Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Милан Меденица :)

Da li igrate kompjuterske igrice i koje?

Оцени ову тему

Recommended Posts

пре 4 минута, Bokisd рече

Da, mozda je i okey, ali, u principu, najbolje je pogledati sa vise sajtova i uporediti (uf, pa pratiti game scenu, sta i kako se ponasa neka igra u pojedinacnim scenama , kojoj grafi prija koja igra ....itd... cela nauka...:smeh1:)

Ma sta ce mi to tol`ko... ja samo uzmem da okvirno vidim `oce li neka igra da radi kod mene, ili nece. Nemam vremena da se bavim cedjenjem komaraca, i inace mnim da to fanaticno gledanje u svaku dlaku na ekranu nije bas sasvim zdravo. Slika treba da bude fina, i framerate normalan, sve preko toga prosto me ne zanima.

A sto se tice prodavaca - oni i treba da znaju sve te detalje, to i jeste njihov posao.

Управо сада, obi-wan рече

A sto se tice prodavaca - oni i treba da znaju sve te detalje, to i jeste njihov posao.

Neeeee,.... Obi.... :D

Fatalna greska, ako se covek oslanja na njih, ... nema leba',... to je tako, i to znam iz iskustva, poznajem par prodavaca u smederevu,... svi su isti, da prodaju zalihe na skladistu i onda sastavljaju 'kljakave' gotove konfiguracije. staniiiiiii

пре 1 минут, Bokisd рече

Neeeee,.... Obi.... :D

Fatalna greska, ako se covek oslanja na njih, ... nema leba',... to je tako, i to znam iz iskustva, poznajem par prodavaca u smederevu,... svi su isti, da prodaju zalihe na skladistu i onda sastavljaju 'kljakave' gotove konfiguracije. staniiiiiii

Ne oslanjam se ja na njih, nego kazem da bi to trebao da je njihov posao. A ja imam drugara programera, koji je entuzijasta u sastavljanju masina, to mu je prosto hobi, i ako i kad budem mogao da sastavim jednu novu konfiguraciju, obraticu se njemu, ne prodavcima.

:)

Inace, da dodam - ovu masinu koju imam sad, a stara je 10 godina, JESTE sastavio prodavac, i to jedan od boljih ovde kod nas, koji se stvarno interesuje svim tim detaljima. I masina evo je - radi lepo, `fala Bogu, a secam se da je za paru koju sam onda dao bila bas dobra kupovina.

пре 3 минута, obi-wan рече

Ne oslanjam se ja na njih, nego kazem da bi to trebao da je njihov posao. A ja imam drugara programera, koji je entuzijasta u sastavljanju masina, to mu je prosto hobi, i ako i kad budem mogao da sastavim jednu novu konfiguraciju, obraticu se njemu, ne prodavcima.

Okey, slazemo se, treba ljudima da bude jasno, najbolje za ulozeni novac moze se dobiti samo ako se sastavi odgovarajuca balansirana konfiguracija.... jer, djabe jaka grafika, ako je procesor slab, pa, dobar monitor, dobro napajanje je bitno...itd...

пре 3 часа, Срндаћ рече

Па добро, али идеја ми је да ипак узмем машину која ће ми бити валидна и за игрице из сљедећих генерација, што ми се и таман уклапа у тренутне финансијске планове.

Pazi vako... treba da nađeš nekog AjTijevca koji je nekad bio gejmer... i onda sad ima mnogo para ali nema vremena da se igra... taki obavezno imaju uvek dobru makinu i menjaju grafičku na svakih godinu dana... a i neke druge komponente... i kad kupuju novu, onda prodaju staru skoro džabe (ima se, može se) a obično nije nešto raubovana (jer realno nemaju vremena da se igraju, pritegao kapitalizam)...

Jedini problem je što moraš da se družiš sa AjTijevcem... ali ako nešto numeš da namestiš, možeš uvek da mu kažeš Aj Ti mi ovo namesti...

Proveren recept... imam utisak da sam ga već i pričao ovde nekog...

пре 18 часа, Avocado рече

Pazi vako... treba da nađeš nekog AjTijevca koji je nekad bio gejmer... i onda sad ima mnogo para ali nema vremena da se igra... taki obavezno imaju uvek dobru makinu i menjaju grafičku na svakih godinu dana... a i neke druge komponente... i kad kupuju novu, onda prodaju staru skoro džabe (ima se, može se) a obično nije nešto raubovana (jer realno nemaju vremena da se igraju, pritegao kapitalizam)...

Jedini problem je što moraš da se družiš sa AjTijevcem... ali ako nešto numeš da namestiš, možeš uvek da mu kažeš Aj Ti mi ovo namesti...

Proveren recept... imam utisak da sam ga već i pričao ovde nekog...

Види се да ме не знаш. До сада сам у животу потребовао помоћ око намјештања рачунара онолико пута колико си ти повјеровао у Исуса Христа као свог Господа и Спаситеља, Сина Божјег, Јединородног, рођеног а не створеног, једносушног са Оцем кроз Кога је све постало... :))) 

То је уједно и исти број пута колико су дјевојкама клецала кољена када посвједоче мом машинском умијећу...

пре 1 сат, Срндаћ рече

То је уједно и исти број пута колико су дјевојкама клецала кољена када посвједоче мом машинском умијећу...

Мени то била главна фора за мување, да им причам о слагању архитектура, оперативним системима и како се новије игрице терају на тим платформама.

On 10.6.2019. at 21:29, RYLAH рече

Мени то била главна фора за мување, да им причам о слагању архитектура, оперативним системима и како се новије игрице терају на тим платформама.

Бро, мувам се ја са неком ( мувам ја њу, а она ме трпи тј. ) и завршавамо разговор:

Она:"Важи?"

Ја:"Hg"

Она:"Шта?"

Ја:"Hg ти је хемијски симбол за живу. Жива = важи, на шатровачком."

Она:"О..... Мој..... Боже.... Ја.... Не.... Не верујем... Штреберчино једна."

Додуше, након тога и она је писала Хг пар пута :D 

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...