Jump to content
Sign in to follow this  
Изида

Šta svaka žena treba da ima i da zna

Rate this topic

Recommended Posts

Svaka žena trebalo bi da ima:

Staru ljubav kako bi mogla da zamišlja da joj se može vratiti, ali i jednu koja je podseća na to kako je daleko stigla;

Dovoljno novca da može da se iseli ili da iznajmi stan, čak i ako joj to nije potrebno;

Nešto savršeno da obuče ako je šef ili udvarač pozove na sastanak;

Mladost koju će zadovoljno moći da ostavi za sobom;

Dovoljno sočnu prošlost o kojoj će joj biti drago da priča u starosti;

Uvid u to da će jednog dana doživeti starost i malo novca ostavljenog po strani;

Komplet šrafcigera i bežičnu bušilicu;

Prsluk od crne čipke;

Jednog prijatelja koji će je zasmejavati i jednog koji će joj dozvoliti da plače;

Dobar komad nameštaja koji niko pre nje nije imao;

Komplet od osam tanjira, čaša sa nožicama i recept za obrok zahvaljujući kojem će se njeni gosti osećati počašćeno;

Životnu priču po kojoj nije snimljen film;

Osećaj da sama kontroliše svoju sudbinu.

Svaka žena trebalo bi da zna:

Kako da se zaljubi, a da se ne izgubi;

Kako da napusti posao, raskine s ljubavnikom i suprotstavi se prijatelju, a da ne uništi prijateljstvo;

Kada da se trudi više, a kada da ode;

Kako da se dobro provede na zabavi na koju nikad sama ne bi odlučila da dođe;

Kako da traži ono što želi na način na koji će to najpre dobiti;

Da ne može promeniti dužinu listova, širinu bedara niti prirodu svojih roditelja;

Da njeno detinjstvo nije bilo savršeno... ali je završeno;

Šta treba i šta ne treba da radi zbog ljubavi;

Kako da živi sama... čak i ako joj se to ne sviđa;

Kome može da veruje, kome ne može i zašto to ne treba da shvata lično;

Šta može i šta ne može da postigne u jednom danu, jednom mesecu i u jednoj godini.

Savaka zena..treba da  zna,da drzi 3 stupa kuce...

da ima 3-oje dece,jedno za nju ,jedno za muza,jedno za drzavu..( da ima tko da radi za penziju)

kada ima 3 dece, da uvek bude spremna na odgovor,kada dete pita,mada sama nema vremena..."dete trebam te sad'",a ne kada ti imas vremena..

A,najbolje bi bilo,kada bi mogla da bude istovremeno na vise mesta,i k tome ...manekenka,super majka i supruga..

Hm... nasznak12

1) Žena uvijek postavlja pravila.

2) Pravila se smiju promijeniti, bez prijašnjeg upozorenja.

3) Nemoguće je da i jedan muškarac zna sva pravila.

4) Ako žena posumnja da muškarac zna sva pravila mora smjesta promijeniti neka ili sva pravila.

5) Žena nikada nije u krivu.

6) Ako je žena u krivu, razlog je nesporazum uzrokovan nečim što je rekao ili učinio muškarac.

7) Uvažavajući pravilo 6, muškarac se mora smjesta ispričati ženi zbog uzrokovanja nesporazuma.

8) Žena smije promijeniti svoje mišljenje u bilo koje vrijeme.

9) Muškarac nikada ne smije promijeniti svoje mišljenje bez pismenog dopuštenja žene.

10) Žena ima pravo da bude ljuta ili uzrujana u bilo kojem trenutku.

11) Muškarac mora biti uvijek smiren, osim ako žena ŽELI da on bude 0110_hahaha ili uzrujan.

12) Žena ne smije POD NIKAKVIM OKOLNOSTIMA dati muškarcu do znanja da želi da on bude 0102_laugh ili uzrujan.

13) Ako smo u stanju prije, za vrijeme i posle PMS -a pravila više ne važe.

Svaka zena treba da ima jednu oklagiju!

I mora da zna da je koristi.... :drugarstvo:.gif' class='bbc_emoticon' alt='facenew22222222' />

To me podseti na "Sex i grad" kad kucna pomocnica kupi Mirandi oklagiju i kaze joj da mora da sprema pite.

Svaka zena treba da ima jednu oklagiju!

I mora da zna da je koristi.... thank_you777.gif' class='bbc_emoticon' alt=':drugarstvo:' />

Ja nemam oklagiju i ništa ne znam da mesim. Ne podnosim valjanje u brašnu. facenew22222222

Imam ja dve... ako nekome treba....

Mene uvek oklagija podseca na Mis Prisi kad ide da trazi muza  facenew22222222 :drugarstvo: thank_you777 4chsmu1 dada

Mene moj muž voli i bez oklagije. Valjda računa da je tako bezbedniji. 0102_laugh