Jump to content
Претражи у
  • Још опција
Прикажи резултате који садрже
Прикажи резулте из
Booba

Е...па ја сутра одох....

Оцени ову тему

Recommended Posts

ТЕОЛОГ

Свако Добро од Господа у Породилишту...  amin-nas  нека је анђео жив и здрав  :(

amin-nas

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

E pa nece bekan danas. Ipak bi da bude jos u stomaku. Ali, mozda sutra. Sad sam u bolnici i primam terapiju i cekam. Javicu,cim bude nesto konkretno. Veeeeliki zagrljaj za sve vas!  poklon :drugarstvo:

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

E pa nece bekan danas. Ipak bi da bude jos u stomaku. Ali, mozda sutra. Sad sam u bolnici i primam terapiju i cekam. Javicu,cim bude nesto konkretno. Veeeeliki zagrljaj za sve vas!  poklon :drugarstvo:

0705_read prstgore eheeeej :) klapklap

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

И за тебе  0705_read prstgore eheeeej :) klapklap

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

јао, јао, јао, Буби-дуби ће да добије табанића, јао, јао, јао срећица радосница играју ногице, машу рукице  spavanje2 :cheesy: :cheesy: smej.gif smej.gif smej.gif ;) bliss jeeee bliss jeeee bliss jeeee girl_smiley girl_smiley

girl_smiley

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Guest

E pa nece bekan danas. Ipak bi da bude jos u stomaku. Ali, mozda sutra. Sad sam u bolnici i primam terapiju i cekam. Javicu,cim bude nesto konkretno. Veeeeliki zagrljaj za sve vas!  girl_jumping girl_jumping

Сви те љубимо и волимо Бообо  мајкл

girl_jumping bighugbighug 1413_love algabacaju algabacaju algabacaju algabacaju algabacaju algabacaju algabacaju

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

girl_jumping girl_jumping bighugbighug код маме у тиби је најлепше, па се бебију не жури напоље  girl_jumping

Навијамо, навијамо, само храбро, а Пресвета Богородица ће бринути о теби и малом анђелку  1413_love

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

girl_jumping

Da te Gospod blagi i Njegova Majka cuvaju i da sve protekne u najboljem redu  girl_jumping

Ljubimo te  girl_jumping

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

E pa nece bekan danas. Ipak bi da bude jos u stomaku. Ali, mozda sutra. Sad sam u bolnici i primam terapiju i cekam. Javicu,cim bude nesto konkretno. Veeeeliki zagrljaj za sve vas!  bighugbighug bighugbighug

Нека,нека, зна бебица када треба.

Бог да вас чува слатка моја!

bliss jeeee

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

И ја се придружујем молитвама осталих, да све протекне добро и да вас Господ чува! Јуче сам видела о чему се ради, али нисам имала времена да напишем поруку. Леп је повод, па сам просто морала да се прикључим!  facenew22222222

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Бубо,ја сам своју жену два пута возио и враћао из породилишта.Трећи пут кад ме је будила око три изјутра рекао сам јој да настави да спава,да ће је проћи!  algabacajuт

Мали Лука нам је дошао на свет пуне две недеље после "термина".

Само Свевишњи зна термин,свако добро теби и бебушу желе станковићи! :group111: 0409_feel ;)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Бубо,ја сам своју жену два пута возио и враћао из породилишта.Трећи пут кад ме је будила око три изјутра рекао сам јој да настави да спава,да ће је проћи!  jooojт

Мали Лука нам је дошао на свет пуне две недеље после "термина".

Само Свевишњи зна термин,свако добро теби и бебушу желе станковићи! stretcher nesiguran osamucen

Lici na moj slucaj.Samo mene zadrzase u porodilistu. A ovamo stopiraju porodjaj. Definitivno znaju vise od mene. A Gospod zna najbolje sto to tako ide.

Gledam ove vesti iz Eparhije RP i tuga mi neka sta se sve desava.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...