Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Зорица екс Милева

Да ли сте склони кашњењу???

Оцени ову тему

Recommended Posts

Не волим  кашњења, поготову туђа! :D

Признајем, каснила сам на посао док сам била млађа, али то је било кнап долажење или свега пар минута кашњење, али више не. Иначе, на договорено виђање- не, то ми је баш безевезе, да те неко чека, јер ни сама то не волим. 

Управо сада, AnaLaz рече

Не волим  кашњења, поготову туђа! :D

Признајем, каснила сам на посао док сам била млађа, али то је било кнап долажење или свега пар минута кашњење, али више не. Иначе, на договорено виђање- не, то ми је баш безевезе, да те неко чека, јер ни сама то не волим. 

И то сам каснила у оне баш ране јутарње смене које почињу од шест. :blush:

пре 1 сат, Tamara Ristić рече

Nisam, sklona sam da dođem pola sata ranije da bih ispoštovala tuđe vreme. Imam fobiju od kašnjenja. :)

Јесам. Склон сам да дођем 10мин касније да бих испоштовао другог да буде први. Имам фобију од досађивања док чекам неког. :) 

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...