Jump to content
Guest Izida

Честитамо!!!

Оцени ову тему

Recommended Posts

Guest

Мени је 27.априла Диван дан - само да се зна  bleh ,

мој заштитник свети исповедник Мартин папа римски!

Екуменисто! bleh bleh bleh bleh

stadaradim папа је Папа и то још Свети  shuntavilo2

Немој сад да се вадиш!  0110_hahaha

Мој диван дан је 11.фебруара односно на дан Св.Игњатија Богоносца, како ми се чини и он је био римски папа!  4chsmu1

ц,ц,ц ... , зар и ти сине Екумениста  , е није феееер smej.gif

просто се изненадим понекад колико умеш да промашиш тему  shuntavilo2 0110_hahaha stadaradim

па овде треба да честитамо форумашима, а не тамо неким левим епизодним ликовима  bleh

Otkad sam te predložio za najinteligentnijeg, opustio si se malo ...

Ili , ti to (inteligentno) koristiš moj 4chsmu1 da bi ostalima precizirao svrhu ove teme ?

Aj' , kaži da je tako , pa de se ne razočaram u tebe !

p.s.

Tip nije epizodista, bez obzira šta misliš o njemu! (a i DESNIČAR je ...)

još jedan P.S.

pogledaj ko je napisao to ... tamo !  smej.gif

http://acmilan-serbia.blogspot.com/2010/09/najlepse-zelje-predsedniku-milana.html

мени је сутра 11 годиница  0205_whistling 0110_hahaha 0110_hahaha

А сад остаје вера, нада, љубав, ово троје; али је љубав највећа међу њима.

Коринћанима посланица прва, глава 13, стих 13

http://www.trsic.org/kalendar/index.php?date=2010-9-30  :)

занимљиво је да ме је стих пре преобратио у веру, одговоривши на моје питање које сам предуго постављао и нико није знао одговор:

пошто никад не видимо свој одраз како треба, већ у огледалу, како да знамо шта јесте ?

Јер сад видимо као у огледалу, у загонетки, а онда ћемо лицем у лице; сад знам делимично, а онда ћу познати као што бих познат.

Коринћанима посланица прва, глава 13, стих 12

још је занимљивије да нисам сам бирао датум крштења, већ ми га је свештеник одредио  0110_hahaha

мени је сутра 11 годиница  smej.gif 0110_hahaha smej.gif

http://www.trsic.org/kalendar/index.php?date=2010-9-30  isus-sinai

занимљиво је да ме је стих пре преобратио у веру, одговоривши на моје питање које сам предуго постављао и нико није знао одговор:

пошто никад не видимо свој одраз како треба, већ у огледалу, како да знамо шта јесте ?

Јер сад видимо као у огледалу, у загонетки, а онда ћемо лицем у лице; сад знам делимично, а онда ћу познати као што бих познат.

још је занимљивије да нисам сам бирао датум крштења, већ ми га је свештеник одредио  smej.gif

Срећна годишњица унапред!  smej.gif

мени је сутра 11 годиница  joooj;) 0442_feel

http://www.trsic.org/kalendar/index.php?date=2010-9-30  crvenilo

још је занимљивије да нисам сам бирао датум крштења, већ ми га је свештеник одредио  1405_love

Свако добро од Господа!!! ekstra

0442_feel

1405_love

Мени сад нешто није јасно. Меда јуче написао да му је данас 11 годиница, али није поменуо рођендан. А ви сви честитате рођендан.

Да ли је Меда крштен пре 11 година?

Да ли је 11 година срећно заљубљен?

Да ли је 11 година у истој фирми?

Свеједно, ја ти Медо честитам ту 11. годину!  shuntavilo2

Мени сад нешто није јасно. Меда јуче написао да му је данас 11 годиница, али није поменуо рођендан. А ви сви честитате рођендан.

Да ли је Меда крштен пре 11 година?

Да ли је 11 година срећно заљубљен?

Да ли је 11 година у истој фирми?

Свеједно, ја ти Медо честитам ту 11. годину!  :)

мени је сутра 11 годиница  :group111: klapklap klapklap

................................

још је занимљивије да нисам сам бирао датум крштења, већ ми га је свештеник одредио  slava3

klapklap

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...