Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Зорица екс Милева

ЖРУ двоћошак

Оцени ову тему

Recommended Posts

link=topic=11081.msg356486#msg356486 date=1296938830]

svaka pravoslavna tašta da ih poželi... naravno,svi znamo da je pravoslavna tašta ipak,pre svega tašta pa tek onda pravoslavac  319.gif  1000000001010

Моцарте, краљу!  :) greengrin bendoff :) :)  :)

браво Милева, момци свака ви час'  :cheesy2: greengrin

4chsmu1  bendoff

Морам да признам да је ово једна од најлепших тема на форуму, а која се не бави "тешком" теологијом.

Такође, срећан сам што је на многе ово наше место утицало да заволе Литургију јер све ово због тога и постоји.  :)

Хвала Вама оче! Сигурно сте поносни на своју духовну децу у овој виртуелној парохији!  :cheesy:

Милева, Мирођија и Лидија  1405_love  :)

Сложићете се са мном да су двије моје данашње гошће заиста кротке и благе сестре, Господ их је заиста обдарио умјереношћу и љубављу према другима. Одавно су са нама, можда не довољно експониране (бар не у оној мјери у којој бих ја то жељела), али ипак вјерне овој виртуелној заједници. По први пут о себи на теми ЖРУ двоугао говоре Lidija: и JESSY:.

Постављена слика vs Постављена слика

1. Кад кажем Љубав помислим на...

JESSY: своју децу и на Господа, наравно...

Lidija: на моју породицу, на све ближње, на радост, и на Оног који ми је све то даровао Господ  isus-sinai и на матер Његову  .Bogorodica. ,на жртву - љубав њихову.

2. Као што знаш форум је прије пар дана хакован. Како си се осјећала кад се још увијек није знало колика је штета направљена? И зашто?

JESSY: прво изненађена, затим љута, о онда тужна...мислила сам да ништа неће бити сачувано...толики труд да оде у тренутку...толико лепих ствари да буде уништено...

Lidija: било ми је жао, наравно, али сам знала да ћемо направити поново.Кад смо се скупили на ф.б.,било ми је као за време бомбардовања-у невољи,а никад ближи,сложнији.

3. Шта значи данас бити и себе сматрати Православним хришћанином?

JESSY: не може се то кратко описати, али...најважније, научити волети док смо у овом свету...остало се само надовезује...

Lidija: тежити обожењу, волети ,праштати, бити пожртвован, не судити ближњима...

4. Које ти је омиљено јело?

JESSY: има их неколико...можда спанаћ.

Lidija: уз ризик да ме Роги нападне-месо (роштиљ,печење....),такође и слане пите.

5. Шта те највише нервира на себи?

JESSY: и ту има доста ствари, али рецимо мој темперамент који ми је камен спотицања у духовном напредовању...

Lidija: то што се дуго премишљам, преопширно се изражавам, да не би дошло до неспоразума,и без обзира на то, неретко забрљам. crvenilo

6. Сигурно имаш неки неостварени сан, ако смијемо да питамо - о чему се ради?

JESSY: то је много тужно и болно, не бих могла да причам о томе...

Lidija: кућица на периферији,мој чича и ја гледамо синове наше и снаје и буљук унучади како се смеју, воле,славе Господа,славе живот.

7. Ко ти недостаје од форумаша који више нису с нама?

JESSY: стварно не бих могла да се сетим овог тренутка...

Lidija: Лазарица,Маша,Деда,Хајдегути Нандор,Никола Стојановић.....

8. Шта цијениш код своје саговорнице?

JESSY: мислим да је једна веома храбра жена...

Lidija: мислим да је пуна топлине,да воли да помогне,да уме да утеши, и,заиста,ми се  много допао њен одговор на теми :

Шта је пријатељ за вас?

« Одговор #12 послато: 17. Јануар , 2011, 22:41:25 »

9. Шта јој замјераш?

JESSY: не познајем је толико да бих могла да судим...

Lidija: Баш ништа, за сада.

10. Шта би јој поручила?

JESSY: да и даље буде храбра и истрајна у борби....

Lidija: 10 ћевапа са луком и пивце bla.

11. Кафа или топла чоколада?

JESSY: кафа.

Lidija: топла чоколада.

12. Достојевски или Толстој?

JESSY: Достојевски.

Lidija: Толстојевски  prevrtanje ocima (Преферирам Кронина).

13. Мала или велика дјеца?

JESSY: нема разлике.

Lidija: и мала,и велика.

14. Дан или ноћ?

JESSY: дан.

Lidija: ноћ ми доноси смирај и време које могу да посветим својим интересовањима.

15. Руже или гладиоле?

JESSY: руже.

Lidija: гладиоле-делују крхко, ломно,али носе по неколико цветова.

16. Браћа или сестре?

JESSY: сестре.

Lidija: мени су исто.

17. Село или град?

JESSY: град.

Lidija: село.

18. ББЦ или ЦНН?

JESSY: е то стварно не знам...

Lidija: Б-92   bleh.

19. Ленон или Елвис?

JESSY: Ленон.

Lidija: Елвис.

20. Значке или салвете? 4chsmu1

JESSY: салвете.

Lidija: салвете.

Надам се да сте уживали бар у оној мјери у којој је мени овај интервју био задовољство. Срећна сам сваки пут кад урадим интервју са вама браћо и сестре. Захваљујем се у своје и у име администрације саговорницама на издвојеном времену и љубави коју су ми учиниле дајући м и овај интервју, а вама цјењена браћо и сестре, читаоци ЖРУ двоугла свако добро од  isus-sinai. До наредног интервјуа збогом.

ne_shvata 0102_laugh 0102_laugh 4chsmu1 bighugbighug bighugbighug bighugbighug

Сјајне сте, симпатично ми је како сте у неким питањима давале баш супротне одговоре (или-или)  prst ka dole

Ооооооооооооо колико коментараааааааа тако сам срећна  0442_feel 0442_feel 0442_feel 0442_feel 0442_feel хвала драги моји. Ово ми даје елана да још боље радим на овој теми. Навише ипак су дале наше сестре. Тако да њима хвала.  1405_love А вама осталима

0102_laugh 0304_smile4 dada bendoff dada 0442_feel 319.gif 319.gif :group111:

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...