Jump to content

Joe Biden, 46. predsednik SAD

Оцени ову тему

Препоручена порука

пре 6 минута, Tumaralo. рече
WWW.BITCHUTE.COM

Jared Taylor tells the story — complete with video clips — of what happened when white people made a mistake and gave cops a fair trial. Thumbnail credit: Ricky Bonilla, CC BY-SA 2.0...

Ја не знам зашто и даље обраћаш пажњу на ову будалу. Његове приче о "мирном расном раздвајању" су једнака фантазија као "мирни комунизам".

Сваки такав колективизам је осуђен да коље и убија , он када би неку власт освојио поубијали би црнце масовно..

Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, haveaniceday рече

Ја не знам зашто и даље обраћаш пажњу на ову будалу

Zbog prezentacije činjenica.

пре 14 часа, haveaniceday рече

Његове приче о "мирном расном раздвајању" су једнака фантазија као "мирни комунизам".

Slažem se.

Подели на овим сајтовима

Честитам америци, а и свима осталима, јер више немају "лажова и преваранта" за председника сада имају дивног лика који практикује економију слободана милошевића и тренутно имају инфлацију 4.2%, а он планира да троши и штампа још пара хахахаха 

Човек ће да направи нову економску кризу..... човече када се сетим за какве су глупости неке будалетине овде нападале трампа смучи ми се.... да ви нисте видели колика је опасност по свет овај деген... 

WWW.BBC.COM

The report from the US Labor Department comes amid fears that rising prices could push up interest rates.

• Свиђа ми се 1
Подели на овим сајтовима

Biden, who appeared to confuse D-Day with Pearl Harbor Day last year on the campaign trail, tweeted: “I met with survivors of the Tulsa Massacre this week to help fill the silence. Because in silence, wounds deepen. And, as painful as it is, only in remembrance do wounds heal.”

President Joe Biden tweeted a video Sunday of his meeting last week with survivors of the Tulsa Race Massacre, but did not mention that June 6 was also the anniversary of D-Day, the U.S-led invasion of Normandy in the Second World War.

Dday2492849826.jpg                  

Подели на овим сајтовима

WORLDAFFAIRS.BLOG

Joe Biden wrote an op-ed in Washington Post about his Europe/G7 trip. The op-ed had 12 paragraphs and 16 mentions of the words "democracies" or "democratic." This is the new religion of...

Подели на овим сајтовима

CrniKamen masovno kupuje kuće nudeći drastično višu cenu od tržišne.

CrniKamen ima za cilj da postanemo kmetovi.

"Nećeš ništa posedovati i bićeš srećan"

Da li postajete svesni da je Veliki Reset stvaran?

Da li postajete svesni da ćete jesti crve u kolektivnom smeštaju sa brisom u anusu?

Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, Tumaralo. рече

CrniKamen masovno kupuje kuće nudeći drastično višu cenu od tržišne.

CrniKamen ima za cilj da postanemo kmetovi.

"Nećeš ništa posedovati i bićeš srećan"

Da li postajete svesni da je Veliki Reset stvaran?

Da li postajete svesni da ćete jesti crve u kolektivnom smeštaju sa brisom u anusu?

Мислим да ово нема везе са "великим ресетом". 
Једноставно култура "непоседовања" је у америци одавно, хипици воле да се селе лево десно раде од куће, дигитални номади итд. Мислим да половина америке годишње мења локацију живљења. 

Логично је, макар у америци, ако хоћеш да зарадиш, улажи у некретнине.

Оно што је заправо јако смешно некретнине у америци осим Лос Анђелеса, Њу Јорка и сличних градова нису уопште скупе. На нивоу Београда су одокативно. Скоро сам гледао некретнине у Нешвилу, главном граду Тенесија, буквално су цене ИСТЕ КАО У БЕОГРАДУ. 

Пратим једног јутјубера који је скоро купио РАНЧ у америци, дакле огрумну кућу и земљу за неке смешне паре. 

Фора је што та два места (њујорк и лос анђелес) држе све медије, и ту живи већина новинара и сви проблеми које нам представљају као "америчке проблеме" су заправо проблеми новинара из њујорка и лос анђелеса. 

Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, haveaniceday рече

Једноставно култура "непоседовања" је у америци одавно, хипици воле да се селе лево десно раде од куће, дигитални номади итд. Мислим да половина америке годишње мења локацију живљења. 

Nema ovo veze sa time. 

Radi se o tome da finansijski giganti kupuju porodične kuće i čitave stambene kvartove.

Doktor Bil i Bezos kupuju ogromna prostranstva poljoprivrednog zemljišta.

Poznato je da investicioni fondovi i banke gledaju na tu vrstu nepokretnosti kao na gubitak (banka što pre hoće da se ratosilja neke kuće koja joj je zapala aktivacijom hipoteke recimo i da ubaci kapital tamo gde se brže obrće).

пре 7 часа, haveaniceday рече

Логично је, макар у америци, ако хоћеш да зарадиш, улажи у некретнине.

Oni nude cenu koja je 20-50 % iznad tržišne!

Znači, cilj nije profit nego kontrola.

Blackrock je već on the top of the game, ne treba im više profit sada se bave politikom. 

Eto, sada im je najveći prioritet da guraju nesposobnije kadrove samo zbog divercity (što u prevodu znači anti-white). Link

-------

Nekolicina korporacija će kontrolisati čitavu proizvodnju hrane i sve stambene kapacitete.

Ovo će se poslušnim kmetovima rentirati putem social credit scora, kao što već postoji u Kini.

Подели на овим сајтовима

PEOPLE.COM

Jessamyn Stanley explores racism, body image, cultural appropriation and more in her new book of personal essays Yoke: My Yoga of Self-Acceptance

1623428696631.jpg

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Креирај ново...