Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Милан Меденица :)

Da li igrate kompjuterske igrice i koje?

Оцени ову тему

Recommended Posts

znaci ovde potpadaju sve vrste programa razbibrige B) ja igram i dan danas razne igre na racunaru raznolike prirode ... neki ce to reci da je u mojim godinama "zaostalo" posto deca treba da se igraju, a ne matori konji ko ja ... ja obicno kazem tim ljudima: vi imate loptu, ja racunar, ma koliko to izgledalo tuzno. mogu da igram tenis, posto sam ga trenirao, ali samo sa jednim ili u parovima, ali to mi nece pomoci da razumem mentalne ili psiholoske prirode igre kao sto su sah ili maskiranje u uloge 1314_womens ovako postoje igre grupnog karaktera koje razvijaju drugacije socijalne sposobnosti ... postoje naravno igre potpuno bolesnog karaktera, ali cemo se zadrzati na one koje su kreativne ili izazivaju tako nesto, logicke, lepe na oko,i slicne oplemenjujuce prirode. doduse postoje i osvajacko-dominacijske, kao zamena za sah, sa malo kopmlikovanijim pristupom, takozvane strategije ... generalno podela je izvrsena na sledece kategorije: - FPS (first person shooter) - pucacina ukratko - akcione - avanture - simulacije stvaranja/upravljacke - simulacije sporta - RPG (role playing game) - igre uzivljavanja u izabranog i vremenom nadogradjivanog karaktera iz price - strategije - muzicke - logicke - drustvene nesto kasnije cu da krenem o svakoj kategoriji ponaosob ... inace voleo bih vase komentare na temu, sta i da li igrate, i koliko dugo, ako niste prestali ? 0707_read

Два другара и ја играмо ТРАВИАН...

Тешка навлака...

ко хоће да проба изволте:

http://www.travian.rs/?uc=rs2_6920

Нас можете наћи у другом свету, а трећи је скоро почео....

Постављена слика

Guest свештеник Иван Цветковић

Ја волим да играм шах на Скајпу, пошто тамо највише проводим времена. МОгу да вам кажем да је супер.

vidju ovo, ni priblizno nisam ocekivao ovakav odziv drugari 319.gif

uglavnom trenutno ne igram nista, skinut sam sa igrica, navucen na ovaj forum, i mogu da vam kazem da mi je bas milo za to ...

mada ne verujem da ce dugo da me drzi, ovo mentalno plandovanje, i odsustvo takvog stimulansa u mom zivotu 319.gif

ionako malo spavam dnevno, dok glava ne krene da klima, spavam ne preko 5 sati dnevno, odmaram se petkom obicno ...

elem, trenutno su mi instalirane Gothic III, Neverwinter Nights 2 i Command & Conquer 3 Red Alert

Gothic III je RPG, razvija se karakter prema svakom ucinjenom izboru, naginjanjem ka zlu ili dobru, sabiranjem iskustva pri izvrsavanju zadataka ili ubijanju sporadicnih aveti, zlikovaca ili monstruma.

epska fantastika je u pitanju u prevodu - mac i magija. vizuelno je prelepa i prostrana, nelinearna.

Neverwinter Nights 2 je vec daleko komplikovanija RPG, vrlo kompleksnih izbora izmedju dobra i zla, kao i buducih izbora koji ce se pojaviti u zavisnosti od prethodnih, kako postoji mehanizam izbornog naginjanja ka neutralnoj, dobroj ili losoj struji. i kombinaciji dve susedne, tipa neutralno-dobar bi bio doktor koji svima pomaze, ili nekih drugih kombinacija. uvak postoji nekoliko izbora koji vode u slicna karakterna naginjanja, i jedan izrazito zli. malo mi se vise svidja od Gothic III zato sto je linearnija u kretanju, ne i izborima, i ima pravila koja se moraju postovati. vise lici na zivot 319.gif

u RPG igrama je obicno ta poenta prevashodna - izbor. naravno i zavrsiti igru sa jednim od mogucih krajeva. ljubav prema takvim igrama mi se razvila citajuci knjige sa razlicitim izborima i umnozenim krajevima na osnovu izbora. nazalost svega par takvih sam procitao i imao kontakta, ali koliko sam shvatio iz tudjih prica, samo najboljih bisera takve knjizevnosti, tako da ne zalim spam

C&C 3 Red Alert nisam krenuo ni posteno da igram, tek natenane pregledavam video uputstvo, kao vezbu pred ozbiljno igranje. strategija resursa, taktika malih vozila i jednoclanih jedinica svaka sa specijalnom sposobnoscu. dominacija je generalno krajnji cilj, i uzivam u napredovanju kroz osvajanje.

nazalost, imam vise smisla za taktiku, ali ne i strategiju u istoj meri, tako da uvek igram defanzivno rovovski i neokretno. samim tim u sahu sam, koji je poprilicno okretna igra, spor i obicno brzo gubim sa vestim ili iskusnim igracima. a i nikad mu nisam posvetio paznju toliko, posto imam (mozda predrasudu?) da je krajnje preslozena i ogranicena resursom.

da, ja sam geek koji voli komplikovane stvari. ljudi umeju da zaziru zbog takvih stvari od mene, nazalost. tezak sam i kao persona jos dodajmo, i to me cini skoro da sam na ivici zakonitosti postojanja - uvek neko tezi da me ukine ili priblizi sebi, a meni nikako ne ide da se poistovetim. nekad od uobrazaja, nekad od daljine (ne)interesovanja.

jedino gde sam se poistovetio je Pravoslavlje i sve je tamno u odnosu na Njegovu svetlost. tako je moje srce kucalo i pre krstenja dugo, samo nisam imao sa cime da ga uporedim. kao 319.gif sata, svuda je sekunda ista, tako se poklapa moje srce sa ovom nasom dragom i pravom verom spam

online se ne usudjujem da igram, mislim da bih ostavio dusu u etru 319.gif

inace registracijom ovde http://igrajmo.se/ moze da se igra i covece ne ljuti se online u posebno kreiranim "sobama" saodabranim korisnicima do 4 igraca 319.gif

ja sam se registrovao pod imenom Meda42 319.gif

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...