Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Booba

Е...па ја сутра одох....

Оцени ову тему

Recommended Posts

Данас кренули малко болови, а чика доктор рекао сутра у пола 8 ујутру да се "нацртам" у породилишту. тако даааа....чућемо се, а ако Бог да, довешћу и једног новог малог члана.

Поздрав свима, мислите на мене  319.gif

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Данас кренули малко болови, а чика доктор рекао сутра у пола 8 ујутру да се "нацртам" у породилишту. тако даааа....чућемо се, а ако Бог да, довешћу и једног новог малог члана.

Бубо,сестро,нека је Господ Бог и Пречиста наша Богородица са тобом и бебом.Мислићемо на тебе и на бебу.Нека ти је уз Божију помоћ са срећом,да родиш здраву беку и да се што пре вратите кући. 319.gif 319.gif

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Guest свештеник Иван

Нека Господ подари Теби леп порођај а малом бићу које ће доћи на свет што пре крштење у Цркву Божијој.

Молићемо се Господу за Тебе, з Тебе су Твоје Живе Речи Утехе  319.gif

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Guest

319.gif само полако и опуштено , Бог је са тобом , заштитом Мајке божије и свих Светих  319.gif

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Буба, нека те Пресвета Богородица чува!

Волимо те пуно и молимо се за тебе и бебицу! 319.gif

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Па некати Бог подари пуно среће теби и будућем члану наше заједнице .Молимо Бога за ваше здравље 319.gif 319.gif

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

јао, јао, јао, Буби-дуби ће да добије табанића, јао, јао, јао срећица радосница играју ногице, машу рукице  :cmizdrenje: bighugbighug 0442_feel bliss jeeee bliss jeeee bliss jeeee bliss jeeee bliss jeeee algabacaju algabacaju algabacaju algabacaju

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Поздрав свима, мислите на мене  amin-nas

хех.. ја јуче био са женом код доктора каже још 20 дана и готово.. ситно бројим..хехе

нека ти је са срећом, да буде живо и здраво и од Бога благословно amin-nas amin-nas :(

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...