Jump to content

Избори у Србији 2022.

Оцени ову тему

Препоручена порука

пре 27 минута, Avocado рече

"Marinika Tepić je pripadnik nacionalne manjine koja mrzi Srbiju i srpski narod, koja je ušla kod Čanka u njegovu antisrpsku organizaciju kada je bila mlada devojka i studirala šta? Rumunski jezik! Iz rumunske porodice! Rumunska mama, rumunski tata, radila u rumunskoj organizaciji, i ona je naš neprijatelj! Ona je nacionalni neprijatelj, ne samo ideološki i politički".

Као што видиш ради се о низу. Између "мањине" и "која" иде зарез. А онда наводи да је она жена Румунка али се не понаша у као остала браћа Румуни, братски према Србима. Она је изабрала Чанкову страну а та страна је увек уз усташе, видесмо на Цетињу. Све вереме прича о њој а не о румунској мањини. Она иде контра српско румунских односа. 

Јел знаш ти да је Бокан учествовао у промоцији румунске културе?

Не знаш, јер ти верујеш да је култура смо у Бриселу.

Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Avocado рече

Opet si "zaboravio" da ti nisi protiv opozicije, nego samo protiv nekih iz opozicije? Kao i to da nisu svi iz opozicije nekad bili na vlasti? Zanimljivo kako svi branioci režima imaju baš taj isti čudan oblik amnezije...

Пусти хеванајсдеја, шта ти кажеш на Ђиласову изјаву из 2017. године? Ок људи мењају мишљења. А не не ботине мењају мишљења за сендвич? Који је снедвич добио Ђилас па да му сад смета Рио Тинто?

Или му не смета уопште мего то искоришћава заједно са, Ндвмбгд и овима Крени-Промени (ко им смишља оваква тупава имена?!)?

Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Вилер Текс рече

Као што видиш ради се о низу. Између "мањине" и "која" иде зарез.

А што онда наглашава да је припадник националне мањине? Зашто је то битно? Зашто је битно да се нагласи да је студирала румунски језик (иначе студирала је румунски и енглески и радила као професор енглеског), да је из румунске породице и да су јој мама и тата Румуни? Да би одмах иза тога рекао да је она наш „национални непријатељ“ (шта год то значило у његовој глави)?

Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

Као што видиш ради се о низу. Између "мањине" и "која" иде зарез.

Zarez ne menja značenje rečenice. Da je to govorio o Marinikinoj mržnji, deo "pripadnik nacionalne manjine" bi bio potpuni višak.

А онда наводи да је она жена Румунка али се не понаша у као и остала браћа Румуни, братски према Србима.

Gde je taj deo koji govori o tome da su Rumuni braća koja se ponašaju bratski prema Srbima i da se ona ne ponaša kao ostali Rumuni?

Она је изабрала Чанкову страну а та страна је увек уз усташе, видесмо на Цетињу. Све вереме прича о њој а не о румунској мањини. 

Jašta... zato kaže da je pripadnik nacionalne manjine, koja mrzi srpski narod i kao bitno navodi da je studirala rumunski jezik, da su joj roditelji Rumuni i da je radila u rumunskoj organizaciji... zato što ne priča o Rumunima... daj, nemoguće je da čak i ti možeš da u to poveruješ...

Јел знаш ти да је Бокан учествовао у промоцији румунске културе?

Не знаш, јер ти верујеш да је култура смо у Бриселу.

Ne znam jer nisam čuo ništa o tome...

A kultura postoji svuda... grešiš kao i obično kada gurneš prstić u nosić i počneš da fantaziraš o tome u šta ja verujem...

Jel bi okolnost da je Bokan nekada učestvovao u promociji rumunske kulture trebalo da mu da nekakav carte blanche da ubuduće može da širi mržnju protiv rumunskog naroda?

Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, GeniusAtWork рече

А што онда наглашава да је припадник националне мањине? Зашто је то битно? Зашто је битно да се нагласи да је студирала румунски језик (иначе студирала је румунски и енглески и радила као професор енглеског), да је из румунске породице и да су јој мама и тата Румуни? Да би одмах иза тога рекао да је она наш „национални непријатељ“ (шта год то значило у његовој глави)?

Да би нагласио да неко ко долази 100% из нама братске културе иде 100% контра наших добрих односа.

Рецимо: Вилер је Србин, српски мама и тата, студирао српски у Солуну, а са неким комуњарама говори да је тзв Турски Кипар турска територија, да Грчка нема право на име Македонија... Значи испада из српске приче која је прогрчка.

Ето.

Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Avocado рече

Zarez ne menja značenje rečenice. Da je to govorio o Marinikinoj mržnji, deo "pripadnik nacionalne manjine" bi bio potpuni višak.

Gde je taj deo koji govori o tome da su Rumuni braća koja se ponašaju bratski prema Srbima i da se ona ne ponaša kao ostali Rumuni?

Jašta... zato kaže da je pripadnik nacionalne manjine, koja mrzi srpski narod i kao bitno navodi da je studirala rumunski jezik, da su joj roditelji Rumuni i da je radila u rumunskoj organizaciji... zato što ne priča o Rumunima... daj, nemoguće je da čak i ti možeš da u to poveruješ...

A kultura postoji svuda... grešiš kao i obično kada gurneš prstić u nosić i počneš da fantaziraš o tome u šta ja verujem...

Jel bi okolnost da je Bokan nekada učestvovao u promociji rumunske kulture trebalo da mu da nekakav carte blanche da ubuduće može da širi mržnju protiv rumunskog naroda?

Е па информиши се мало, тврдиш да си свестран и широкије погледа  а само буљиш у оне изворе који су ти идеолошки мили.Очигледно. Није ширио мржњу према румунском народу. Нек га туже па ће да видимо.

Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Avocado рече

Ти си напојен отровима са ндх1 и нова сс и не вреди ти причати.

Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Вилер Текс рече

Ти си напојен отровима са ндх1 и нова сс и не вреди ти причати.

Naravno... čim sa pukih proklamacija treba da pređeš na bilo kakvo racionalno objašnjenje toga što proklamuješ ili ti se postavi pitanje gde piše to što tvrdiš da piše, obavezno sledi podvijanje repića i bežanija, uz obavezan lavež...

Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Вукашин рече

Немој бранити Бокана кад се показао као примитивац, још је подебљао румунски мама, румунски тата...народ православан. Срамота.

А јеси ти одслушао ову емисију српског радија Чикаго где прича шта је рекао?

Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Вилер Текс рече

Е па информиши се мало, тврдиш да си свестран и широкије погледа  а само буљиш у оне изворе који су ти идеолошки мили.Очигледно. Није ширио мржњу према румунском народу. Нек га туже па ће да видимо.

Ne znam o kojim izvorima sad pričaš... komentarišem samo ono što je Bokan rekao... izvor je: Bokan.

Jedino što, za razliku od tebe, komentarišem ono što je zaista rekao, a ne fantaziram o tome kako je pričao o Rumunima kao "braća koja se ponašaju bratski prema Srbima"... iz sasvim jednostavnog razloga - jer ništa slično tome nije rekao.

Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Вилер Текс рече

А јеси ти одслушао ову емисију српског радија Чикаго где прича шта је рекао?

Разумем српски, не треба да ми преводи :D

Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Avocado рече

Naravno... čim sa pukih proklamacija treba da pređeš na bilo kakvo racionalno objašnjenje toga što proklamuješ ili ti se postavi pitanje gde piše to što tvrdiš da piše, obavezno sledi podvijanje repića i bežanija, uz obavezan lavež...

Већ сам рекао али теби не вреди причати. А о том константном називању саговорника псима нећу ни да трошим речи.

Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Avocado рече

Ne znam o kojim izvorima sad pričaš... komentarišem samo ono što je Bokan rekao... izvor je: Bokan.

Jedino što, za razliku od tebe, komentarišem ono što je zaista rekao, a ne fantaziram o tome kako je pričao o Rumunima kao "braća koja se ponašaju bratski prema Srbima"... iz sasvim jednostavnog razloga - jer ništa slično tome nije rekao.

Тако то бива кад из контекста рада и живота једног човека нешто ишчупаш.

Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Вилер Текс рече

Већ сам рекао али теби не вреди причати.

Pazi, iz moje perspektive, za koju bih rekao da više odgovara realnosti... ti konstantno misliš da vredi da mi nešto pričaš... jedino kad treba da objasniš to što si pričao ili da odgovoriš na neko pitanje koje demonstrira da nije tačno to što pričaš (npr. gde si u Bokanovoj izjavi video to što tvrdiš da je rekao), onda se uvek naprasno setiš da meni šatro ne vredi pričati... 

пре 5 минута, Вилер Текс рече

А о том константном називању саговорника псима нећу ни да трошим речи.

Nisam nikog nazvao psom... poredio sam određeno ponašanje sagovornika sa određenim ponašanjem pasa... metafora...

Takođe, kad nekom napišeš da je "напојен отровима са ндх1 и нова сс" jadno je da kmečiš što je taj neko to tvoje pisanije poredio sa lajanjem psa.

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Креирај ново...