Jump to content
Зорица екс Милева

ЖРУ двоћошак

Оцени ову тему

Recommended Posts

link=topic=11081.msg356486#msg356486 date=1296938830]

svaka pravoslavna tašta da ih poželi... naravno,svi znamo da je pravoslavna tašta ipak,pre svega tašta pa tek onda pravoslavac  319.gif  1000000001010

Моцарте, краљу!  :) greengrin bendoff :) :)  :)

браво Милева, момци свака ви час'  :cheesy2: greengrin

4chsmu1  bendoff

Морам да признам да је ово једна од најлепших тема на форуму, а која се не бави "тешком" теологијом.

Такође, срећан сам што је на многе ово наше место утицало да заволе Литургију јер све ово због тога и постоји.  :)

Хвала Вама оче! Сигурно сте поносни на своју духовну децу у овој виртуелној парохији!  :cheesy:

Милева, Мирођија и Лидија  1405_love  :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Сложићете се са мном да су двије моје данашње гошће заиста кротке и благе сестре, Господ их је заиста обдарио умјереношћу и љубављу према другима. Одавно су са нама, можда не довољно експониране (бар не у оној мјери у којој бих ја то жељела), али ипак вјерне овој виртуелној заједници. По први пут о себи на теми ЖРУ двоугао говоре Lidija: и JESSY:.

Постављена слика vs Постављена слика

1. Кад кажем Љубав помислим на...

JESSY: своју децу и на Господа, наравно...

Lidija: на моју породицу, на све ближње, на радост, и на Оног који ми је све то даровао Господ  isus-sinai и на матер Његову  .Bogorodica. ,на жртву - љубав њихову.

2. Као што знаш форум је прије пар дана хакован. Како си се осјећала кад се још увијек није знало колика је штета направљена? И зашто?

JESSY: прво изненађена, затим љута, о онда тужна...мислила сам да ништа неће бити сачувано...толики труд да оде у тренутку...толико лепих ствари да буде уништено...

Lidija: било ми је жао, наравно, али сам знала да ћемо направити поново.Кад смо се скупили на ф.б.,било ми је као за време бомбардовања-у невољи,а никад ближи,сложнији.

3. Шта значи данас бити и себе сматрати Православним хришћанином?

JESSY: не може се то кратко описати, али...најважније, научити волети док смо у овом свету...остало се само надовезује...

Lidija: тежити обожењу, волети ,праштати, бити пожртвован, не судити ближњима...

4. Које ти је омиљено јело?

JESSY: има их неколико...можда спанаћ.

Lidija: уз ризик да ме Роги нападне-месо (роштиљ,печење....),такође и слане пите.

5. Шта те највише нервира на себи?

JESSY: и ту има доста ствари, али рецимо мој темперамент који ми је камен спотицања у духовном напредовању...

Lidija: то што се дуго премишљам, преопширно се изражавам, да не би дошло до неспоразума,и без обзира на то, неретко забрљам. crvenilo

6. Сигурно имаш неки неостварени сан, ако смијемо да питамо - о чему се ради?

JESSY: то је много тужно и болно, не бих могла да причам о томе...

Lidija: кућица на периферији,мој чича и ја гледамо синове наше и снаје и буљук унучади како се смеју, воле,славе Господа,славе живот.

7. Ко ти недостаје од форумаша који више нису с нама?

JESSY: стварно не бих могла да се сетим овог тренутка...

Lidija: Лазарица,Маша,Деда,Хајдегути Нандор,Никола Стојановић.....

8. Шта цијениш код своје саговорнице?

JESSY: мислим да је једна веома храбра жена...

Lidija: мислим да је пуна топлине,да воли да помогне,да уме да утеши, и,заиста,ми се  много допао њен одговор на теми :

Шта је пријатељ за вас?

« Одговор #12 послато: 17. Јануар , 2011, 22:41:25 »

9. Шта јој замјераш?

JESSY: не познајем је толико да бих могла да судим...

Lidija: Баш ништа, за сада.

10. Шта би јој поручила?

JESSY: да и даље буде храбра и истрајна у борби....

Lidija: 10 ћевапа са луком и пивце bla.

11. Кафа или топла чоколада?

JESSY: кафа.

Lidija: топла чоколада.

12. Достојевски или Толстој?

JESSY: Достојевски.

Lidija: Толстојевски  prevrtanje ocima (Преферирам Кронина).

13. Мала или велика дјеца?

JESSY: нема разлике.

Lidija: и мала,и велика.

14. Дан или ноћ?

JESSY: дан.

Lidija: ноћ ми доноси смирај и време које могу да посветим својим интересовањима.

15. Руже или гладиоле?

JESSY: руже.

Lidija: гладиоле-делују крхко, ломно,али носе по неколико цветова.

16. Браћа или сестре?

JESSY: сестре.

Lidija: мени су исто.

17. Село или град?

JESSY: град.

Lidija: село.

18. ББЦ или ЦНН?

JESSY: е то стварно не знам...

Lidija: Б-92   bleh.

19. Ленон или Елвис?

JESSY: Ленон.

Lidija: Елвис.

20. Значке или салвете? 4chsmu1

JESSY: салвете.

Lidija: салвете.

Надам се да сте уживали бар у оној мјери у којој је мени овај интервју био задовољство. Срећна сам сваки пут кад урадим интервју са вама браћо и сестре. Захваљујем се у своје и у име администрације саговорницама на издвојеном времену и љубави коју су ми учиниле дајући м и овај интервју, а вама цјењена браћо и сестре, читаоци ЖРУ двоугла свако добро од  isus-sinai. До наредног интервјуа збогом.

ne_shvata 0102_laugh 0102_laugh 4chsmu1 bighugbighug bighugbighug bighugbighug

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Сјајне сте, симпатично ми је како сте у неким питањима давале баш супротне одговоре (или-или)  prst ka dole

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ооооооооооооо колико коментараааааааа тако сам срећна  0442_feel 0442_feel 0442_feel 0442_feel 0442_feel хвала драги моји. Ово ми даје елана да још боље радим на овој теми. Навише ипак су дале наше сестре. Тако да њима хвала.  1405_love А вама осталима

0102_laugh 0304_smile4 dada bendoff dada 0442_feel 319.gif 319.gif :group111:

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

генијално, ја сам одушевљен све више  0102_laugh ekstra :cheesy2: klapklap bendoff 0442_feel

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Креирај ново...