Jump to content

Поставите питања везана за еволуциону биологију

Препоручена порука

Sam tings nevr čejndž! :)

Mogli smo ga zvati da dožde ovde?

Ma kakvi, nije on za forum ovakvog tipa. Odmah bi bio na krv i noz sa ovim sto tu postavljaju stvari sa NSPMa i slicnih medija i a to bi zbog njegovog previse grubog nastupa znacio ban. Ima on tuce mana samo sto ovi sto kazu da smo ga obogotvorili ne bi znali da navedu ni jednu konkretnu manu, osim naravno sto je liberal sto je jelte arhi antisrpsko zlo. :)

Подели на овим сајтовима

Ma kakvi, nije on za forum ovakvog tipa. Odmah bi bio na krv i noz sa ovim sto tu postavljaju stvari sa NSPMa i slicnih medija i a to bi zbog njegovog previse grubog nastupa znacio ban. Ima on tuce mana samo sto ovi sto kazu da smo ga obogotvorili ne bi znali da navedu ni jednu konkretnu manu, osim naravno sto je liberal sto je jelte arhi antisrpsko zlo. :)

NSPM?

ma i treba biti beskompromisan.

Ali dobro, da kažem da nije samo što je liberal, čuo sam da je i obrazovan! A i da ne veruje u ovdašnje propagandom uspostavljene aksiome!

Подели на овим сајтовима

NSPM?

Nova srpska politicka misao. U liberalnim krugovima se umesto polticka kaze fasisticka misao i sto uopste nije daleko od istine cak naprotiv.

ma i treba biti beskompromisan.

E brate znas i ti da kad bi beskompromisno svakome rekli ono sto mislimo da zasluzuje sa obzirom na to kakav se ovde sve totalitarizma zagovarao beskompromisno bi bili banovani. :D Sto je ok, kucni red mora da postoji ali zato postoji i nas Makijavelizam

. :D

Ali dobro, da kažem da nije samo što je liberal, čuo sam da je i obrazovan! A i da ne veruje u ovdašnje propagandom uspostavljene aksiome!

Odlican filozof nauke i generalno ima veoma sirka intereosvanja i podrobrno znanje iz mnogih oblasti, nauke, istorija, filozofija, knjizevnost. Ali kao i svaki bilofil je zakinut za neke elementarne zivotne detalje, kao na primer odnos prema obicnim ljudima.

Подели на овим сајтовима

Nemam pojma.

Pitam se kako će Ćirković reagovati. :)

Не знам шта ће Ћирко да каже, али мислим да смо ми у тих првих 500 места због неколико (дословно неколико) сјајних људи који објављују у одличним часописима. А прошле године нисмо били због тога што неки од тих радова нису имали информацију да су израђени на БУ. Пратио сам протеклих пар година и увек смо у хемији и физици (можда још негде, не сећам се) били испред окружења. Једино смо са Словенцима увек били ту негде, остали су били испод. С друге стране, поједине области и факултети су толико дно да мислим да шангајска листа то не може ни да рангира. Не да је минус, него је имагинарно.

Подели на овим сајтовима

• 2 weeks later...

Свако од нас носи у себи духовну честицу (Самосвест) преко система светлосних таласа (Neutrino) који пролазе кроз тело и неуроне у мозгу.

Самосвест као средство фреквенције снимања или таласа облику квантних холографија. Богопамћење.

Суперпроводност игра улогу у свести, представља комуникациони систем између ћелија у физичком телу и неурона у мозгу, да се свест/душа/дух повежу са собом.

Слободна воља стварања (мисли, осећања, ставови, веровања, намере, обавезе, избори, изговорене речи и акције)

су у ствари квантна поља у покрету квантне светлости Бога.

Зато не чуди да са радом свих шеснаест милијарди неутрона мозга, човек не може да, сагледа, Бога свога.

Ово Светло, Сила супер енергије се врши тако да се Његова моћ никада губи или изгуби своју снагу,

може да се креће без отпора, заувек присутан, свугдеприсутан без губитка енергије. Нула.

Сваки облик материје је резонантан и левитира у пољу са својим Творцем.

Подели на овим сајтовима

Свако од нас носи у себи духовну честицу (Самосвест) преко система светлосних таласа (Neutrino) који пролазе кроз тело и неуроне у мозгу.

Самосвест као средство фреквенције снимања или таласа облику квантних холографија. Богопамћење.

Суперпроводност игра улогу у свести, представља комуникациони систем између ћелија у физичком телу и неурона у мозгу, да се свест/душа/дух повежу са собом.

Слободна воља стварања (мисли, осећања, ставови, веровања, намере, обавезе, избори, изговорене речи и акције)

су у ствари квантна поља у покрету квантне светлости Бога.

Зато не чуди да са радом свих шеснаест милијарди неутрона мозга, човек не може да, сагледа, Бога свога.

Ово Светло, Сила супер енергије се врши тако да се Његова моћ никада губи или изгуби своју снагу,

може да се креће без отпора, заувек присутан, свугдеприсутан без губитка енергије. Нула.

Сваки облик материје је резонантан и левитира у пољу са својим Творцем.

поздравила те будалаштина а ла спасоје влајић.

23114149.jpg

Подели на овим сајтовима

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1346670999' post='703316]

поздравила те будалаштина а ла спасоје влајић.

1. Како је настала информација у живим организмима? (Да ли случајно, како атеисти тврде?)

2. Како су настали сложени системи у природи, тачно утврђени закони, итд?

3. Како је могуће да дође до промене сложене информације уживим организмима и да

тако настану други организми? (Да ли су то можда случајни процеси, као што су мутације?)

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...