Jump to content
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Шкриљац Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер Мрак Ubuntu VKontakte WhatsApp Viber
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Шкриљац Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер Мрак Ubuntu VKontakte WhatsApp Viber

ПРИДРУЖИТЕ СЕ НАШОЈ VIBER ГРУПИ, КЛИКНИТЕ НА ЛИНК

RYLAH

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему

Recommended Posts

Цитат

The NRA believes that devices designed to allow semi-automatic rifles to function like fully-automatic rifles should be subject to additional regulations.

https://www.vox.com/policy-and-politics/2017/10/5/16431694/nra-bump-stock-las-vegas-shooting

пре 16 минута, Аурор рече

Nema objašnjenja tu...

Oni to "osećaju", znaš, oni su "provalili".

FB_IMG_1504644712153.thumb.jpg.351bfcf0ba6fb9ecd865b9122e9047a1.jpg

Jbg, ko misli zabija kola u neduzne ljude... jes da posle ispadne skoro pa heroj (mucenik koji prosto nijenimao kud) ali ja sam old school i mislim, ne, osecam da gazenje ljudi prosto nije cool... al jbg ja sam ti takav, staromodan...

Ja volim i da svi ljudi imaju jednaka prava, sta cu kad sam takva budala, iako me to cini komunistom i subjektom trecerazrednih monoblok stripova koje je danas moda nazivati- mimovi ;)

Hej drugari, ja mislim da se meni nešto pokvario Google pretraživač.

Kada ukucam neke pojmove u google images, izlaze mi jako čudni rezultati. Rekao bih sasvim neodgovarajući unetim pojmovima.

Pokušajte i vi pa javite ovde da li je kod vas isto ili je samo do mene pa da pokušam da popravim. Ukucajte:

-European people art

-White couple

-American inventors

-White man and white woman

-Happy white american man

-Happy white american child

-Happy white american woman

-White woman with children

пре 28 минута, Аурор рече

Drugo, ne znam da li će da ga uništi (kod par ćelavaca koji ga drže), ali jednako ni državna intervencija ne bi to uradila. 

Fokusiraj se! Jer sam sklon da verujem da namerno menjas temu.

Niko o tome i ne prica. Nije rec o rasizmu u americi uopste vec o privatnim putevima u vlasnistvu rasista. Nek postoji samo jedan rasista u cutavoj americi. Nek je vlaanik jedinog puta preko neke pustare i nek zabrani crncima prolaz.

Sta ce oni da rade? Eto pozivam te da mislis a ne da osecas posto ste samoproklamovano u tome mnogo dobri.

Radi se o jedinom putu u oblasti gde nema puno crnaca tako da nema ni velike ekononske potrebe da neko napravi konkurentski put. Nas drugar zabrani crnicma prolaz (logicno ima covek pravo na to jer je superioran u svakom smislu). Sta onda da rade ti crnci, i ostali ljudi koji lice na manjine?

Ps. Naglasavam "liče" jer je to jedini kriterijum po kojem se vi vodite, bar smo to do sad naucili.

Takodje, sta ce ra'ite kad neki liberal bogatas napravi put i zabrani svim altovcima, nacistima, rasisitima i trampovcima da prolaze a kao  dokaz za prelaz trazi kompletnu browser istoriju? A jedini je put u tom delu zemlje? :)

Meni je vec zabavno kolko ste slepi za haos koji bi nastao kad bi se svi prešaltali na taj rajski libertarijanizam :)

пре 15 минута, cloudking рече

Ps. Naglasavam "liče" jer je to jedini kriterijum po kojem se vi vodite, bar smo to do sad naucili.

Wtf... Kakva je ovo izjava, čekaj?

пре 20 минута, cloudking рече

Nek je vlaanik jedinog puta preko neke pustare i nek zabrani crncima prolaz.

Pitanje je besmisleno na X nivoa.

пре 13 минута, Аурор рече

Pitanje je besmisleno na X nivoa.

Pa ono jes... nit postoje putevi po bestragijama nit postoje rasisti...

пре 14 минута, Аурор рече

Wtf... Kakva je ovo izjava, čekaj?

Sta da cekam? Dok nadjes fotku migranata koji pokazuju srednji prst Rasmoru?

пре 46 минута, Tumaralo. рече

Kada ukucam neke pojmove u google images, izlaze mi jako čudni rezultati. Rekao bih sasvim neodgovarajući unetim pojmovima.

Pokušajte i vi pa javite ovde da li je kod vas isto ili je samo do mene pa da pokušam da popravim. Ukucajte:

-European people art

-White couple

-American inventors

Слободно тржиште, гугл има право да ради шта хоће. Они за своје троловање алтрајтоваца плаћају смањеним профитом. Појавиће се пре или касније алтрајт-фреднли претраживач. Ви комунисти бисте приватној компанији да одредите шта треба да приказује. Свашта. 

пре 50 минута, Tumaralo. рече

-European people art

-White couple

-American inventors

Hahaha.... aaaaa sad kapiram ono kad uzivate sto se druga strana nervira! :)

Ne sekiraj se iznedrice trziste neki drugi pretrazivac, prosto takav je zakon trzista...

пре 9 минута, cloudking рече

Sta da cekam? Dok nadjes fotku migranata koji pokazuju srednji prst Rasmoru?

Да иронија буде већа, на слици су највероватније били Индијанци... Који су исказивали свој праведни староседелачки супериорни гнев према мигрантима који су им упропастили земљу...

пре 4 минута, Paradoksologija рече

Да иронија буде већа, на слици су највероватније били Индијанци... Који су исказивали свој праведни староседелачки супериорни гнев према мигрантима који су им упропастили земљу...

Al liče na meksicke migrante sto je auroru tada bilo i vise nego dovoljno, iako se sad pravi sav iznenagjen i uvregjen... :)

пре 8 минута, Кратос рече

Фотографија корисника Fox News

Sad ne znam šta kaže statistika i dal je ovo tačno...

Verovatno jeste... NRA ima "samo" 5 miliona članova, Demokratska stranka 80 miliona... pri čemu se citat ne odnosi samo na članove Demokratske stranke... jedino što ne znam ko bi to mogao da izbroji i izmeri...

Креирај налог или се пријави да даш коментар

Потребно је да будеш члан ЖРУ-а да би оставио коментар

Креирај налог

Пријавите се за нови налог на ЖРУ заједници. Једноставно је!

Региструј нови налог

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде

Пријави се одмах