Jump to content
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Шкриљац Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер Мрак Ubuntu VKontakte WhatsApp Viber
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Шкриљац Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер Мрак Ubuntu VKontakte WhatsApp Viber

ПРИДРУЖИТЕ СЕ НАШОЈ VIBER ГРУПИ, КЛИКНИТЕ НА ЛИНК

Снежана

Српкиње се и даље масовно одричу наследства у корист браће и то им је савршено нормално

Оцени ову тему

Recommended Posts

пре 2 минута, Војвода7 рече

Има са давањем предности мушкарцима, дошао као мушкарац, изабрао апостоле мушкарце, мислим, стварно није у реду... Требао је доћи као хермафродит, а апостоле изабрати пола-пола, зар не?

Saša, ne brkaj lončiće, Isus nema veze sad sa temom. I ko je dao prednost muškarcima u hrišćanstvu? 

пре 7 минута, Кратос рече

Pa to vas bre teramo da budete prave hrišćanske po Isusosvoj zapovesti,sve da date i da krenete za mužem (Hristom)  :smeh1:

па ако тако тумачиш, то и није рекао жени него богатом младићу, дакле ви мушкарци треба свега да се одрекнете а не ми ако хоћете христови да будете :smeh1:

Управо сада, Кратос рече

Hm osećam neke vibracije da će da bude neko čerupanje na temi...Aleksandra je odma uletela klizeći s leđa s dve noge....otvaram pivo i kokice su spremne...

:D

Taman posla. Nijesam ja za te startove, odma ripam u vis' dva aršina, nego da ne bude po onom: zbuni ga, pa ga *ebi... ne bih da psujem na ovem forumu dobiću ban... :naklon:

пре 1 минут, εργασία рече

Taman posla. Nijesam ja za te startove, odma ripam u vis' dva aršina, nego da ne bude po onom: zbuni ga, pa ga *ebi... ne bih da psujem na ovem forumu dobiću ban... :naklon:

Ti si kolaterna šteta ja bi reko...:smeh1:

пре 1 минут, Кратос рече

Ti si kolaterna šteta ja bi reko...:smeh1:

Evo svima da uputim jedno molim ve' da me promašite, ja se na ovom forumu dobro zezam, čak sam i sa liberteristima prestao da se raspravljam i polako širim krug poznanstva. Ako me primate u društvo, naravno... :eit3du:  

пре 45 минута, Снежана рече

много се ви бусате са тим Исусом кад год вам иде на руку, али при томе заборављате да је на Голготи уз њега остала само његова мајка, она коју називате дрољом Марија и мали Јован 

Храбро од Јована што је остао, али за жене је било безопасно, тако да, никакав посебан подвиг.

пре 5 минута, εργασία рече

Evo svima da uputim jedno molim ve' da me promašite, ja se na ovom forumu dobro zezam, čak sam i sa liberteristima prestao da se raspravljam i polako širim krug poznanstva. Ako me primate u društvo, naravno... :eit3du:  

Чини ми се да си прозван за шлихтање, па ти види...

А то ти је још горе од комунизма. :Д

пре 3 минута, todor рече

Чини ми се да си прозван за шлихтање, па ти види...

А то ти је још горе од комунизма. :Д

Снежа и Ајла (поготову са Ајлом која је једноставно царица) су два члана са којима ја највише комуницирам (и Ћириличар, и Ћириличар) и које су ме другарски прихватиле на овом форуму, па немам потребе ни у једној варијанти да се било коме од њих шлихтам. Мислим, стварно безвезе. Шта ми треба од њих кола, стан, брак, дијаманти, брилијанти!?!? Фасцинантно ми је како се људи истрипују на једном оваквом виду необавезне, па и неозбиљне комуникације. Ало, опуштено, нема потребе за нападима (не кажем теби). То је инфатилно... :dobro:

пре 30 минута, Кратос рече

Hm osećam neke vibracije da će da bude neko čerupanje na temi...Aleksandra je odma uletela klizeći s leđa s dve noge....otvaram pivo i kokice su spremne...

Rezultat slika za gif pop corn

:D

Неће, неће, џаба ти кокице, а пиво си сигурно већ попио :D

Кратосе, опрости ми за оф молим Те, само да Ти махнем :mahmah:

и целивам... Царе.

Одох...

пре 8 минута, АлександраВ рече

Неће, неће, џаба ти кокице, а пиво си сигурно већ попио :D

Кратосе, опрости ми за оф молим Те, само да Ти махнем :mahmah:

и целивам... Царе.

Одох...

Pozz i tebi.:pivo:

Креирај налог или се пријави да даш коментар

Потребно је да будеш члан ЖРУ-а да би оставио коментар

Креирај налог

Пријавите се за нови налог на ЖРУ заједници. Једноставно је!

Региструј нови налог

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде

Пријави се одмах

Српкиње се и даље масовно одричу наследства у корист браће и то им је савршено нормално - Page 17 - Друштво - Живе Речи Утехе