Jump to content
Guest свештеник Иван Цветковић

Сабори - окупљања чланова форума

Оцени ову тему

da li Vam se dopada ova ideja  

58 члановâ је гласало

1. 1. da li Vam se dopada ova ideja

• da
      46
    • ne
      3
    • mozda
      3
    • nemam stav
      2

Recommended Posts

Драги моји пријатељи, овде можете питати све што вас занима у вези сабора на Илиндан у Дубокој. Овде се можете договорити о начину доласка до Дубоке, тј. да не мора свако појединачно већ се можете организовати у вашим местима. Дакле, Света Литургија почиње у 08:00  часова, после Литургије биће одржано предавање Аце Милојкова, потом Ће бити постављене мошти на целивање и уједно беседа ипођакона Димитрија Плећевића о моштима и њиховом значају. Потом следи ручак, а затим и мало музикице уз гитару.

Дакле, овде можете питати све што вас занима.

Guest Светлана

Ко ће донети камеру, фото апарат, касетофон или CD, па да вас видимо све који се скупите, ми који не можемо да дођемо летос?

носим фотоапарат свакако klapklap

неееего, ја сам из Београда, немам кола, имам девојку 8084.gif

па бисмо заједно кренули са неким ко је расположен повести нас, није проблем ни да уложимо у гориво и осмехе bleh

мислим да и наша сестра Милица има исти проблем ...

Guest Izida

Pa,vec sam pitala.Ali,evo ispostovacu formu,a i hijerarhiju.Tako nalazu red i obicaji.

Hoce li na Saboru imati licitarsko srce da se kupi  srcee ? :)

Ko je ctec na Liturgiji?Da se ne otimamo Filip i ja. 0705_read Salim se,naravno.Znam ja da si ti,oce,vec odabrao dobre ctece.

I,oce,nigde ne pominjes nikakvu participaciju...

Оно што је најважније је да понесете у ваша срца Господа, да будете радосни што ћете се сјединити са Њим, што ћемо сви бити тог дана једно у Христу. Господ је хтео да се доста људи одазове овом позиву љубави, а имаћемо прилику и радост да тог дана буду донешене мошти највећих светитеља Цркве Христове.

Наравно, обавестите и ваше пријатеље, рођаке, познанике да дођу овог дана код нас.

Само да вас обавестим да припреме лепо теку. Овде можете да се договорите како да најбоље, најбрже, најјефтиније дођете до Јагодине. Не знам колико вас и де из Београда и околине, мислим да не би било лоше да нађете неки минибус.

Браћо и сестре!

Ја сам Јагодинац, а иначе сам родом из села поред Дубоке (имам доста фамилије у оба села)...

Сви који долазите јавите ми се на лп овде на форуму, оставићу вам мој број и лепо ћемо се наћи у Јагодини и кренути за Дубоку...

брате Иване, ако могу на било који начин да помогнем само реци...

Поздрав

Драга браћо и сестре, синоћ на чету свештеник Отац Иван Ц.  319.gif ми је предложио ако је у могућности да се Београђани и сви који живе близу Београда скупе нпр. испред Храма св.Саве или Маркове цркве, да неко од нас изнајми комби или мини бус пут би свако понаособ платио или би тамо скупили паре, ко је из Београда или околине нек се јави и напише овде. Тако је најлакше да стинемо до Јагодине 2.августа, кренули би на време и стигли би тамо на време. Шта ви мислите ?

Свако добро. чтец Филип :drugarstvo:

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...