Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Све активности

This stream auto-updates     

1. Последњих сат времена
  2. Данас
  3. Јуче
  4. Suza i Deki

Vaša dobra volja nama je pomoć

Pomaže Bog,braćo i sestre u Hristu. Ako imate dobre volje ,kontaktirajte me u porukama ,ili na broju telefona ,jako mi je potrebna pomoć ,moja životna situacija je jako ugrožena ,nisam stabilan ni Finansijski ni materijalno ,tročlana smo porodica bez krova nad glavom ,i posla,živimo od milosti božije ,molim vas za razumevanje ,i značilo bi nam svaka vrste pomoći. Opširnije ću vam o svemu ,kada mi se javite. Unapred zahvalni od srca ,porodica Stefanović. Kontakt Tel - 064-498-94-02
  5. Pomaže Bog,braćo i sestre u Hristu. Ako imate dobre volje ,kontaktirajte me u porukama ,ili na broju telefona ,jako mi je potrebna pomoć ,moja životna situacija je jako ugrožena ,nisam stabilan ni Finansijski ni materijalno ,tročlana smo porodica bez krova nad glavom ,i posla,živimo od milosti božije ,molim vas za razumevanje ,i značilo bi nam svaka vrste pomoći. Opširnije ću vam o svemu ,kada mi se javite. Unapred zahvalni od srca ,porodica Stefanović.  Kontakt Tel - 064-498-94-02

6. Pomaže Bog,braćo i sestre u Hristu. Ako imate dobre volje ,kontaktirajte me u porukama ,ili na broju telefona ,jako mi je potrebna pomoć ,moja životna situacija je jako ugrožena ,nisam stabilan ni Finansijski ni materijalno ,tročlana smo porodica bez krova nad glavom ,i posla,živimo od milosti božije ,molim vas za razumevanje ,i značilo bi nam svaka vrste pomoći. Opširnije ću vam o svemu ,kada mi se javite. Unapred zahvalni od srca ,porodica Stefanović. Kontakt Tel - 064-498-94-02
  7. Pomaže Bog,braćo i sestre u Hristu. Ako imate dobre volje ,kontaktirajte me u porukama ,ili na broju telefona ,jako mi je potrebna pomoć ,moja životna situacija je jako ugrožena ,nisam stabilan ni Finansijski ni materijalno ,tročlana smo porodica bez krova nad glavom ,i posla,živimo od milosti božije ,molim vas za razumevanje ,i značilo bi nam svaka vrste pomoći. Opširnije ću vam o svemu ,kada mi se javite. Unapred zahvalni od srca ,porodica Stefanović. Kontakt Tel - 064-498-94-02
  8. Da, tako deluje i ne znam sta da kazem, mislim mozemo da pretpostavljamo, ne vidim da p.Vartolomej ima neku nameru i jasnu svest da je nesto lose uradio u Ukrajini, da vidimo sta ce m.Ilariona reci posle sastanka na Kipru. Inace nasao sam jednu izreku sv.Grigorija Bogoslova koja moze da bude vrlo zanimljiva i poucna za temu : Да не помисле као да ја тврдим да сваки мир треба неговати. Јер знам да постоји предивно разногласје и најпогубније једномислије; но, треба волети добар мир, који има добар циљ и који сједињује са Богом. Када је реч о очигледном бесчашћу, тада што пре треба ићи на огањ и мач, не гледајући на захтеве времена, владара и уопште било чега, него се приобшавати са лукавим квасцем и припајати се са оболелима. Најстрашније је бојати се било чега више него Бога и због те бојазни да служитељ Истине постане издајник учења вере и Истине
  9. Pomaže Bog braćo ,moja i sestre u Hristu. Lepu i prijatnu noć vam želim.

10. @Родољуб Лазић да не буде забуне, ја ово написах за Хегела не за Тебе. Хегел није укапирао Канта, лупетао је о византијској философији и око спора између omoousios и omoiousios...
  11. Свуда је прашина нешто што је лоше. Оговарања, лажи, увреде, псовања итд. Нигде не постоји позитивна конотација те речи. Зато је и значење те изреке да ће за добрим човеком увек неко да псује, пљује и остало.
  12. Само, савет за Вас: обновите своје познавање правописа . Наводници у оба коментара вам не ваљају јер нису у складу са правописом нашег језика. Друго, именица је договор а облик другог лица императива глагола договарати гласи договарај а не договорај. Тако, ако попа Ђуровића могу некако да разумем кад погреши, наравно, с обзиром на то да преко 10 година не живи на српском говорном подручју - Вас не могу, и не желим. Стварно, најбоље је да баталите те форе исправљања нечијег правописа а уствари користећи argumentum ad hominem. Дакле, чекамо текст.
  13. Орао не лови муве ,односно Aquila non capit muscas може се тумачити на разне начине,нпр.док орао лети високо (орао се иначе слика поред Јована Богослова,не случајно),муве се ниско сударају у лету и оговарају орла Има ту још могућих тумачења. Но,ова наша мудрост- да се за добрим коњем прашина диже нема много тумачења,ту је бар све јасно,односно требало би да је јасно
  14. Шећеру, ја не могу да нађем адекватнијег израза до јајара за тебе. Ти си износио доказе како нисам светац. И сада ти не прија кад те кара Ава са контра аргументима? Ти би да ти причам како сам грешник, а не пророк? Не бише ли Јеремију и бацаше га у рупу, такви праведници као ти, а њему није пало на памет да порекне да је пророк? Треба ли да ти пошаљем фотку кад вршим малу нужду? Па да ти то буде "васпитан испад"? Ти си крајње перверзан тип. Зато си се ухватио под руку са презимењаком. Туђи сте свакој Господњој благодати. Ја знам Лазића јако добро, и да лаже како зине. Написа ми једном: Слагао сам, па шта? Ви не знате шта је лаж, шта је грех, немате осећаја за то. И сад си стао на страну Максима и Фанара. Колико мора да ме мрзиш! То све сведочи да ви само лапрдате о родољубљу, а да са њиме немате везе. Заложио сам главу у борбу против источног папизма, ви и ову прилику користите (двојац Лазића) да ми је скинете! И онда се жалите што вас називам јајарама? Удружено ми пуцате у леђа. Само немојте да мислите да вас људи не читају. За вас не постоји одговарајућа квалификација! Када бих вас поредио са неком од животиња, увредио бих животињу!
  15. Ma, da, zamisli kako je tek za one koji ucestvuju u rasprave'... Nema nista bolje od teznje ka' jednostavnosti, stvarno, lepa pripoved, slicno kao sto kazu : "Ја се вежбам да стекнем једноставност срца од кога зависи спасење“ св. Григорије Богослов "Budi skroman i jednostavan u recima i pokretima tela; u svom porodicnom zivotu budi uzdrzan, celomudren, ne drzak; u dusi budi krotak; prema svima budi srdacan, pravedan, mudar; nikako ne dopustaj sebi lukavstvo i licemerje, umesto njih imaj veru, koja ce te nauciti da svetom i sudbinom svakog coveka upravlja Boziji promisao, a ne prevejano mudrovanje ljudskog razuma, i da zato treba cuvati krotku hriscansku pravednost delima, recima i pomislima." sv.Ignjatije Brjancaninov
  16. Види, немам намеру да се с тобом препуцавам нити да слушам твоје неваспитане испаде. Дакле то "јајара" и сличне изразе, доказе твоје светости, или чега већ, или изостави, или завршавамо. Са Александром Лазићем се договорај и преговарај, то није моја ствар.
  17. https://i.ytimg.com/vi/o_P-sp7DCQY/hqdefault.jpg Nista mi nije jasno. Ja samo zelim da ne radim ono sto ce da mi dusu unistiti (poput igara koje su lose itd) ja samo pitam da li je inace ovako dobro igrati. Послато са Lenovo A6020a41 користећи Pouke.org мобилну апликацију
  18. Ма какав Хегел, тај ни Канта није укапирао, а ни да је постојала византијска философија на Истоку (за коју је тврдио да је сува дреновина, а за нас источњаке да смо дивљаци који су се тукли због једне "јоте" - то је мислио на омоусијане и омиусијане ). Он је мала маца за ловћенског Тајновидца.
  19. Flojd

Слике форумаша

Јело освећење и молитва за болесног дечака.
  1. Учитај још садржаја
  • Create New...