Jump to content

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Милан Меденица :)

Зашто добри момци увек "извисе"?

Оцени ову тему

Recommended Posts

nije ni cudo sto je predobar, kad si tako ostra, ako (nazalost, kad se mora biti ostar da bi bili dobri (kad pogledas uvek bilo, za sve), kad si u svemu dobar ne valjas mu nikad, ti muskarci traze batine, kad ih zena verbalno batina da vidis sto su dobri i predobri, sta cemo, bolje tako za zenu)

Sve je to igra moci, tesko je naci ravnost ;).

Али реално шмекерски потез, гледано са стране покупио је све поене на рачун те цуре и њеног садашњег дечка. Али никад неће престати да ме изненађује колико неки људи нису свесни шта раде и где бију. :)

@ Japet : Брате колико год глупо звучало да каже то неко ко нема појма ни о теби ни о тој цури, мислим да је ово само по себи такво, да може да се каже да је МНОГО добра ствар то што те поштедела свог даљег друштва. :)

Ako nastavim da pisem , ja cu biti covek sa najvecim rogovima na svetu! :D :D :D aaa

Bili smo u vezi dve godine! :(:) ,svestan svega ali dalje budala! :D ,,Ne znas majko srcu sto je ljutis se na dete svoje sto ti luta ,sto ti pije, danima ti kuci nije"! :D axaxxaax

Guest JelenaLela

axaxaxaxaxax :D :D Draga moja ja sam BIZON, budala, kako god! :D Dobar i lud dva rodjena brata :D

Nisi, nisi :D Nisi ti BIZON :D ! Ti si DUŠA, a mozda malo baksuz po pitanju devojke ;) ! Kako već rekoh, nadam ceh te cure neće platiti neka fina i dobra 1312_womens!

[

Да ли вам је пало на памет колико је тешко кад си она друга страна, кад си вољен, а при том не можеш ( све и да желиш ) да узвратиш осећаје ?

Онда си суров, бездушан....

Да ли вам је пало на памет да је неко јавно или тајно, патио због ВАС ?

Да ли вам је пало на памет колико је тешко кад си она друга страна, кад си вољен, а при том не можеш ( све и да желиш ) да узвратиш осећаје ?

Auuuu, ovo si sjajno istakla, svaka cast ;).

Meda placa pice i odlazi - smekerica ;).

Japet pusta da tip prespava i jos mu sprema veceru - jednostavno mazohizam ;).

Мааа, има и тога, АЛИ је ипак више ово : лик је толико широк, такав лаф, таква људина, човек-манир да му се просто може (и емотивно, и оранизационо, и кулинарски) да приушти себи да учини свима, па чак и онима који очигледно не заслужују и који, шта ће, не увиђају кад се бламирају. :) Не схватите ме погрешно, немам појма шта је девојци у глави јер ја понекад жене просто не могу да скапирам, али изненађује ме недостатак такта тог садашњег дечка, или је толико наиван па не размишљо о томе или је просто шабан. (ја дајем паре на ово друго :) )

Мааа, има и тога, АЛИ је ипак више ово : лик је толико широк, такав лаф, таква људина, човек-манир да му се просто може (и емотивно, и оранизационо, и кулинарски) да приушти себи да учини свима, па чак и онима који очигледно не заслужују и који, шта ће, не увиђају кад се бламирају. :) Не схватите ме погрешно, немам појма шта је девојци у глави јер ја понекад жене просто не могу да скапирам, али изненађује ме недостатак такта тог садашњег дечка, или је толико наиван па не размишљо о томе или је просто шабан. (ја дајем паре на ово друго :) )

Mislis? Meni vise deluje da je zagrizao vise nego sto moze da sazvace, tolerancija treba da ima granicu, ako je covek predje - kad-tad puca ;).

[

Мислим да је тад једино решење, бити искрен и што даље се удаљити од те особе да би се што пре охладила... Ја лично никад никог не бих кривио што ме не воли, ко може да утиче на то, само бих волео да ме не завлачи преко мере, више него што мора...

Dobio si opkladu a i pivo :D

Razlomk ljude, ko to bese pominje!

Drago mi je da sam donekle i sebi pokazao i dokazao, da se nema granice u svemu ako dozvolis i cutis......i da nema ni trunke srama i da se kaze <<izvini tako i tako". Ubija me ta doza neodgovornosti.

Sad ono sto pomenuste VOLJENI STE A NE MOZETE DA UZVRATITE!? Izgleda se svodi na ono ,,U ljubavi niko nikoga ne može da povredi; svako od nas je odgovoran za ono što oseća, i ne možemo drugoga da krivimo za to"

Mislis? Meni vise deluje da je zagrizao vise nego sto moze da sazvace, tolerancija treba da ima granicu, ako je covek predje - kad-tad puca ;).

Хехе, али мора да се кали! Да себи даје највеће циљеве, бира најтеже противнике! Не осваја се ЛШ вежбајући против партизана него против Јунајтеда, Барсе и сл. ! :D Ако је све то одрадио, са осмехом, и благом упитаношћу шта је тим људима у глави, на крајичку усана, а после рекао нама и другарима уз пиво, како га је болело (и сањао по ноћи како случајно ломи цеваницу том лику на фудбалу, рецимо), али да не чује неотесани дует, онда је већ, само по себи, све испало легендарно, једна беспрекорна епизода за џентлменски си ви. :)

Dobio si opkladu a i pivo :D

Razlomk ljude, ko to bese pominje!

Drago mi je da sam donekle i sebi pokazao i dokazao, da se nema granice u svemu ako dozvolis i cutis......i da nema ni trunke srama i da se kaze <<izvini tako i tako". Ubija me ta doza neodgovornosti.

Sad ono sto pomenuste VOLJENI STE A NE MOZETE DA UZVRATITE!? Izgleda se svodi na ono ,,U ljubavi niko nikoga ne može da povredi; svako od nas je odgovoran za ono što oseća, i ne možemo drugoga da krivimo za to"

Потпис. С тим што ово треба да ти буде наука за убудуће, да се трудиш (то се никад не зна, али урадиш што је до тебе) да мало боље провалиш која је каква. Мени еј рецимо увек битно да је тако шлифована, да има такта, и манира, али опет, људи умеју да изненаде. Али кад је већ таква ситуација, шта је ту је, искористиш прилику да испаднеш већи од целе приче, лафчина, и онда имаш ту сатисфакцију што си победио себе, својим емоцијама претпоставио неки алтруизам, неке лепе манире и постајеш бољи. Супер уложио сам у глави гајбу пива на квоту, 1.7. :)

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...