Jump to content

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

PD

Тражење смисла живота...Трпљење и узрастање...Вера, нада, љубав...

Оцени ову тему

Recommended Posts

Ostati svoj do kraja,bez obzira na sivilo oko nas!

Biti ono sto jesi,ne dozvoliti da te oblikuju kako zele.

ps.Dobra tema,steta sto drugi ne prepoznaju kao takvu ;)

Ja recimo volim svoju kockicu. U njoj sam potpuno sam ima svoje granice dovoljno da stane samo jedan covek. Tu svoju kockicu sam toliko zavoleo da prosto ne postoji shansa da je ijedan covek na planeti nema. I svako se toliko raduje svojoj originalnosti kockice da mu na pamet ne pada da napusta svoju kako bi zgazio na tudju....

Ja recimo volim svoju kockicu. U njoj sam potpuno sam ima svoje granice dovoljno da stane samo jedan covek. Tu svoju kockicu sam toliko zavoleo da prosto ne postoji shansa da je ijedan covek na planeti nema. I svako se toliko raduje svojoj originalnosti kockice da mu na pamet ne pada da napusta svoju kako bi zgazio na tudju....

O čemu li ti to pričaš,kakve kockice....?Ništa ja tebe ne razumem :.mislise. ?U čemu ti to vidiš smisao?Ili ga očajnički tražiš znajući da ćeš jednog dana da ga nadješ?

O čemu li ti to pričaš,kakve kockice....?Ništa ja tebe ne razumem :.mislise. ?U čemu ti to vidiš smisao?Ili ga očajnički tražiš znajući da ćeš jednog dana da ga nadješ?

Da trazim i kucam! Trazim da covek zavoli sebe i svoju originalnost i neponovljivost toliko da ne zeli da bude neko drugi iz svakojakih razloga.....mislim da bi tako ljudi ukinuli medju sobom neprijateljstva...

Da trazim i kucam! Trazim da covek zavoli sebe i svoju originalnost i neponovljivost toliko da ne zeli da bude neko drugi iz svakojakih razloga.....mislim da bi tako ljudi ukinuli medju sobom neprijateljstva...

Znači ti vidiš smisao u ljubavi medju ljudima? 

U prihvatanju drugih bez potrebe da ih menjamo po svojim zamislima...i da tako zavolimo druge onakve kakvi jesu....svoji,jedinstveni i neponovljivi,da ih ne merimo u odnosu na sebe...pa sad je neko 0.6 % mene i njega volim više nego onog ko je 0.3% mene...jer to stvara medjusobna neprijateljstva koja su prepreka za život u zajednici....

I ti tražiš da to doživiš na Zemlji...ali takva ljubav postoji samo na Nebu....jer ljudi nisu dobri,bar ne svi.

P.s.Ispravi me....

Znači ti vidiš smisao u ljubavi medju ljudima? 

U prihvatanju drugih bez potrebe da ih menjamo po svojim zamislima...i da tako zavolimo druge onakve kakvi jesu....svoji,jedinstveni i neponovljivi,da ih ne merimo u odnosu na sebe...pa sad je neko 0.6 % mene i njega volim više nego onog ko je 0.3% mene...jer to stvara medjusobna neprijateljstva koja su prepreka za život u zajednici....

I ti tražiš da to doživiš na Zemlji...ali takva ljubav postoji samo na Nebu....jer ljudi nisu dobri,bar ne svi.

P.s.Ispravi me....

Jednom pokajanom gresniku se vise nebo raduje nego 99 pravednih. Sto me vodi na pomisao da nismo samo zemaljski vec je Zivo nebo nad nama... Pokusacu sve necu bataliti da je ljubav coveka prema coveku slabija od neprijateljstava.. Neko pobediti mora... i nisam usamljen i jedini koji tako zeli sve vreme zivota svog.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...