Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Booba

Е...па ја сутра одох....

Оцени ову тему

Recommended Posts

јел знаш да ћу и на слави у недељу да држим ову тему отворену, да не би пропустио вест  0212_rolleyes

да Бог да ти се дете родило на моју славу, да двапут славим!  0442_feel 0442_feel 0442_feel

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

јел знаш да ћу и на слави у недељу да држим ову тему отворену, не би ли пропустио вест  0110_hahaha

да Бог да ти се дете родило на моју славу, да двапут славим!  0110_hahaha 0110_hahaha 0442_feel

Daj Boze! Pa da popijes jednu i za nas. To je i slava mojih roditelja, a moja sadasnja je Djurdjic. Nju omasismo, idemo na Arandjelovdan.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

јел знаш да ћу и на слави у недељу да држим ову тему отворену, не би ли пропустио вест  0442_feel

да Бог да ти се дете родило на моју славу, да двапут славим!  :) smej.gif sokiran

Daj Boze! Pa da popijes jednu i za nas. To je i slava mojih roditelja, a moja sadasnja je Djurdjic. Nju omasismo, idemo na Arandjelovdan.
сва срећа ниси приметила који сам ретард - ладно сам написао тако да је испало да чекам да пропустим  мајкл мајкл мајкл 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

ИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИДЕМООООООООООООООООО  мајкл мајкл мајкл

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Данас кренули малко болови, а чика доктор рекао сутра у пола 8 ујутру да се "нацртам" у породилишту. тако даааа....чућемо се, а ако Бог да, довешћу и једног новог малог члана.

Поздрав свима, мислите на мене  0110_hahaha

ајде сестро само опуштено па да се радујемо  0110_hahaha

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

јел знаш да ћу и на слави у недељу да држим ову тему отворену, не би ли пропустио вест  smej.gif

да Бог да ти се дете родило на моју славу, да двапут славим!  smej.gif smej.gif smej.gif

сва срећа ниси приметила који сам ретард - ладно сам написао тако да је испало да чекам да пропустим  joooj joooj joooj 0205_whistling 0205_whistling :drugarstvo:

ИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИДЕМООООООООООООООООО  smej.gif smej.gif 0442_feel

Hahahaha! uopste nisam provalila. ove infuzije me smutile. nista Medo,ti cekaj da propustis a ja cu ipak da ti javim  0405_feel

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

СРЕЋНООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО!!!!!!!!!!!

0205_whistling 0205_whistling :drugarstvo:0405_feel smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Medo,nisi propustio, ali nije ni za slavu ;-) U 13h data indukcija, u 13:40 dat epidural, u 14:40 mali tabanic od 2.7 kg izleteo napolje. Hvala Bogu i Presvetoj Bogorodici, sve je proteklo lako. U najtezim trenucima sam malo brkala reci molitvi, ali valjda ce biti oprosteno. Decak je fin, ime cemo sutra da utanacimo.

HVALA VAM MILI MOJI!

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Нека је жив и здрав дечак на многаја љета! 0102_laugh Дуго нисам писала на форуму, па те и не познајем, али се као мама и трудница радујем! :bla:

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

МАЛАЦ ДОБРО НАМ ДОШАООООООООООООООООООООООООООООООООООООО  smej.gif 0212_rolleyes smej.gif smej.gif

Бубо, подвижнику један који се моли кад је најлуђе, јес ти добро?  4chsmu1

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Бообо нека ти је малац жив и здрав на многаја лета  0205_whistling 0110_hahaha :229229229: И нека му драги Бог подари пуно здравља и среће  eheeeej. !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

oleeeee  oleeeee  oleeeee

:group111:  :291291291:  :(  :nene:  smej.gif  smej.gif

319.gif  319.gif  319.gif  319.gif  319.gif  319.gif  319.gif

Јеееее!

Добро дошао, мали Бубићу!!!!

smej.gif  smej.gif  https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/poljubacc.gif  https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/poljubacc.gif  https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/poljubacc.gif  https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/poljubacc.gif  https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/poljubacc.gif

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...