имена.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И овим га, наравно, не дискредитујем. Људи често праве грешку код ауторитета, па кад виде да су у нечему добри и да их треба слушати, оду у екстрем па прогласе да их треба слушати у свему. Или обрнуто, ако их ухвате у нечему у чему греше, прогласе да их не треба слушати ни у чему. А ствар је проста: по том и том питању им треба веровати, по том и том не. Лично знам из непосредног и посредног контакта за троје деце којима је једино Несторовић помогао. А опет, чујем га како прича о неким путовањима кроз време и временским процепима кроз које људи пролазе као о "научној чињеници" и о томе како ће да се удружи са Ђоковићем у интелектуалном послу. Код њега само треба бити обазрив јер човек једнако самоуверено наступа и кад прича о нечему што зна и кад прича о нечему што је прочитао у Трећем Оку.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Тражитељ рече

И овим га, наравно, не дискредитујем. Људи често праве грешку код ауторитета, па кад виде да су у нечему добри и да их треба слушати, оду у екстрем па прогласе да их треба слушати у свему. Или обрнуто, ако их ухвате у нечему у чему греше, прогласе да их не треба слушати ни у чему. А ствар је проста: по том и том питању им треба веровати, по том и том не. Лично знам из непосредног и посредног контакта за троје деце којима је једино Несторовић помогао. А опет, чујем га како прича о неким путовањима кроз време и временским процепима кроз које људи пролазе као о "научној чињеници" и о томе како ће да се удружи са Ђоковићем у интелектуалном послу. Код њега само треба бити обазрив јер човек једнако самоуверено наступа и кад прича о нечему што зна и кад прича о нечему што је прочитао у Трећем Оку.

Tako nekako i ja mislim. 

Kad sam čuo za ovaj pokret, na prvu sam prevrnuo očima :0201wink:, jer znam da je Dr sklon fantazijama, i deluje nonšalantno i neozbiljno, i mnogima je iritantan. :)  Što ne znači da nema šta pametno da se čuje.

Hajde, rekoh sebi, da vidim šta će da rade konkretno.

Imao sam jednu stručnu prepisku sa njim, pitao sam ga nešto i on me je ispoštovao, bio sam zadovoljan odgovorom. 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Супер је ако ово заживи. Морамо да се окупљамо око правих вредности. У Србији има витезова који су достојни да се назову по овом древном реду.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па...имамо ону "из Назарета може ли шта добро бити"?

Идеја је одлична! Не бих да судим о Несторовићу....сигурно има шта да каже о медецини, а и о деци и њиховим "правима". Чоек је у томе, један је од ретких који ЧИТА научне радове.

Што се назива тиче - па то је мање битно, то јесте небитно!

Ја мислим да ће имати шта да кажу...свака шуша је постала "еколог", "демократа", "боркиња" и сл. будалаштине....зашто човек Несторовићевог знања и искуства не би имао шта да каже у области тзв. цивилног сектора? Најлакше је седети за екраном и исмејавати.

Осим тога, човек је био утешитељ нације за време короне...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Људи ће се борити против педофилије, против накарадних закона о "дечијим правима" и сл. Залагаће се да се помогне деци и родитељима чија деца имају тешке неизлечиве болести, затим опомињати на све накарадности које долазе кроз законе а које Србоја усваја на (вечном) путу ка ЕУ...и шта је лоше у томе?

Нека ми неко наведе јадан разлог да је лоше да једно такво удружење постоји?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И да...Несторовић може да скупи 25% бирачког тела...има нормалне, здраве ставове о породици, деци, друштву. Има бриљантну каријеру...зашто нека Бака Прасе или неки који псује председнику матер треба да буду забављачи и гласноговорници овом народу а Несторовићу "фали даска у глави"?

Одлично је да нека званична организација/удружење диже глас против накарадности у друштву...осим тога, најављује ако не може ВАНинституционално ући ће у политику...сиц...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

VIDOVDAN.ORG

Istrazivao sam Nestorovicevo udruzenje Vitezove reda zmaja i nesto mi tu opasno smrdi. Potrazio sam udruzenje na APR i imao sta da vidim. Udruzenje nije

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Ćiriličar рече
VIDOVDAN.ORG

Istrazivao sam Nestorovicevo udruzenje Vitezove reda zmaja i nesto mi tu opasno smrdi. Potrazio sam udruzenje na APR i imao sta da vidim. Udruzenje nije

 

Невезано за текст, ово је смехотресно:

Цитат

Sve mi mirise da je Nestorovic zavrbovan, dal od stranih sluzbi, dal od nase drzavne bezbednosti 

Преноси "видовдан" који је гласило те исте службе (државне безбедности). :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Немам појма @Вукашин , знам да су Ињац, Анђелковић и Радун са Вида лансирани у етер медијски...углавном Несторовић има пара, остварио се у каријери....за друге не знам :)

Једно је сигурно, ако доторе уђе у политику биће дупло јачи од социјалиста, а ако буде против власти, биће им брвно у оку...мада не мислим да ће много да удара на власт...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Ćiriličar рече

Немам појма @Вукашин , знам да су Ињац, Анђелковић и Радун са Вида лансирани у етер медијски...углавном Несторовић има пара, остварио се у каријери....за друге не знам :)

Једно је сигурно, ако доторе уђе у политику биће дупло јачи од социјалиста, а ако буде против власти, биће им брвно у оку...мада не мислим да ће много да удара на власт...

Што с' мене тиче, ако стварно покрену она питања и промене у законодавству која су навели - не интересује ме ко је, коме и у чему (био)  (су)власник.

Код нас чим неко има добру идеју прво му се испита фамилија до 4. колена и напад ад-хоминем.

Идеју од срца подржавам, а људе држим на оку...

 

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...