Jump to content
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Шкриљац Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер Мрак Ubuntu VKontakte WhatsApp Viber
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Шкриљац Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер Мрак Ubuntu VKontakte WhatsApp Viber

ПРИДРУЖИТЕ СЕ НАШОЈ VIBER ГРУПИ, КЛИКНИТЕ НА ЛИНК

Srdjan

Које Вас је искушење "спопало" на почетку Великог поста?

Оцени ову тему

Које исушење сте имали на почетку овог, Великог поста?  

75 члановâ је гласало

1. 1. Које исушење сте имали на почетку овог, Великог поста?

• среброљубље
      1
    • гнев
      29
    • стомакоугађање
      17
    • славољубље
      3
    • прељуба/блуд
      18
    • лагање
      4
    • болест
      3

Recommended Posts

Stalno nešto griješim kad radim, preosjetljivo reagujem na svaku riječ (u sebi, nevidljivo, ali dovoljno da mi se pomuti stanje unutrašnje), mrzovolja, odbijanje da prihvatim neke potpuno uobičajene stvari, umor bez prestanka, manjak kreativnosti, otaljavanje nekih važnih stvari - u suštini ne borim se dovoljno i to me ubija  :( prst ka dole :( 0409_feel :( :cmizdrenje:Molite se za mene  0203_cool

Уф, одакле почети? У почетку увек слично, увек гладна шта год да поједем. Па онда мислим, а ова мрсна храна што је остала у фрижидеру, штета да се баци па уквариће се, али некако одолевам, замрзнем шта се може. Е, онда униније. Уморна, клонула духом, неку слику никако да решим и све је тако капитулантски гледам, али добро, ако да Бог завршићу је. Видећемо, дај Боже да издржим, да одолим, да научим и очврснем.  Не знам да ли ћу издржати цео пост (што се хране тиче), обично ми анемија направи проблем. prst ka dole Поздрав свима!

Stalno nešto griješim kad radim, preosjetljivo reagujem na svaku riječ (u sebi, nevidljivo, ali dovoljno da mi se pomuti stanje unutrašnje), mrzovolja, odbijanje da prihvatim neke potpuno uobičajene stvari, umor bez prestanka, manjak kreativnosti, otaljavanje nekih važnih stvari - u suštini ne borim se dovoljno i to me ubija  .please. prst ka dole 4chsmu1 0409_feel joooj :cmizdrenje:Molite se za mene  :(

Милево, керко, 0102_laugh

0203_coolнас чува и спашава...

Вечерас читај псалтир :( :(

а сад само за тебе

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=E7Ktc5qXihs&feature=related

Хвала ти сејо, читам Псалтир сваки дан, ујутро и увече, то ми дође као нешто без чега ми је тешко прегурати дан.  prst ka dole

И још једно хвала за пјесму.

Mileva,pozdrav,

gledajući sebe,to je zbog toga što znaš da je veliki post,da se približava praznik,i htjela bi kao i svi da što se bolje pripremiš.Plus,tu su iskustva ranijih postova,ali dobro tek je počelo.

Reci sebi,post je kao i da nije,gore ne može bit,može,da ne radim ni ovoliko..i da ono što uvijek smetnemo sa uma: raduj se!

Креирај налог или се пријави да даш коментар

Потребно је да будеш члан ЖРУ-а да би оставио коментар

Креирај налог

Пријавите се за нови налог на ЖРУ заједници. Једноставно је!

Региструј нови налог

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде

Пријави се одмах

Које Вас је искушење "спопало" на почетку Великог поста? - Page 3 - Духовни живот наше Свете Цркве - Живе Речи Утехе