Jump to content
Милан Меденица :)

Da li igrate kompjuterske igrice i koje?

Оцени ову тему

Recommended Posts

пре 4 часа, Avocado рече

držač za čašu

Ali zesce je kad je od nas drugara ovde jedan zvao drugog, koji je (drugi) programer i kompjuteras, i kaze mu prvi "ne mogu da otvorim fiocicu za cd, prosto nece da izadje". I onda ovaj dos`o, gledao, pokusavao, i na kraju uzeo srafciger da polako na silu izvuce fioku. I kad je izvuk`o - u nju ubacen onaj stari kvadratni flopi disk... 12:smeha:

ontopic: kaže veliki sin da je ovaj duplo mladji prešao  u Kaunteru nešto što on ne uspeva nikako. # čari autizma 

offtopic: kupila sam ID Bridge CT30 čitač kartice. na portalu MUPa mi prijavljuje da nemam drive za njega. na kutiji piše da odem na https://support.gemalto.com i da pratim instrukcije. odem, nema toga ni instrukcija, kao nešto klikćem na gemaltovom sajtu i skidam pa bude gotov daunloud ali opet ništa tamo u MUPu...nema drajva...

ako neko može da pomogne dami u nevolji bilo bi baš lepo 1324_womens

пре 25 минута, ana čarnojević рече

ontopic: kaže veliki sin da je ovaj duplo mladji prešao  u Kaunteru nešto što on ne uspeva nikako. # čari autizma 

offtopic: kupila sam ID Bridge CT30 čitač kartice. na portalu MUPa mi prijavljuje da nemam drive za njega. na kutiji piše da odem na https://support.gemalto.com i da pratim instrukcije. odem, nema toga ni instrukcija, kao nešto klikćem na gemaltovom sajtu i skidam pa bude gotov daunloud ali opet ništa tamo u MUPu...nema drajva...

ako neko može da pomogne dami u nevolji bilo bi baš lepo 1324_womens

WWW.E-SMARTSYS.COM

Na dnu stranice, imaš u pdf formatu uputstva...ako ti pomogne ...ne razumem se baš ali sam pokušala da pomognem...

@obi-wan ma da Obi, mislila sam na driver. 

skinula softver sa pdf uputstva, instalirala citac licne karte sa MUPovog sajta i opet mi kaze da device driver softvare was not successfuly instaled... ali kaze mi ona hardver ikonica sto se pojavi kada se ubacuje bilo koji novi device:((

oncelost-games-daggerall.jpg
WWW.PCGAMESN.COM

Three Elder Scrolls veterans are making a new open-world fantasy RPG - and more information is due later this year

Oho-ho!

@ana čarnojević  јеси одавде скинула драјвер? 

https://supportportal.gemalto.com/csm/?id=kb_article_view&sys_kb_id=0adc96844f350700873b69d18110c76a&sysparm_article=KB0016522

П.С. Ово је изгледа само за Windows оперативне системе, не знам да л' користиш Windows

пре 2 часа, ana čarnojević рече

forumski IT sektor vam je truba, realno. da ne umete da pomognete oko gluposti, skandal...

:)

Pa kad ih zbunjuješ... :p

Sudeci po tome da ti Mupov sajt prijavljuje gresku slutim da je isti problem koji je imala moja racunovodja.

Ne fale ti drajveri za citac nego za Mupovu aplikaciju i "fale" verovatno zato sto su otisli u direktorijum "program files (x86)/blablanešto" umesto u "program files/blabblanešto" (ili obrnuto), u svakom slučaju nisu tamo gde ih aplikacija traži.

Ne sećam se kako sam joj to rešio, da li u samoj aplikaciji promeniš path ka direktorijumu gde su ili napraviš odgovarajući pa ih iskopiraš ali mislim da je ovo prvo. Mislim da sam rešenje i našao na mupovom sajtu u najčešćim pitanjima...

пре 40 минута, GeniusAtWork рече

@ana čarnojević  јеси одавде скинула драјвер? 

https://supportportal.gemalto.com/csm/?id=kb_article_view&sys_kb_id=0adc96844f350700873b69d18110c76a&sysparm_article=KB0016522

П.С. Ово је изгледа само за Windows оперативне системе, не знам да л' користиш Windows

ne, sa onog pdf-a sto je postavila istopljeni kamen.

koristim sedmicu, mislim da nije do operativnog sistema.

enivej, hvala ti. snaci cu se na drugoj strani :)

пре 5 минута, Avocado рече

:)

Pa kad ih zbunjuješ... :p

Sudeci po tome da ti Mupov sajt prijavljuje gresku slutim da je isti problem koji je imala moja racunovodja.

Ne fale ti drajveri za citac nego za Mupovu aplikaciju i "fale" verovatno zato sto su otisli u direktorijum "program files (x86)/blablanešto" umesto u "program files/blabblanešto" (ili obrnuto), u svakom slučaju nisu tamo gde ih aplikacija traži.

Ne sećam se kako sam joj to rešio, da li u samoj aplikaciji promeniš path ka direktorijumu gde su ili napraviš odgovarajući pa ih iskopiraš ali mislim da je ovo prvo. Mislim da sam rešenje i našao na mupovom sajtu u najčešćim pitanjima...

e pa to...

sou traži ih na pogrešnom mestu i moram da čačkam po direktorijumima... bolje da su me spustili u neku kinesku planinčugu da se snalazim.

hvala. znači rešavaš i takve stvari? momak i po.

viš mi lak. Ljubinka sine ide tata u direktorijume...

пре 13 часа, ana čarnojević рече

forumski IT sektor vam je truba, realno. da ne umete da pomognete oko gluposti, skandal...

Ovo nije IT sektor, nego sektor za igrice. :0414_feel:

пре 10 часа, ana čarnojević рече

e pa to...

sou traži ih na pogrešnom mestu i moram da čačkam po direktorijumima... bolje da su me spustili u neku kinesku planinčugu da se snalazim.

hvala. znači rešavaš i takve stvari? momak i po.

viš mi lak. Ljubinka sine ide tata u direktorijume...

Inace, ja bi sve vas sto radite za kojputerima, a plasite se trazenja po direktorijumima kao da razminirate deo ratista, sve odreda u izolaciju, da budete okruzeni samo kojputerima jedno mesec dana, a od odela da imate najvise pidzamu. :smeh1:

Evo, danas me zove jedna takva, obrisala vazan firmin fajl, i ne zna da pretrazi korpu za otpatke. Aj, sve ti poljubim...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...