Jump to content
Guest свештеник Иван Цветковић

Сабори - окупљања чланова форума

Оцени ову тему

da li Vam se dopada ova ideja  

58 члановâ је гласало

1. 1. da li Vam se dopada ova ideja

• da
      46
    • ne
      3
    • mozda
      3
    • nemam stav
      2

Recommended Posts

Guest Izida

Alo,Medo,kako si zaboravio ipodjakona?Boze oprosti,ali ctece vidjamo stalno,a ipodjakona samo kad nam se posreci.Je li tako,Sasluzitelju?

Ribare,koje Ograde sad?

Samo da znate ja propustam predstavu i priredbu 1.avgusta posvecenu despotu Stefanu Lazarevicu,kao i Jerejsku Liturgiju,koju ce sluziti vladika Hrizostom za Ilindan u crkvi u Mackatu,jer je slava crkve i 160.godina njenog postojanja.Srece mi se pocepalo,kada sam pozvana,a na predstavu me pozvala glumica,koja interpretira glavnu zensku ulogu,licno,i kad sam morala da odbijem,jer sam ocu Ivanu ranije obecala.A srce mi je i tamo i vamo.

Prema tome,red je da cteciram. 0110_hahaha

Brale,salim se.

Guest Izida

Medo,ipodjakon nije djakon.Ipodjakon je ctec,koji ima visi cin od cteca.Nosi stihar i orar.Ctec nosi samo stihar.Inace,u kom statusu se zatekne ctec,kad ga rukoproizvedu u ipodjakona u tom mora da ostane zauvek,ili u braku ili momak.

е па да сад ја знам разлику између чтеца, ђакона и ипођакона, било би добро ...

видео сам негде на форуму тему са објашњењем о чиновима, ал ме мрзело да је прочитам како треба ...

хм, ето сопственог примера за - из незнања сав грех ...

а што сам ти вратио лепо, ти мене хвалиш а ја прдим ... 0110_hahaha

извињавам се, идем сад да пронађем тему, да се образујем, да не бијем ко максим ... :)

Guest Izida

Ma,Medo,samo opusteno.Bitna je vera i ljubav,a ne znanje.Barem,ja tako mislim.

Ne mari,ja sam ti tuzna godinama bila ctec,a nisam znala da sam ctec.Niko mi nije rekao.Rekli samo mora devojcica da cita Apostol,i djakon na vero-

nauci rekao:"Apostol ce od sad citati devojcica.Citace Angelina".

Ubi ti mene,ako ja znam sto je bas mene izabrao.A i da ti posteno kazem ne znam ni sto,ni kako je mene stavio u hor da budem drugi glas,kad sam ja apsolutni nesluhista.

Muskarci koji dolaze slobodno mogu da ponesu neku mucenicu ili crnjak iz svog kraja kako bi na taj nacin mi ostali upoznali neke od prirodnih lepota dela Srbije iz koga dolaze.  smil41cb5615a0b72.gif 0516_music osamucen

Sestre ne treba da nose nista, jer one su same po sebi prirodna lepota https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/Plava_ptica.gif 70A.gif https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/Plava_ptica.gif.gif' class='bbc_emoticon' alt='bleh' /> https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/Plava_ptica.gif.gif' class='bbc_emoticon' alt=':cheesy2:' /> https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/Plava_ptica.gif.gif' class='bbc_emoticon' alt='bleh' />

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...