Jump to content
Eniz

Izvorno čisto hriščanstvo

Оцени ову тему

Recommended Posts

За Исуса Христа имамо пуно сведока и све што је радио било је јавно, тако да нема пуно простора за "маштање".

Са друге стране имамо Мухамеда који је отишао сам у пећину где му се нешто привиђало и њему би требало да верујемо? На основу чега?

Да ли би ти мени сада веровао да кажем да сам био у некој пећини и тамо ми се "објавило" нешто?

Прво ми одговори - ја сам поставио два питања:

Са друге стране имамо Мухамеда који је отишао сам у пећину где му се нешто привиђало и њему би требало да верујемо? На основу чега?

Да ли би ти мени сада веровао да кажем да сам био у некој пећини и тамо ми се "објавило" нешто?

Bibliju ne smiju ni da objave , prave spise ,zato jer znaju da se niko sa istinom ne bi slozio . nemojte misliti da prvih spisa nema , a sto se tice danasnje Biblije , siguran sam da je pogresna na vise polja.

Имате ли ви неке факултете или вас у тој секти неке бабе подучавају? Библија је јавна књига од 1. века након Христа. Ви не знате ни ко је био Мухамед, о Алахи не знате ништа, а причате о "правој" Библији? Стварно што више упознајем ислам схватам да ништа божанско нема ту и да су то пуке ђавоље работе... Поготово те ваше паганштине и лажи. Има ли ишта истинито ти? А вама је боље да Куран негде сакријете јер испада да је Мухамед био шизофрен кад га је писао.

Bibliju ne smiju ni da objave , prave spise ,zato jer znaju da se niko sa istinom ne bi slozio . nemojte misliti da prvih spisa nema , a sto se tice danasnje Biblije , siguran sam da je pogresna na vise polja.

А где се то" крије права" Библија? И да све до сада нико није објавио или украо па објавио? Ипак, има толико противника Христа, ви сте на првом месту, па што се не потрудите?  0212_rolleyes ne_shvata :group111:

Наравно, ви муслимани сте измислили ту причу, а тако вас је нечастиви научио, јер немате одговор на ИСТИНУ која се проповеда у Светом Писму. И онда одмах почнете да причате о томе јер немате образоване људе који би могли аргументовано да говоре о томе, као што ми разбијамо ваше секташке приче,

Прво ми одговори - ја сам поставио два питања:

odgovor na pitanje cu ti ja dati, naravno da treba da mu verujemo jer im je porodicni business bilo proricanje, to se nasledjuje sa kolena na koleno 0212_rolleyes

Наравно, ви муслимани сте измислили ту причу, а тако вас је нечастиви научио, јер немате одговор на ИСТИНУ која се проповеда у Светом Писму. И онда одмах почнете да причате о томе јер немате образоване људе који би могли аргументовано да говоре о томе, као што ми разбијамо ваше секташке приче,

Jedno pitanje: Jesmo li mi po vašem poimanju nevjernici?

Jedno pitanje: Jesmo li mi po vašem poimanju nevjernici?

Не постоји таква подела људи на "вернике и невернике" у Хришћанству како си навикао у Исламу. За нас су сви људи - људи. Из нашег угла, Бог подједнако воли тебе као мене, чак и више.

Tacno tako brate Zvonko, samo sto ce nas brat musliman da istripuje da ga mi "vrbujemo". Te reci iz sv. Evandjelja nikako ne smeju da se razumeju kao vrbovanje nego iskljucivo kao metaforicko objasnjenje _milosti_ Bozije bez ikakve veze dali je u pitanju musliman ili hriscanin; te reci veze nemaju sa tom pricom. Cisto da razjasnim unapred nasznak9877777777777777777

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...