Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Милан Меденица :)

Зашто добри момци увек "извисе"?

Оцени ову тему

Recommended Posts

Ako ne zive zajedno i odmah udju u brak, i to propadne, ta veza, onda razvod.. :( Ili ostajenje u istom a ne rade nista za prevazilazenje problema koji izaziva razlaz. Hm?

сестро, јел се теби не чини како се провлачи неки тугаљиви фатализам кроз твоје писање на овој теми?

где ти је живот, бодрост, нада, ... ?

ај живни мало :)

Naravno da znam :0104_cheesy: , volim cveće i imamo ispred kuće, samo na 1000 mnv on se otvara 'malo' kasnije :0104_cheesy: ehheeheheh tako je to kad se zivi na planini :bla: , btw to je kod nas božur :)

Osim sto su dikotiledone skrivenosemenice, nidje veza sa bozurima :D!

Bozur http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/21/Paeonia_suffruticosa_at_Beijing.jpg

Slez http://www.nazflora.org/Althaea%20rosea%20fl%20det%205Jul03%20911a%20614x625.jpg

Zivnula bih kada bi mi neko vratio 20-te ponovo. Da ne upisem ovaj fakultet, ostanem pored prababe do poslednjeg dana njenog, da provedem svaki dan pored nje, kao onaj dan kad sam se isplakala, zagrlila je, legla pored nje kao u dobra stara vremena i kada smo mastale gde cemo sve da idemo kada polozim, pa kada zavrsim fakultet, pa kako ce on da ocenjuje mog decka, buduceg mi muza, kako ce zauvek ziveti i doziveti da vidi svoje cukununcice pa da ih cuva kao mene. Ili pak da sada imam diplomu i posao i da ostavim one tamo da se ujedaju a one tri da pokupim i dovedem ovde pa da zive normalan zivot. I da volim isto onako kao sa 20, da imam onaj osmeh kao sa 20. Postavila bih vam taj osmeh, ali mi je onaj HDD otisao, tj. treba mi neki zeleni deo valjda, pa da prebacim sve to na ovaj HDD.. A tu su mi slike moje sestrice i slike raznih nekih znamenitosti i razne neke moje umetnicke fotografije.. Eto, zasto ne volim tehnologiju. Ode kad mi najvise treba. I kada bi me ovaj razumeo, kad se toliko busao da mi je prijatelj i da me razume. A kad mu fuljusnem istinu u lice, ljuti se.. Ma.. Prut od vrbe pa preko.. Pa ce da razume.

Guest JelenaLela

Osim sto su dikotiledone skrivenosemenice, nidje veza sa bozurima :D!

Bozur http://upload.wikime..._at_Beijing.jpg

Slez http://www.nazflora....11a 614x625.jpg

hhahhaha ama sve ja to 'znam i poštujem' ali idi ti lepo i kazi to njima :laugh: to ti je sestro slatka tamo 'prazni i puni božur' i kraj priče 0102_laugh hahahhahah

Koje smo nas dve kraljice :drugarstvo: ljudi o vezama i raskidima, ti i ja o cveću klapklap Neko ima da nas 'izbaci iz testamenta' jer mu kvarimo temu :bla:

Zivnula bih kada bi mi neko vratio 20-te ponovo. Da ne upisem ovaj fakultet, ostanem pored prababe do poslednjeg dana njenog, da provedem svaki dan pored nje, kao onaj dan kad sam se isplakala, zagrlila je, legla pored nje kao u dobra stara vremena i kada smo mastale gde cemo sve da idemo kada polozim, pa kada zavrsim fakultet, pa kako ce on da ocenjuje mog decka, buduceg mi muza, kako ce zauvek ziveti i doziveti da vidi svoje cukununcice pa da ih cuva kao mene. Ili pak da sada imam diplomu i posao i da ostavim one tamo da se ujedaju a one tri da pokupim i dovedem ovde pa da zive normalan zivot. I da volim isto onako kao sa 20, da imam onaj osmeh kao sa 20. Postavila bih vam taj osmeh, ali mi je onaj HDD otisao, tj. treba mi neki zeleni deo valjda, pa da prebacim sve to na ovaj HDD.. A tu su mi slike moje sestrice i slike raznih nekih znamenitosti i razne neke moje umetnicke fotografije.. Eto, zasto ne volim tehnologiju. Ode kad mi najvise treba. I kada bi me ovaj razumeo, kad se toliko busao da mi je prijatelj i da me razume. A kad mu fuljusnem istinu u lice, ljuti se.. Ma.. Prut od vrbe pa preko.. Pa ce da razume.

Ajde bre sta se mracis, ubi nas u pojam...pa ne bi bilo normalno da sad imas taj entuzijazam i naivnost!

Jednostavno, odrasla si zena, kad se osvrnes iza sebe, mozda nije sve lepo, ali ima neki sadrzaj, neka prica, i to je ok, to je zivot. Nije sve ljuljuskanje na roze oblaku i prabakin zagrljaj...ODRASTI!

Pull yourself together!

hhahhaha ama sve ja to 'znam i poštujem' ali idi ti lepo i kazi to njima :laugh: to ti je sestro slatka tamo 'prazni i puni božur' i kraj priče

Koje smo nas dve kraljice

ljudi o vezama i raskidima, ti i ja o cveću Neko ima da nas 'izbaci iz testamenta' jer mu kvarimo temu

Radim sa biljkama, prodjoh veze i raskide, tacnije vezU i raskid...tako da je iskustveno potvrdjeno - biljke rulz :D :D :D :D :D!

Guest JelenaLela

Ajde bre sta se mracis, ubi nas u pojam...pa ne bi bilo normalno da sad imas taj entuzijazam i naivnost!

Jednostavno, odrasla si zena, kad se osvrnes iza sebe, mozda nije sve lepo, ali ima neki sadrzaj, neka prica, i to je ok, to je zivot. Nije sve ljuljuskanje na roze oblaku i prabakin zagrljaj...ODRASTI!

Pull yourself together!

I da, to bi bio bad cop :laugh: . Al kao što rekoh, samo iskreno- moram se složiti sa ovim...

Nikad nisam ni volela svet odraslih i ne zelim ga :/

Decji svet je mnoooogo bolji :) I ja prosto zelim onaj mali delic koji sam imala da imam i sada i zauvek. ;) Mene to cini sretnom. Svet odraslih- ne.

Sad odoh na spavanje def. Sutra moram opet rano..

Nikad nisam ni volela svet odraslih i ne zelim ga :/

Decji svet je mnoooogo bolji :) I ja prosto zelim onaj mali delic koji sam imala da imam i sada i zauvek. ;) Mene to cini sretnom. Svet odraslih- ne.

Sad odoh na spavanje def. Sutra moram opet rano..

To cico, fetalni polozaj i palac u usta...BRAVO <_< ;)!

"Bezobzirnost i iskrenost su različite stvari. Niti je moguće, niti je poželjno reći baš sve. Od toga često može biti više štete nego koristi, i po druge i po nas same. Koliko su istine ljudi sposobni da podnesu, a da ih to žestoko ne uzdrma, uništi ili razjari, zavisi od slučaja do slučaja i od čoveka do čoveka. Naći pravu meru onoga što treba kazati a šta zadržati za sebe, pitanje je mudrosti i takta. A mudrosti i takta je na ovom svetu sve manje."

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1339447813' post='657780]

кхм, нису сви мушкарци великог либида, тако да није немогуће да оно што он каже је заиста и тачно у његовом случају - да је женскиња имала већи либидо.

Pa ne slazem se sa ovom konstatacijom, osim ako nije sala. Libido je dat svima podjednak kao i ostale osobine i vestine. Problem nastaje kasnije u zavisnosti od toga koliko se u porodici u kojoj odrastas neguju Edipovi i Elektrini kompleksi i kakve sklonosti kod dece se razvijaju. E onda dolazi pad libida kada se ozenis/udas i borba majke i zene u tebi, oca ili brata i muza. Pokusas da pobegnes hiljadama kilometara ali dzaba taj eho Edipa i Elektre ostaje duboko u tebi. Moras biti svestan da ga posedujes pa raditi na iskorenjivanju sto nije lak posao. Za pocetak priznati da si u problemu. Ovo vazi posebno ako si dete iz razvedene porodice. Pa majka odgaja sina a otac cerku. Naopako. Nista licno Medo, pisem uopsteno, podstaknuta ovim predavanjem dr. Jerotica .

Oko 26-27 minuta jasno govori o ovome, mada celo predavanje je odlicno i daje odgovore na mnoga pitanja

http://www.youtube.com/watch?v=b7-_--MPSpE

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...