Jump to content
Guest - . . .-

Ново! Живе Речи Утехе видео предавања и разговори уживо!

Rate this topic

Recommended Posts

Guest - . . .-

Постављена слика

Драги пријатељи, као што смо најавили, почећемо са предавањима која ћете можи пратити уживо преко вашег рачунара. предавања ће држати наши пријатељи и сарадници а тицаће се нашег живота у Цркви. Предавања ће се преносити преко сервиса Stickam. http://www.stickam.com/

Како да пратите ЖРУ видео предавања?

Pristupiti veb servisu stickam je moguce na dva načina. Klasičnom registracijom ili preko već postojećeg facebook naloga.

Kada otvorite veb stranicu stickam.com u gornjem desnom uglu klinite na link Join.
Otvoriće vam se novi mali prozorčić koji će traziti vaše podatke.

Podatke možete uneti sa vašeg već postojećeg facebook naloga tako što ćete kliknuti na connect with facebook dugme na vrhu prozora. A možete i ručno da unosite podatke.

Pri klasičom unošenju podataka morate popuniti sva polja i pol i datum rodjenja i morate izabrati
Jedan od kanala (chanel).

Najbolje je da stavite social,ali ako planirate još nešto da radite sa stickamom osim da slušate predavanja izaberite koji vama odgovara. Kad upisujete slova kod polja Verification pazite da ih upišete velikim slovima.
Na kraju u polje Electronic Signature upišite vaše ime i kliknite na dugme Join Now.

U roku od nekoliko sekundi će vam na email koji se gore upisali stići pismo u kome će se nalaziti
link. Kada kliknete na taj link okončate registraciju i mozete da koristite servise stickam veb portal.

Da bi ste se pridružili nasem kanalu “Pouke” jednostavno se logujte na stickam, u polje search uipišite “pouke”.
Pojaviće vam se jedan profil kao rezultat pretrage i kliknite na njega da bi ste otvorili stickam profil tog korisnika.
Kliknite na Add as friend i upišite neku poruku po kojoj ce vas ŽRU admin stickama prepoznati. Najbolje da upišete svoje koirisničko ime sa ŽRU foruma. I kliknite na add.

I onda nakon toga možete da pratite live predavanja ŽRU kanala na stickamu.

А ево и видео појашњења:

stickam_tutorial

Да би видели када ће и које ће предавање бити, довољно је да пратите форум или нашу фејсбук групу  Шири Даље Свето Православље

Видимо се и чујемо се  0205_whistling

Guest - . . .-

Заправо, ово би требао да буде линк.

http://www.stickam.com/pouke

Погледајте и повежите се па да се бар чујемо док све на укапирамо како ради.

Guest - . . .-

Синоћ смо имали једнан пробни разговор. Могу да вам кажем да је било веома добро. Ето, планирамо да ускоро покренемо ова online предавања за која мислим да ће бити веома добро посећена, јер можете директно преко фејсбука кликнувши на линк да пратите предавање или преко линка на Поукама.

Још једном адреса нашег канала је www.stickam.com/pouke

Ако се региструјете, можете да учествујети и ви у дискусијама као помагач на предавањима или на чету који се води за време предавања. Ако нисте регистровани корисник, онда можете само да слушате.

Иначе, молио бих оне који желе да се региструју када будемо покренули предавања, да користе своје форумско име, да знамо ко је ко.

Такође једна веома лепа вест:

У преговорима смо са најбољим стручњацима из области византијског појања, као и старогрчког и новогрчког језика, те ћемо ако се све буде одвијало како треба да покренемо предавања из ових области, које ће касије да се прошире и на неке друге области. Пошто су ова предавања стручна и заиста ће их држати најбољи и радити са мањим групама (византијско појање ће највероватније бити само по један ученик), ти часови неће бити бесплатни али ће сигурно они који буду желели да уче, добити најбољи квалитет. Наравно, Поуке неби биле ово што јесу да ти часови код нас неће бити са заиста великим попустом.

Нарочито ће све ово бити интересантно људима који желе да науче византијско појање на најбољи начин, али и онима који желе да науче грчки језик (посебна пажња је посвећена студентима теологије)

Наравно ЖРУ видео предавања наших предавача и разговори су потпуно бесплатни и може да приступи свако ко жели.

Толико за сад.  girl_jumping

мислим да сам добро испратила упутства за регистрацију на stickam...и ево сад сам се улоговала, видим пар видеа ( о литургији) али немам звук...не могу да их слушам...не знам у чему је проблем? 7896634

мислим да сам добро испратила упутства за регистрацију на stickam...и ево сад сам се улоговала, видим пар видеа ( о литургији) али немам звук...не могу да их слушам...не знам у чему је проблем? prstgore

Jessy imaš u levom uglu tog malog ekrana preko koga pratiš mali lift koji treba da povučeš na maksimum da bi imala ton.

Guest - . . .-

Ако Бог да, предавања ускоро почињу и имаћемо баш добре и цењене предаваче. Спремамо заиста неколико великих изненађења за свечланове и госте портала. Наравно, морамо још мало да се стрпимо.

мислим да сам добро испратила упутства за регистрацију на stickam...и ево сад сам се улоговала, видим пар видеа ( о литургији) али немам звук...не могу да их слушам...не знам у чему је проблем? 0110_hahaha

Jessy imaš u levom uglu tog malog ekrana preko koga pratiš mali lift koji treba da povučeš na maksimum da bi imala ton.

0110_hahaha Александрида, хвала пуно... t4431

мислим да сам добро испратила упутства за регистрацију на stickam...и ево сад сам се улоговала, видим пар видеа ( о литургији) али немам звук...не могу да их слушам...не знам у чему је проблем? 0110_hahaha

prstgore Александрида, хвала пуно... t4431

Uvek  0110_hahaha 0110_hahaha

Guest - . . .-

1zy9d20.jpg

Ако желите да мало поразговарамо, придружите се на нашем каналу у суботу 06. августа 2011. у 21:00. Ето, ја ћу мало да поразговарам са заинтересованима и да изнесем своје виђење ове битне теме са освртом на наш литургијски живот.

адреса нашег Stickam канала је www.stickam.com/pouke