Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Зорица екс Милева

Да ли сте склони кашњењу???

Оцени ову тему

Recommended Posts

Свако од нас закасни понекад, али има људи који су заиста склони томе да свуда и увијек касне. Мени лично никада није јасан тај "феномен", а сви одговори које сам одбила од оних које лично познајем нису ме задовољили. Па да упитам све вас овако редом. Ако касните зашто то радите? И зашто не кренете на вријеме? Или има ту тај неки штос са адреналином и шта ти ја знам??? Ја сам нпр. отишла у неку другу крајност - ја свуда долазим 15 - 30 минута раније, зато вазда чекам на све и свја, али нешто мислим боље да ја чекам него да ме чекају. Десило се наравно да сам понекад и закаснила, и тада молим Бога да ме земља прогута, прије него што ме виде они који на ме чекају. А знала сам и да не спавам из страха да ћу сутра ујутру негдје закаснити - паћеница  srecan

Дакле?  0102_laugh

Постоји теорија према којој особа која стално негде касни, заправо не жели да буде ту.

Мислим да је објашњење великим делом тачно.Бар за мене.Зато,вероватно,на посао стижем,у главном,у минут srecan,а на Литургију ,макар пола сата пре.  0102_laugh

stres ako se stvori onda sjedem i cekam dok stres ode ,ili kasnim ili neodem ,jednostavno ma kakav termin bio a i dok sam radila nisam bolja bila ,svedno je sta drugi ce reci vazno mi uvijek da nemam stresa

Дакле, радила си у друштвеној фирми, чим ти је свеједно ?  sHa_sarcasticlol

Касним само кад идем на посао. Не пуно, али 5 минута обавезно. Остајем увек дуже..по 15 минута минимум,како бих надокнадила то што касним. Свуда другде сам увек стизала на време, и стижем углавном. Уствари, стижем кад идем сама. А кад идем са мужем-доживим бар 3 нервна слома док крененмо. И увек каснимо по пола сата. Језив је по том питању.

Али, зашто касним на посао? А волим и свој посао и своју фирму и однос са колегама и шефовима је супер...То не капирам.

stres ako se stvori onda sjedem i cekam dok stres ode ,ili kasnim ili neodem ,jednostavno ma kakav termin bio a i dok sam radila nisam bolja bila ,svedno je sta drugi ce reci vazno mi uvijek da nemam stresa

Дакле, радила си у друштвеној фирми, чим ти је свеједно ?  sHa_sarcasticlol
gdje na zapadu ima drustvena firma  malo da bi se radilo

Касним само кад идем на посао. Не пуно, али 5 минута обавезно. Остајем увек дуже..по 15 минута минимум,како бих надокнадила то што касним. Свуда другде сам увек стизала на време, и стижем углавном. Уствари, стижем кад идем сама. А кад идем са мужем-доживим бар 3 нервна слома док крененмо. И увек каснимо по пола сата. Језив је по том питању.

Али, зашто касним на посао? А волим и свој посао и своју фирму и однос са колегама и шефовима је супер...То не капирам.

neznaci da nevolim i nisam voljela narod , posao ako se zakasni koji put,ma nezivise da se radi, vec se radi da se zivi

Дешава ми се да касним...  dada и ту нема правила да ли желим бити ту или не, да ли је посао или каква год обавеза или моја лична жеља да присуствујем или учествујем у нечему...

Деси се свашта на путу...

wc joj или :orkan: или https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/Plava_ptica.gif.gif' class='bbc_emoticon' alt='sHa_sarcasticlol' /> или гужва у саобраћају  bicycle или  :mad: заборавила сам или  joooj где ми је кључ?, где су ми наочаре? (''кад би сабирала време бар пет година мог скромног живота провела сам тражећи наочаре'')...

и много пута ме је  crvenilo и деси се да због кашњења  :(

али  оно што је интересантно, то је да је проблем само онда када ствар зависи од мене, када без мене не може да се почне, да се учини нешто, па и тад је моја  crvenilo , моја неодговорност и тиме највише заправо губим ја сама, стичем неповерење, него ли они што су чекали зар не...? А истина је да се без сваког може и да због тога што је Сека закаснила неће пропасти свет, а још је интересантнији суд према онима који касне, а својим кашњењем никог не ометају, сами су пропустили можда нешто вредно, а сви их посматрају са  :mad: или  :mad: а на крају крајева нису морали чекати...  4chsmu1

Исто тако сам много пута у ситуацији да чекам... и дуго да чекам 30мин...па и сат, и свакаква ме осећања спопадну... и самосажаљење, оно као не завређујем да се поштује моје време и љутња, што ми бар не јави да касни и да можда узалуд чекам...свашта, али све нестане и брзо заборавим и  :) и  :mad: кад схватим да није било узалудно... добро је, ајде сад да одрадимо то због чега сам чекала...  :drugarstvo:

A to što se drugi stresaju jer tebe nema?

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...