Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

ВИЛМА

Проблем са отварањем нових прозора

Оцени ову тему

Recommended Posts

Потребна ми је помоћ.

Пре недељу дана ми је лаптоп полудео, тј. прецизније, повремено полуди, тако што почне да ми отвара нове прозоре, у великом броју, а команда CTRL-ALT-DELETE не реагује док не исфорсирам тастере неколико пута (при том се и даље отварају прозори, до бесконачности).

Скен компјутера не региструје вирусе (тј. сумњиви објекти су очишћени).

Кад се мало присетим ,проблем је настао отприлике кад сам "скинула" неки програм "Spyware Terminator" .

Иначе, да нагласим да имам Висту на лаптопу, а од заштите ЕСЕТ НОД 32.

Ако може неко овако на основу ових података да постави "дијагнозу" и да ми помогне  facenew22222222

Потребна ми је помоћ.

Пре недељу дана ми је лаптоп полудео, тј. прецизније, повремено полуди, тако што почне да ми отвара нове прозоре, у великом броју, а команда CTRL-ALT-DELETE не реагује док не исфорсирам тастере неколико пута (при том се и даље отварају прозори, до бесконачности).

Скен компјутера не региструје вирусе (тј. сумњиви објекти су очишћени).

Кад се мало присетим ,проблем је настао отприлике кад сам "скинула" неки програм "Spyware Terminator" .

Иначе, да нагласим да имам Висту на лаптопу, а од заштите ЕСЕТ НОД 32.

Ако може неко овако на основу ових података да постави "дијагнозу" и да ми помогне  :)

Мислим да није до Spyware Terminator јер сам га  инсталирао на свом компијутеру након овог твог проблема код мене све функционише нормално и ја такође користим Нод 32 прескенирао сам свој комп нашао ми је неке ситне глупости које немају никакав утицај на рад мог компијутера и тако да могу рећи само да није до њега али ти можеш деинсталирати Spyware Terminator па прати рад компијутера јер овако скоро никакве информације немамо .

Прескенирај са "Malwarebytes' Anti-Malware" или пак са "Spybot - Search & Destroy" а  можеш и са HiJackThis -ом па да ископираш овде log file и да погледамо шта се дешава у регистар бази .

Скинула сам овај први програм који си навео и одрадила quick scan, нађен је један инфицирани објекат који је карантиниран. Међутим, један програмер ми је рекао да после оваквих скенирања и уклањања инфицираних објеката обавезно одем у My computer и чекирам restore off, како се вирус поново не би повукао натраг у комп јер га комп познаје као свој. Имам Висту, и не видим да имам ову опцију у Мом компјутеру.

Нашла сам нешто, system restore, каже confirm your restore point. Јел да дозволим ?

Не немој да враћаш систем у предходни период, уради овако како ти је рекао aquilio пошто ја немам Висту па не знам како то иде код ње , не знам напамет.

И тачно је то што ти је рекао тај програмер што значи прво искључиш system restore скенираш обришеш вирусе , тројанце, и осталу гамад када све то завршиш поново укључиш system restore , ако ти је потребан, и то је то

@Магдалена мислим да сам схватио у чему је можда проблем ,претпостављам да је теби код Spyware Terminator-а покренут real time scanner  илити стални штит у реалном времену па да је  тако ушао у сукоб са скенером у реалном времену који је код Нода 32 а то није препоручљиво ,да се има више њих скенера у реалном времену, још ако си активирала мрежни скенер... могуће да је ту проблем ово је само моја претпоставка.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...