Jump to content
Владан

неки нови "истински православац" ?????

Оцени ову тему

Recommended Posts

по писуванију братије :cmizdrenje: Истинаша постоји нови "стуб Православља" и "Светосавља"  где се служи по типику СВ Саве... иначе човјек је био 16 година у Хиландару па отуд га зову Николај Хиландарац, који се вратио у Отаџбину "због болести мајке" и на свом имању подигао "Цркву Христа Спаса" то вам је на повартаку из Љуљака одма лијево па затим имате таблу "Црква Св Спаса" и ту је Николај Хиланарац на свом имању са својом "Црквом"... oleeeee

Постављена слика

Постављена слика

Постављена слика

Постављена слика

Постављена слика

"Православни ревнитељ"

Постављена слика

"Ревнитељ" јопет :(

Постављена слика

e  сада мене занима братијо и сестрице јел ко чуо за ово и о чему се ради да не гријешим душу без везе, чија је Епархија...

ко зна шта о овоме??? пишите....

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
„Тада ако вам неко каже: овдје је Христос или ондје, не вјерујте... И рећи ће вам: ево га овдје или ено га ондје, али не одлазите нити тамо јурите. "

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

„Тада ако вам неко каже: овдје је Христос или ондје, не вјерујте... И рећи ће вам: ево га овдје или ено га ондје, али не одлазите нити тамо јурите. "

:cmizdrenje:

него знаш ли шта о конкретно о овом ? oleeeee

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ништа не разумем...са чијим благословом гради Цркву,има ли благослов за то,ко ту уопште "служи"?

...чим га ови хвале,нешто ми ту не мирише како ваља,искрено речено.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ништа не разумем...са чијим благословом гради Цркву,има ли благослов за то,ко ту уопште "служи"?

...чим га ови хвале,нешто ми ту не мирише како ваља,искрено речено.

па он служи брате видиш да је био 16 година на СВ Гори ...ццц и ти свашта питаш greengrin greengrin greengrin prstgore

ни ја искрено немам појма у чему је ријеч, ал ни Истинаши га не љубе баш и они су мало резервисани по овом питању... чини им се да није баш "под либелу"  dada :D

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ovo je manastir Dobrovodica -  blizu mene , u šumadijskoj eparhiji blizu Lapova i Batočine!

http://www.eparhija-sumadijska.org.rs/index.php?option=com_content&task=view&id=39&Itemid=94

Ozac Nikolaj je zadužbinar ovog manastira na svom imanju .

значи "легала"    greengrin greengrin

ал ми није јасно да га препоручује Православни ревнитељ, мислим да сви знамо ко је он и каква су ми размишљања... greengrin

prstgore  dada

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ovo je manastir Dobrovodica -  blizu mene , u šumadijskoj eparhiji blizu Lapova i Batočine!

http://www.eparhija-sumadijska.org.rs/index.php?option=com_content&task=view&id=39&Itemid=94

Ozac Nikolaj je zadužbinar ovog manastira na svom imanju .

На основу твоје фоторафије и прве горе изгледа да је то тај манастир...какве онда везе овај човек има са тим?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Guest

bio sam tamo nekoliko puta , on da je hteo odavno bi otišao iz SPC inače oni se nadaju zato što je o.Nikolaj zilotski nastrojen . Nisam odavno bio kod njega , dosta je specifičan monah!

Pa da je revnostan i da se baš drži tog tipika onda ne bi na trpezi bilo mesa  greengrin

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

по писуванију братије greengrin Истинаша постоји нови "стуб Православља" и "Светосавља"  где се служи по типику СВ Саве... иначе човјек је био 16 година у Хиландару па отуд га зову Николај Хиландарац, који се вратио у Отаџбину "због болести мајке" и на свом имању подигао "Цркву Христа Спаса" то вам је на повартаку из Љуљака одма лијево па затим имате таблу "Црква Св Спаса" и ту је Николај Хиланарац на свом имању са својом "Црквом"... greengrin

Постављена слика

Постављена слика

Nerazumem....jer on jeromonah i ima li blagoslov da "sluzi" ili on to onako na svoju ruku?

Постављена слика

Постављена слика

Постављена слика

"Православни ревнитељ"

Постављена слика

"Ревнитељ" јопет greengrin

Постављена слика

e  сада мене занима братијо и сестрице јел ко чуо за ово и о чему се ради да не гријешим душу без везе, чија је Епархија...

ко зна шта о овоме??? пишите....

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

bio sam tamo nekoliko puta , on da je hteo odavno bi otišao iz SPC inače oni se nadaju zato što je o.Nikolaj zilotski nastrojen . Nisam odavno bio kod njega , dosta je specifičan monah!

Pa da je revnostan i da se baš drži tog tipika onda ne bi na trpezi bilo mesa  greengrin

значи ипак ту има нечега...

добро је да је манастир са благословом... само ме занима што истинаши наводе да је на приватном имању... чак помињу да га иступи "Владичиним" "монасима"  ако је "искрен" итд

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Креирај ново...