Jump to content

Da li igrate kompjuterske igrice i koje?

Оцени ову тему

Препоручена порука

пре 29 минута, Juanito рече

А има ли неки lawyer simulation?

Phoenix_Wright_-_Ace_Attorney_Coverart.p

• Волим 1
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 2.2k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

не знате ви шта је фанатизам ....оно, кад купите детету сони за рођендан,отмете му га после два дана, да бисте га ви играли...сваку стазу прешла 500 пута, научила све кривине напамет...сви пехари осво

Uzbuna, jeretik... gringrin

Постоване слике

Виђу изнад ово ^

пре 20 минута, RYLAH рече

И ако има, не бих га играо. Вероватно би била најглупља и најсморнија игра на свету.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 46 минута, Avocado рече

Jel vi to igrate na nekom easy nivou ili je igrica sama po sebi laka?

Ili ste samo pokidali igru?

Има систем борбе којег је јако лако надмудрити јефтиним форицама. Мене нападоше терористи ( који су из неког разлога имали тенкове и авионе и то више него ја??? ) али нису могли ништа да ураде годинама јер бих ставио у борбу тенкове, они би онда промијенили план напада на "бомбардовање тенкова", а ја их одмах повучем, они прекину ту операцију и крену неку другу, а ја опет онда убацим тенкове, они опет покрену ту операцију, ја их опет повучем и тако у недоглед. Фора је што за сваку операцију треба времена да се имплементира, а за стављање војске у и ван борбе секундица.

Јако је добра и занимљива за неко лагано опуштање и изигравање мегаломана, али јој се не треба прилазити као некој озбиљној игрици ( иако много тога постиже да боље уради и од озбиљних игара ).

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
1 hour ago, Djapa рече

Evo i moje liste top 10 najboljih  igara svih vremena: 

1. Resident Evil 3

2. Warcraft 3

3. Freelancer

4. Return to Castle Wolfenstein

5. The Orange Box kompilacija

6. Counter-Strike 1.6

7. Need for Speed Most Wanted

8. GTA V 

9. Duke Nukem: Time to kill

10. Silent Hill 4: The Room / Resident Evil 4

А The Witcher 3: Wild Hunt! 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 12 часа, drvce рече

Ne pogani mi Skajrim! >:O

"Moja ideologija je vjecna, ideologija Velikog Skajvima koji se pvoteze linijom Visoki kamen, Cekicev pad, Nakovanj ka zapadu, a na istoku da vvatimo Solsthajm i osvobodimo nase Novdove od Danmeva iz Gavvanovog Kamena. A vi, gospodo sudije Thalmovi, vama necu ustati i mozete samo da pvihvatite da mi pocujete Thu'um pvije nego vam zabijem vdjavu sjekivu za vvat. Vi mvzite Novdove jev smo mi mali Impevijavci i mavi Shov, ili kako ga vi zovete Lovkan. Zato vam sada povucujem j**** &%#!"()"$%\"/";$*) ":#@'?";!" pocev od ambasadovke Elisif i Ankana, pa nadalje."

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Након пада Константинопоља, престоница је премјештена у град на Босфору. Тиме је симболично показана намјера угарских краљева да се не уплићу у европску политику и читаву проблематику протестантске реформе, него да се у потпуности окрену даљем истискивању ислама. Први кораци који су морали бити предузети у том циљу јесу интеграције разних балканских државица у чврсту државну структуру Угарске. Босна је изненада нападнута и приморана да се одрекне свих приморских области и да постане вазал круне светог Стефана. Након 10 година, интегрисана је у новонастајућу угарску империју. Албанија и Бугарска су припојене такође, док је Влашка задња балканска земљица преостала, али је и она почела са поступком анексације након два кратка рата са Угарском. Константинопољ је након дужег времена поново постао хришћански, а прва миса у Хаји Софији је одржана након више деценија невјерничкога скрнављења.

Војска је у потпуности реформисана. Поред краљевске војске од 18.000 војника, Хрватска војска је подигнута на величину од 15.000, а створене су још и Српска војска од регрута из бивше Србије и Босне, као и Бугарска војска - обије исте величине од 15.000 војника. Укупна бројност угарске војске је износила 63.000 војника, што је три пута више него што је могла приуштити пар деценија раније. Још к томе, њен пуни капацитет није испуњен, јер Угарски краљ може без логистичких проблема извести на поље чак 111.000 војника, уз 63.000 људи у резерви. Оваква бројчана надмоћ Угарске над свим околним силама се убрзо и показала у ратовима са Кандаром и са Мамлучким султанатом, који је освојио задње упориште османске династије бришући је са историјске сцене. Угарска војска је до ногу потукла у свим биткама муслиманске војске, освојивши од Кандара старо османско сједиште - Анкару, и јужне кандарске области на граници са Мамлуцима; те од Мамлука узевши скоро све њихове посједе на малоазијској обали. Од освојених територија створена су два мала султаната која служе као бедем и коридор према Мамлуцима, чији пад се већ усадио као визија будућности у Константинопољу.

Нова визија се рађа - препород Римског царства, уједињење Хришћанства и преобраћење свих невјерничких, шизматичких и јеретичких земаља натраг под окриље Свете Апостолске Католичке Цркве, са династијом Хуњади као новим римским царевима.

1.jpg

• Волим 1
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
On 23.3.2017. at 20:40, Grizzly Adams рече

Е да се похвалим, почео сам и ја да напуцавам неке барабе. Нашо сам неку игру за ајПед која се завршава за два минута, побијеш .... и готова ствар. Супер да смириш живце повремено: :)

I'll be back! ;)

Врхунска игра, баш се навукох. Само што изгледа да нешто не радим како треба, јер вазда имам мање моћи и оклопа него што ми треба. Ал зато у пвп нисам лош, макар за почетника.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 19 часа, RYLAH рече

Врхунска игра, баш се навукох. Само што изгледа да нешто не радим како треба, јер вазда имам мање моћи и оклопа него што ми треба. Ал зато у пвп нисам лош, макар за почетника.

То мора да се скупља неко време, тј. стално. Треба ти добар снајпер и машиннка за "на близу" и препреке. Скупљај "gems" и чекај да се појави у продавници нека посебна, оне "црвене" што чудно изгледају су добре. Само ти треба пуно драгуља... :)

Онда их усавршавај, провалићеш већ како то ради са XP...

• Волим 1
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 4 часа, Grizzly Adams рече

То мора да се скупља неко време, тј. стално. Треба ти добар снајпер и машиннка за "на близу" и препреке. Скупљај "gems" и чекај да се појави у продавници нека посебна, оне "црвене" што чудно изгледају су добре. Само ти треба пуно драгуља... :)

Онда их усавршавај, провалићеш већ како то ради са XP...

Имам Blood Talon снајпер и Fury Hawk машинку, то скупљао па купио, оба су оног чудног облика, била сад распродаја. Него левеловање лика, командоса, слабо иде.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Blood Talon је добар, ал скупљај паре па гледај кад наиђе Coatl, тај је супер. Једном у главу и здраво. :kriminalac:

Ниво командоса иде полако временом. Сваки дан по мало, ко програмирање... :smeh1:

• Волим 1
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...