Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Зорица екс Милева

Да ли сте склони кашњењу???

Оцени ову тему

Recommended Posts

U pitanju je nepoštovanje, samoljublje i naravno zloupotreba nečije dobre volje a i vremena. Uvijek ista objašnjenja i opravdanja. Ne dajem takvim ljudima previše prostora. Jednostavno, bez puno priče, završimo saradnju.

слажем се са тобом.....само, није тако једноставно прекинути контакт....шта радити када су у питању неке теби блиске особе са којима не можеш престати да се дружиш или виђаш.....?

слажем се са тобом.....само, није тако једноставно прекинути контакт....шта радити када су у питању неке теби блиске особе са којима не можеш престати да се дружиш или виђаш.....?

Закажеш нпр. пола сата раније да дође.

možda znači da taj što kasni ne vidi razlog da dođe ranije, a ne može da potrefi da dođe tačno na vreme.
па не треба да дође раније, него на време...... :D а ако не може да потрефи, онда има вероватно неки проблем....или....? :.mislise.

Dobro pitanje. Imam ih oko mene, i toliko su potrošil moju dobru volju i prešli sve pragove tolerancije da ne dajem prostora ostalima da troše moje vrijeme.

Kada su bliske osobe u pitanju, a znam da idu onom linijom -lako ćemo, dam prostora i isplaniram kašnjenje...a to tako iscrpljuje, ali eto, može im biti.

Нашем би телу више одговарало када би на био ритам све време функционисао према зимском времену - објаснио Зуллеи. Губитак једног сата навише утиче на особе које су најактивније током вечери и ноћи, сматра научник Хорст-Вернер Корф, управо јер већ и тако теже устају. Додао је и како јетра треба чак недељу дана да се прилагоди летњем времену.

па не треба да дође раније, него на време...... :D а ако не може да потрефи, онда има вероватно неки проблем....или....? :.mislise.

Mozda ti koji kasne ne znaju da gledaju na sat? Nisu naucili sta li ...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...