Jump to content
Сефора

Мартирије

Rate this topic

Recommended Posts

Рале,ајд мало појасни:ко је коме муж,жена и то :229229229: :229229229:Нисам у току о чему се овде ради 0203_cool

Па не, него Маги каже да ''Мартија просто жена не може да не воли''.

Да ли жена коју већ има, а мислим да је нема још увек, или жена коју ће имати, свеједно, углавном, она га неће моћи да не воли. И ја сам се са тим потпуно сложио и додао да је то оно што се, или би требало да се, подразумева, да жена воли свога мужа.

Ето, Дидо.

То је ок.Али се исто подразумева и да муж воли жену,зар не?А уз то иде и безусловно поштовање...Марти је диван човек,бар сам то одавде закључила,а видим да многе женскиње деле самном ово мишљење,тако да,ако није ожењен,наћи ће себи равну,јер је то и заслужио,али заиста... :229229229: 1405_love

То је ок.Али се исто подразумева и да муж воли жену,зар не?А уз то иде и безусловно поштовање...Марти је диван човек,бар сам то одавде закључила,а видим да многе женскиње деле самном ово мишљење,тако да,ако није ожењен,наћи ће себи равну,јер је то и заслужио,али заиста... :229229229: :229229229:

Ја мислим да је он намештао у фотошопу оне његове слике.

А на оне искрице из очију мислим да је највише обратио пажњу.

Који данас човек, Дидо, може да изгледа као фитнес инструктор? Значи мувао је на фоткама и изглед стомака. Али ајде, није важно.

То је ок.Али се исто подразумева и да муж воли жену,зар не?А уз то иде и безусловно поштовање...Марти је диван човек,бар сам то одавде закључила,а видим да многе женскиње деле самном ово мишљење,тако да,ако није ожењен,наћи ће себи равну,јер је то и заслужио,али заиста... :229229229: 1405_love

Ја мислим да је он намештао у фотошопу оне његове слике.

А на оне искрице из очију мислим да је највише обратио пажњу.

Који данас човек, Дидо, може да изгледа као фитнес инструктор? Значи мувао је на фоткама и изглед стомака. Али ајде, није важно.

Рале,ниси ли ти то мало љубоморан,а :229229229: :229229229:Па ко теби брани да то исто урадиш?А на крају,ја уопште нисам мислила на физички изглед,јер ни не знам како изгледа.Мислила сам на његово писаније из којих се виде исте те искре из очију које ти описујеш,само на другачији начин.Ја ти опет кажем,стварно је диван човек и волела би да таквих људи има више и због жена,али би и свет био мало другачији... 0203_cool 1405_love

Marti je sunašce.Nikad neću da zaboravim kako me je prihvatio kada sam došla na forum.Kao svoga.I uvek je pažljiv,odmeren...nezlobiv.Pravi prijatelj.Svaka žena,koja Martija bude imala za muža biće presrećna.Oni koji ga imaju za prijatelja imaju blago pored sebe. :229229229:

Marti je sunašce.Nikad neću da zaboravim kako me je prihvatio kada sam došla na forum.Kao svoga.I uvek je pažljiv,odmeren...nezlobiv.Pravi prijatelj.Svaka žena,koja Martija bude imala za muža biće presrećna.Oni koji ga imaju za prijatelja imaju blago pored sebe. 0442_feel

Ето,значи била сам у праву у процени 0442_feelТи га дуже познајеш и драго ми је да су нам се мишљења поклопила :drugarstvo: 0304_smile4

Све је ово тачно за Мартија,лик је и  више него добар,али...

Од таквих добрица,жене ко по правилу беже,јер оне воле битанге,барабе и гилиптере,и обично се за такве удају...

Али они су заиста најбољи пријатељи,због тога што су способни да слушају исповести својих другарица,док им причају о својим најинтимнијим детаљима у животу,са другим мушкарцима.

Али да не продубљујем даље ову причу, тема већ постоји на форуму...зашто добри момци увек извисе...

Па то ти причам,све ће те ви да правите торте,играте коло,и сл,али нико неће да буде "она права"  :drugarstvo:

Не бригај бригу,има кандидаткиња охохооо,али ти ниси у току...Бићеш позван на весеље,Боже здравље 0442_feel 0304_smile4 0442_feel

Па то ти причам,све ће те ви да правите торте,играте коло,и сл,али нико неће да буде "она права"  :drugarstvo:

Ja mislim da Martiju ne treba provdadzija... Kad mu se bude svidela devojka on ce joj prici.... Sto se brines. Izmedju ostalog otkud znas da decko mozda nema devojku????? Ili nesto u planu....

Osim toga... jeste da su danasnje devojke sirokih shvatanja ... ali ne moraju da se namecu i da se prijavljuju ovde.....

Па то ти причам,све ће те ви да правите торте,играте коло,и сл,али нико неће да буде "она права"  0442_feel

Ja mislim da Martiju ne treba provdadzija... Kad mu se bude svidela devojka on ce joj prici.... Sto se brines. Izmedju ostalog otkud znas da decko mozda nema devojku????? Ili nesto u planu....

Osim toga... jeste da su danasnje devojke sirokih shvatanja ... ali ne moraju da se namecu i da se prijavljuju ovde.....

:drugarstvo: 0304_smile4 0442_feel :)

Одакле ти идеја,да овде неко проводаџише?

И што се ти осећаш прозваном,једино ако се ниси препознала...

Ја сам ово причао првенствено, обраћајући се Мартију,да га не би којекаве исфрустриране девојке правиле будалом.

Рале,ниси ли ти то мало љубоморан,а prstgore bliss jeeeeПа ко теби брани да то исто урадиш?А на крају,ја уопште нисам мислила на физички изглед,јер ни не знам како изгледа.Мислила сам на његово писаније из којих се виде исте те искре из очију које ти описујеш,само на другачији начин.Ја ти опет кажем,стварно је диван човек и волела би да таквих људи има више и због жена,али би и свет био мало другачији... ;) 0442_feel

Да, јесам, искрено речено, љубоморан сам, али и огорчен. Зашто огорчен?

Е па зато што ем не знам да радим у фотошопу, ем све и да знам да радим мислим да ниједан фотошоп не би могао да сузи ову моју стомачину.