Jump to content

Шешељ стиже из Хага

Оцени ову тему


Препоручена порука

Шешељ је у младости, разумије се, био марксиста.

 

Dobro primjećeno, to znam jer mi je Šešeljev asistent predavao

marksizam na faxu u Sarajevu dok su još tramo bili i on i Karadžić.

Posle je pobegao od Marksizma,nažalost u nepoznato i njemu samome i svima nama....

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

prvo ti je tekst malodusan sto je sramota za pravoslavca, posebno sada kad se radi o nemocnom starcu, znas on se na svakake nacine angazovao za nas narod, isao je i dosta puta glavu da rizikuje zbog toga, prezivio je i bombaski napad,a sta si ti ulozio od sebe za srbiju, daj nam kazi da vidimo s kim imamo posla....

niko ne kaze da je seselj savrsen, ni on sam to ne kaze ni u trenutcima svoje najvece gordosti, to uopste niej upitno, ali koja je poenta svega ovoga, posto mi nije bas jasna , mozes li da nam docaras poentu tog teksta sta si na kraju krajeva zelio da kazes, koju pravdu si ganjao

Драги мој Кордунашу, имаш право. Највише сам писао изиритиран чињеницом да Милован Бојић предводи наводно љекарски тим. Други пут о њему. Али и владика Атанасије Јевтић је ишао по првим линијама фронта, постављао главу, ђе други не би ни ногу, моји пријатељи борци херцеговачки више су се плашили за њега ("да нам не убију владику") него од непријатеља. Па све то и јасна Атанасијева ријеч из 1992.г. у којој је прорекао како ће се све завршити, не спречева ме да га критикујем. А Шешељ се о њега много огријешио, мада родни херцеговачки фронт није ни видио. Такође Жарко Гавриловић, с којим могу да се не слажем у много ствари, је два пута поштено докторирао, на теологији и на историји, спречио претварања Спомен Храма у "Дом Светог Саве", Шешељ се прославио са дисертацијом "Марксистички концепт наоружаног народа", па га, кажем све то није спречавало да напада ђе год стигне и Атанасија и Жарка Гавриловића који га први уведоше у Цркву, иако га политички ништа нијесу угрожавали.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Koliko je jadan rezim Aleksandra Vucica...hapsenje Kosmajca bas sad da ljudima bude skrenuta paznja sa slucaja Seselj.Kosmajac koji je satro u begstvu mesecima hapse dok cita knjigu o Saricu u svojoj kucu u Beogradu,daj bre.Isto ko Sarica sto su izvukli... Jadan li si Vucicu.

Evo i snimka hapsenja, opustencija, kao da nije najveci diler droge u Srbiji

 

 

I jos jedan dobar komentar sa B92 :)

 

Rezija: Aleksandar Vucic 

Ton: Aleksandar Vucic 

Montaza: Aleksandar Vucic 

Glavne uloge: Dragoslav Kosmajac, Aleksandar Vucic 

Asistent na snimanju: Dr Nebojsa Stefanovic 

Publika: Ovce

(dule, 9. novembar 2014 14:29)

# Link komentara

Preporučujem (+1464)

Ne preporučujem (-538)

 

Andjelkovic sa vidovdana je usao u top 5 najogavnijih javnih licnosti.

Potpuno se slazem. Da li covek zbog novca moze toliko da se sroza? Sumnjam da i sam veruje u ono sto prica.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

МОЈЕ ПИСАНИЈЕ О ШЕШЕЉЕВОМ ПРВОМ НАСТУПУ У ЦРКВИ КОЈЕ ЈЕ ИЗАЗВАЛО ДОСТА ПОЛЕМИКЕ: ОПРОШТАЈНИ МОЛЕБАН ЗА ШЕШЕЉА

 

http://stanjestvari.com/2014/10/24/%d0%b0%d0%bb%d0%b5%d0%ba%d1%81%d0%b0%d0%bd%d0%b4%d0%b0%d1%80-%d0%b6%d0%b8%d0%b2%d0%ba%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%9b-%d0%be%d0%bf%d1%80%d0%be%d1%88%d1%82%d0%b0%d1%98%d0%bd%d0%b8-%d0%bc%d0%be%d0%bb%d0%b5/

Одличан текст.

 

Добродошао иначе на форум, брате, надам се да ћеш остати дуго и писати конструктивно као до сада.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Одличан текст.

 

Добродошао иначе на форум, брате, надам се да ћеш остати дуго и писати конструктивно као до сада.

Oдличан текст???

 

 Сама објава овог текста овде и још по неких текстова је пре свега егзибиционистички покушај (моје мишљење) дотичног новог члана форума. Текст који изгледа као да је је написан '86 (или евентуално коју годину касније) и остао заробљен у времену. Да не будем прегруб, али стиче се утисак да је управо аутор текста, био и остао Марксиста, пошто православно Хришћанство оваква писанија не може да уклопи у своју суштину.  Данашња слика, људи поменутих у тексту, изгледа неупоредиво другачије.

Мислим да треба много више обратити пажњу шта значе јеванђељске речи: "А он одговарајући рече им: заиста вам кажем: не познајем вас." (Мт 25,12).

Забрањена ПОРУКА и забрањена ТЕМА далеко се чује. Живела слобода говора!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Oдличан текст???

 

 Сама објава овог текста овде и још по неких текстова је пре свега егзибиционистички покушај (моје мишљење) дотичног новог члана форума. Текст који изгледа као да је је написан '86 (или евентуално коју годину касније) и остао заробљен у времену. Да не будем прегруб, али стиче се утисак да је управо аутор текста, био и остао Марксиста, пошто православно Хришћанство оваква писанија не може да уклопи у своју суштину.  Данашња слика, људи поменутих у тексту, изгледа неупоредиво другачије.

Мислим да треба много више обратити пажњу шта значе јеванђељске речи: "А он одговарајући рече им: заиста вам кажем: не познајем вас." (Мт 25,12).

Ја баш имам утисак да он одлично познаје и лик и дело В Шешеља и осталих поменутих у тексту.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја баш имам утисак да он одлично познаје и лик и дело В Шешеља и осталих поменутих у тексту.

:bendoff:  Свако има право на своје мишљење.

Забрањена ПОРУКА и забрањена ТЕМА далеко се чује. Живела слобода говора!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Драги мој Кордунашу, имаш право. Највише сам писао изиритиран чињеницом да Милован Бојић предводи наводно љекарски тим. Други пут о њему. Али и владика Атанасије Јевтић је ишао по првим линијама фронта, постављао главу, ђе други не би ни ногу, моји пријатељи борци херцеговачки више су се плашили за њега ("да нам не убију владику") него од непријатеља. Па све то и јасна Атанасијева ријеч из 1992.г. у којој је прорекао како ће се све завршити, не спречева ме да га критикујем. А Шешељ се о њега много огријешио, мада родни херцеговачки фронт није ни видио. Такође Жарко Гавриловић, с којим могу да се не слажем у много ствари, је два пута поштено докторирао, на теологији и на историји, спречио претварања Спомен Храма у "Дом Светог Саве", Шешељ се прославио са дисертацијом "Марксистички концепт наоружаног народа", па га, кажем све то није спречавало да напада ђе год стигне и Атанасија и Жарка Гавриловића који га први уведоше у Цркву, иако га политички ништа нијесу угрожавали.

 

 

Па добро види многи су били удбаши во времја оно ал опет није ни Шеки без заслуга за српску ствар.

 

Мада његов став о Цркви и уопште православљу је много ближи Деретићу него било чему.

За Шешеља су вероватно и данашњи Дверјани неки облик талибанизма, што може бити лако и чујемо из његових уста ускоро.

 

Мени је искрено најјадније како су Вук и Шешељ уништили појам кумства у Срба.

А ни четништво им није било баш на нивоу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па добро види многи су били удбаши во времја оно ал опет није ни Шеки без заслуга за српску ствар.

 

Мада његов став о Цркви и уопште православљу је много ближи Деретићу него било чему.

За Шешеља су вероватно и данашњи Дверјани неки облик талибанизма, што може бити лако и чујемо из његових уста ускоро.

 

Мени је искрено најјадније како су Вук и Шешељ уништили појам кумства у Срба.

А ни четништво им није било баш на нивоу.

А које су Шешељеве заслуге за српску ствар, а да су трајне и корисне?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А које су Шешељеве заслуге за српску ствар, а да су трајне и корисне?

Pa kako šta????? Naučio je ljude kako se kolje kašikom.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А које су Шешељеве заслуге за српску ствар, а да су трајне и корисне?

 

А имал овде ишта да сам ја реко а да је неком под конац?

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Šešelj u skupštini na RTS-u uživo.

 

Једино ако се учлани у назадну странку, дотле ће морати да се покаже на изборима и да преџе цељзијус. :Д 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...