Jump to content
Милан Меденица :)

Зашто добри момци увек "извисе"?

Оцени ову тему

Recommended Posts

Својевремено си ме одушевио, Медо, кад си раскинуо са девојком, јер си схватио да не би била срећна уз тебе. ( Чини ми се да је то била цура са којом си био на првом сабору форумаша).

Шта да кажем, алал вера, МекГрегор си од човека. :) Одувек сам желео да некад будем такав да могу да урадим то, да се жртвујем, али никад нисам био ни близу... Свака част, немам речи.

Шта да кажем, алал вера, МекГрегор си од човека. :) Одувек сам желео да некад будем такав да могу да урадим то, да се жртвујем, али никад нисам био ни близу... Свака част, немам речи.

Ne brini, ima vremena :).

Meda jeste covek, u pravom smislu te reci :), al' ajde ad ga ne hvalim mnogo :D.

Временом сам схватила да, у ствари, он није волео МЕНЕ, него СЕБЕ, јер му је било битно да ОН има уз себе оно што жели, без обзира на моја осећања.

Својевремено си ме одушевио, Медо, кад си раскинуо са девојком, јер си схватио да не би била срећна уз тебе. ( Чини ми се да је то била цура са којом си био на првом сабору форумаша).

ма бљак варијанта, како год окренеш.

јесте.

не да не би била срећна, него бих је убио собом ... просто би ископнила мени за љубав, пристала на све преко себе, самим тим и нестало све оно што волим у њој. једноставно није било другог решења, отерао сам је грубо да јој лакше падне а после је и сама укапирала ... па нек буде срећна с ким год, то је мој поклон.

једина бивша девојка с којом сам у контакту и другар, с осталима се нисам лепо провео на крају.

Guest JelenaLela

Хахаха, шалиш се, где је камера? Т-паб, код Пете гимназије? :) У тај паб сам ушао пре званичног отварња, скроз случајно, док се још уређивао, и први је и једини локал који сам открио откад сам у Бгу на студијама. И једино у њега још идем да кажем "редовно", и имам најлепше успомене у вези са њим... Да, тамно точено, цене на 8, застава Ирске, старе миксете на зиду, и добра музика. Ау :)

Da, T- pab, iznad palilulske pijace :) nedeljom organizuju Irish night 1407_love uvek dobra atmosfera, dobro društvo! Bila predprošle nedelje- Krčmarice :0104_cheesy: . Uživancija :bla:

Ne brini, ima vremena :).

Meda jeste covek, u pravom smislu te reci :), al' ajde ad ga ne hvalim mnogo :D.

нисам ја поента ове теме, нити сам мерило за друге, а и далеко сам од анђела :)

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1338420784' post='649284]

Niko ti nije rekao da si andjeo, vec covek ;).

Nisi ni merilo, samo covek kakav se retko srece :).

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1338420784' post='649284]

Што апсолутно не мења ништа у ономе што смо рекли. :) Ја сам баш одушевљен (не претерујем) јер сам баш јако желео да будем такав, имао прилике, увек омануо, и знам колико је тешко...

Што апсолутно не мења ништа у ономе што смо рекли. :) Ја сам баш одушевљен (не претерујем) јер сам баш јако желео да будем такав, имао прилике, увек омануо, и знам колико је тешко...

Oh...odusevljenje Medom :D :D :D, kad se samo setim svojih pocetaka :D :D :D :D :D :D.

Oh...odusevljenje Medom :D :D :D, kad se samo setim svojih pocetaka :D :D :D :D :D :D.

хехе, ма не, него знам тачно ситуацију, избор у њој, и тежину одлуке и последица. :) Иначе, далеко сам ја од почетака овде. :) :) :)

хехе, ма не, него знам тачно ситуацију, избор у њој, и тежину одлуке и последица. :) Иначе, далеко сам ја од почетака овде. :) :) :)

Mislila sam na pocetnicko odusevljenje Medom :D.

Bice od tebe nesto, but it takes time :).

Mislila sam na pocetnicko odusevljenje Medom :D.

Bice od tebe nesto, but it takes time :).

дај Боже... :) пази, нисам (лажно) скроман, нисам лош ја овако, него сам одавно провалио да за добар део људи важи да могу да буду некакви, рецимо супер ликови, овако иначе, а у љубави, у вези, када су емоције у игри и очекивања вишег нивоа, потпуно другачији, неспојиви - рецимо битанге... И обрнуто, овако за рају - стока, а за изабрану/ог дивни људи... Зато сам скептичан. Љубав је, за неизтрениране, и опасна ствар. :) А кад се утренираш постаје можда за нијансу мање магична, додуше. :)

не знам за вас, ал мени сваки пут кад се заљубим ко први :)

а немам ни једноцифрен број година :D

Ајд да и ја кажем нешто. Одлична тема, да "добри" схвате да не треба да буду "добри" са женом која им се свиђа, јер онда могу бити само пријатељи. Зато што се жене ослањају на инстинкт, на осећај, а то је попут сваке животиње у природи, која воли предаторе, доминантне алфа мужјаке. Ако то ниси, онда ћеш изумрети, умрети сам у природи. Џаба јој ту сва памет, шта она зна, када је ту питање "срца". А то је чисто животињски. Очекује да је поставиш на право место где јој припада, а увек ће се борити за боље место, да доминира.

Ретки су, стварно изузетни примери, где жена може да превлада тај природни инстинкт, и да буде са "добрим" мушкарцем. Јер онда просто нема хемије, ако јој даш све што пожели, и трудиш се јој испуниш сваку жељу.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...