Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Зосима

Химна побожних сестара :-)

Оцени ову тему

Recommended Posts

Еј, било би добро кад се ове теме не би појављивале у листи нових порука на насловној странци. Обично буде 10 оваквих тема и 10 нормалних па би добро било да то не иде тамо ако може икако winter

Ја мислим да би било најбоље да се наша тема ( Братија код Моа) пребаци у подфорум где гости немају приступ. Ипак ми тамо спамујемо, а и међусобно размењујемо личне интимне доживљаје, а сваки гост може да их чита. Ако смета осталим са форума  stadaradim игноришите, браћо, гледајте теме које вас занимају.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

"дугачких сукњи и дугих рукава" - оваквих девојака доле у капели готово да и нема. Скоро све су дотеране и атрактивне... Како би другачије и привукле пажњу у позитивном смислу. Време популарности авијатичарки је прохујало...

кад смо се видели на факсу после Литургије, баш су све имале дугачке рукаве, велика већина сукње  ekstra

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Еј, било би добро кад се ове теме не би појављивале у листи нових порука на насловној странци. Обично буде 10 оваквих тема и 10 нормалних па би добро било да то не иде тамо ако може икако :cheesy:

Ја мислим да би било најбоље да се наша тема ( Братија код Моа) пребаци у подфорум где гости немају приступ. Ипак ми тамо спамујемо, а и међусобно размењујемо личне интимне доживљаје, а сваки гост може да их чита. Ако смета осталим са форума  :) игноришите, браћо, гледајте теме које вас занимају.
спам кис'о ко купус  ekstra

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ja negdje nadjo' i ovo sFun_bat Hihi  0409_feel

"Culi ste svi da je izreka stara,da su najbolji momci iz oltara,pa zato birajte sebi puta,da niko ne zaluta.Devojke koje se na popove loze,zele da se popadije mnoze,jeste smesno malo,ali vecini je do toga stalo.Pitanje je,do cega im je stalo,ne moramo razmisljati nimalo.Svima je stalo do para,nekome do muzickog dara,nece da se bezveze smara,kad pop nece nikad da je vara.Culi smo price,monaski zivot je fin,nekome je drazi treci popov sin,a nekome kuca na moru,ili na planini docekati zoru.Nekima je do automobila,ili da se ne primenjuje u kuci sila,pak nekima treba pop lep,i svakoj je bitan pun dzep.I na kraju,o parohijama svi znaju,to je glavna tema,kod poboznih za druge mesta nema.Cudnovat je ovaj svet,svako trazi svoj cvet,ali pobozne sestre i braca....ko li ce na kraju da placa....."

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...