Jump to content

Саопштење за јавност Информативне службе Српске Православне Цркве

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 321
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 57 минута, The Godfather рече

@Родољуб Лазић Ne Rodoljube, nisam svesteno lice!

Сад ми је много лакше.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zaista, ni u jednom trenutku nismo razgovarali o unutrašnjem uređenju Srpske Pravoslavne Crkve, niti doveli u pitanje njenu autokefalnost i jedinstvo“,

 

пре 23 часа, Вукашин рече

Ово може да се тумачи на разне начине.

Стварно невероватно колико је дрска. Мада ко зна са којим намерама је дошла, била се баш утегла пред разговор у неку кожу, а Шбавица је то.:aplauz: Можда је морао Владика да је обрати на секретара:)

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Onufrije рече

Zaista, ni u jednom trenutku nismo razgovarali o unutrašnjem uređenju Srpske Pravoslavne Crkve, niti doveli u pitanje njenu autokefalnost i jedinstvo“,

 

Стварно невероватно колико је дрска. Мада ко зна са којим намерама је дошла, била се баш утегла пред разговор у неку кожу, а Шбавица је то.:aplauz: Можда је морао Владика да је обрати на секретара:)

Ја сам био доказао како је владика Максим фалсификовао свој текст накнадним убацивањем наводника. Све је ово иста про-фанарска прича. Амери довели и адвокате на састанак у Патријаршији. Данас би требало да се све оконча. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Zoran Đurović рече

Амери довели и адвокате на састанак у Патријаршији

Врло занимљив доживљај унутарцрквеног разговора. Јел забележен у историји Цркве некада?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да, овај пут уместо наводника као не знамо енглески, глупи Срби и Синод.

Требало би да Синод пречешља издавачку делатност Владике Максима и његове куће св. Себастијан. Ту има штива да не верујеш

 

SEBASTIANPRESS.ORG

educational, representation, peaceful, spiritual, inspirational, Serbian, Greek, Russian, Eastern Orthodox

 

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, Вилер Текс рече

Врло занимљив доживљај унутарцрквеног разговора. Јел забележен у историји Цркве некада?

Не, да ја знам, али видим и да Патријарх није знао...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, Onufrije рече

Да, овај пут уместо наводника као не знамо енглески, глупи Срби и Синод.

Требало би да Синод пречешља издавачку делатност Владике Максима и његове куће св. Себастијан. Ту има штива да не верујеш

Не само, него и друге ствари: интервјуи у којима је прогласио да је св. Сава на превару задобио аутокефалију; дарвинизам; брлаћење Тасе и Амфилохија да пишу текст да је православан, а ту само таоизам његов споменуше; лобирање за Фанар; објављивање (не видим ко је други могао то да уради; верујем да ми је сумња више него оправдана) интервјуа са Патријархом Вартоломејем у Политици; полемика са Патријархом Иринејем као и са Бачким, итд., итд. Но, о свему томе сам исцрпно писао. Сада нека одговара.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Вилер Текс рече

Врло занимљив доживљај унутарцрквеног разговора. Јел забележен у историји Цркве некада?

Предањски би било да се разрачунавају с помоћу батинаши. :))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Zoran Đurović рече

Не само, него и друге ствари: интервјуи у којима је прогласио да је св. Сава на превару задобио аутокефалију; дарвинизам; брлаћење Тасе и Амфилохија да пишу текст да је православан, а ту само таоизам његов споменуше; лобирање за Фанар; објављивање (не видим ко је други могао то да уради; верујем да ми је сумња више него оправдана) интервјуа са Патријархом Вартоломејем у Политици; полемика са Патријархом Иринејем као и са Бачким, итд., итд. Но, о свему томе сам исцрпно писао. Сада нека одговара.  

Владика нема ни ћирилицу на сајту, само енглески:0205_whistling:Мислим ово је катастрофа.

 

WESTSRBDIO.ORG

WEEKLY FOCUS Lives of the Saints Weekly Diocesan BulletinSEBASTIAN PRESS St. Sebastian Orthodox Press Stamatis...

 

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, The Godfather рече

Da, a Patrika ih pitao - sta ce im advokati i na veceri im rekao "Mi smo JEDNO"!!! 😀

тешко ће Патријарх да изаће на крај са Владиком Иринејом. Зато су и довели адвокате. Али до раскола нема шансе, зато је то и рекао Патријарх

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Onufrije рече

тешко ће Патријарх да изаће на крај са Владиком Иринејом

Zato sto Ameri insistiraju da on bude to sto jeste, kad kazem Ameri ne mislim na nase ljude tamo, vec na establisment SAD olicen u Stejt Departmentu itd...inace - resenje je veoma prosto, preosveceni gdin Dobrijevic se premesta u Donju Pampukovicu da razmisli malo, ukaz stupa na snagu odmah bla bla...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

па довели су га тако да буде у иностранству тако да га пребаце није реално. Како су га довели је велик знак питања? Али био је главни да помогне када је кренуо погром на Косову, има везе у США као користан је, али не бих даље да пичем о њему. Лакче же изаћи на крај са Владиком Максимом него са Владиком Иренејом.

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...