Jump to content
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Шкриљац Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер Мрак Ubuntu VKontakte WhatsApp Viber
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Шкриљац Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер Мрак Ubuntu VKontakte WhatsApp Viber

ПРИДРУЖИТЕ СЕ НАШОЈ VIBER ГРУПИ, КЛИКНИТЕ НА ЛИНК

Милан Ракић

И у Србији ће ускоро мушкарци моћи да рађају! (ВИДЕО)

Recommended Posts

Докторе, ја сам трудан!

На основу чега знате да сте трудни?

На основу симптома!

Којих симптома?

Грчење у стомаку, малаксалост и повраћа ми се докторе.

Јел ти знаш да немаш материцу?

Е мој докторе, ја се управо бојим ванматеричне трудноће!

Како је Милорад решио да изнесе трудноћу!

trudan-muskarac-640x299.jpg

- Шта је било Милораде!,  упита благо забринути доктор свог пацијента. 

- Знаш докторе! Нисам се "чувао"! "Закачио" сам јебига!, са изразом немоћи на лицу одговори Милорад. 

- Па?, више реда ради упита доктор већ десетинама и стотинама пута пролазећи кроз ову ситуацију. 

- Па..., врпољећи се у столици, Милорад молећивим гласом настави. 

- Знаш докторе и сам да се још нисам оженио, а остадох у другом стању. Срамота је то да родим, а овамо немам жену у постељи, сестри дружбеницу, а мајци помоћницу!

Па све премештајући се с гуза на гуз у столици,  настави. 

- Дошао сам да ме "очистиш"! Ето!, са издахом олакшања због изреченог заврши Милорад обраћање доктору. 

Доктор, наш познати андролог са субспецијализацијом из маскулинокологије оде до ормана, извади неку брљу и наточи у две чаше. Једну пружи Милораду, а он одмах отпи два добра гутљаја па рече:

- Слушај ме Милораде! То је велики грех. Абортус. Очеви србски треба да рађају Југовиће, а не да их убијају у утроби. Може се опростити и што си имао предбрачни секс, али ипак... Знаш! Абортус!? 

Настаде тишина у ординацији коју само на моменте прекида докторово цоктање језиком након отпијеног гутљаја ракије... 

- У праву си докторе!, прозбори Милорад. 

- Родићу ипак! Шта ме брига шта ће рећи други! 

Доктор се нагну преко стола да дода Милораду ону ракију да наздраве. Милорад га погледа и рече:

- Хвала докторе, роде мој, ко да сам попио! Знаш и сам да труднима не препоручују алкохол!

Милан Ракић

12:smeha:12:smeha:12:smeha:

пре 8 минута, Avocado рече

Već vidim da vi nas kad zatrudnimo nećete da tetošite, mazite i pazite kao mi vas... :cmizdrenje:

ма хоћемо, ал ако добијете стрије, опусте вам се груди и добијете 20 кила више одма вас мењамо, то да знате, па можете  и петоро деце да родите :smeh1:

Креирај налог или се пријави да даш коментар

Потребно је да будеш члан ЖРУ-а да би оставио коментар

Креирај налог

Пријавите се за нови налог на ЖРУ заједници. Једноставно је!

Региструј нови налог

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде

Пријави се одмах