Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Милан Меденица :)

Зашто добри момци увек "извисе"?

Оцени ову тему

Recommended Posts

ето, ја кад се растужим, укљкучим овај клип и одма се развеселим :D

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1338578267' post='650536]

да има трећу ногу до колена, двоје кола, кућу далеко од маме, да свира серенадице ...

ма није принц у питању, није greengrin greengrin greengrin

пс. ви сте још супер, ја имам критеријум који је најгори - да је нормална greengrin greengrin greengrin

Good enough for me greengrin greengrin greengrin greengrin greengrin greengrin greengrin

Guest JelenaLela

пс. ви сте још супер, ја имам критеријум који је најгори - да је нормална greengrin greengrin greengrin

ništa od tog kriterijuma- veruj mi :blush: prosto mi se plače 0102_laugh jooooooooj, 'poljubim' ti život fmqmtx

...

Па кажем вам, свако тражи сродну душу... sHa_sarcasticlol

на питање пријатеља "какву ти девојку уопште тражиш" одговорио сам му сликовито:штедимо новац за летовање,на дан путовања позове ме пријатељ и тражи позајмицу јер му је баба болесна,ако се девојка сложи да откажемо летовање и дамо пријатељу сав уштеђени новац - то је та...сви су насмејали и рекли "ти си луд,да се одрекне летовања које је целу годину чекала,нема шансе,такву никад нећеш наћи"..."оћу,оћу,кад вам кажем"

Наћи ћеш је, има доста таквих, али то опет није гаранција да је права за тебе.

Ја сам мислио као клинац да је довољно да слуша исту музику као ја, па да имам шта да причам са њом, онда сам мислио да је најбоље да буде у истој професији као ја, па би било лепо још и да је хришћанка, а сад кажем неам појма шта тражим, и мислим да сам коначно на добром путу да нађем :)

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...