Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Никола Ђоловић

Zeleo bih, o zeleo bih da...

Оцени ову тему

Recommended Posts

- Да гром "звекне" на право место.

- Да ми се не рачуна у грех када пожелим да гром "звекне" на право место.

- Да мој друг нађе посао и пристане да се крсти.

- Да будем баба петоро унучади.

- Да мој муж успе да купи Дукати и постане савршено срећан.

o,

- voljela bih da me Željko nauči da se izražavam kao on (sviđaju mi se njegovi postovi),

То је барем просто, одеш тако у неку страну земљу , на пример Немачку и онда скоро заборавиш Српски језик.

Затим се вратиш дома кући , и почнеш да се присећаш свих могућих речи српскијех и како се користе , пошто ту нећеш моћи брзо да напредујеш , онда убрзаш ствари тако што узмеш књиге наших старих добрих писаца, домановића, јакшића, дучића, андрића, ћопића и т д . и лепо се подсетиш свих тих речи и израза.

Једини проблем је што готово никад нећеш научити правопис , јер већ знаш правопис , али он није твог језика.

Тако ћеш ретко употребљавати палатализацију, именице ћеш скоро увек писати великим словом без обзира какве су и где се у реченици налазе и тако ...

Видиш , није то тешко , а ?

Е да желео бих да један мој другар добије оних 100 000 000 јевра и кад их добије да ме се сети у царству своме.

Барем са два посто .

4chsmu1

Желео бих да имена наша поново стоје у кори дивљег кестена, да усне моје осете њене у сенци нашег кестена. 4chsmu1

Alisa-Kesteni

Уплаши ме брате Ивица, мислио сам да се мени обраћаш , јер је твој пост уследио после мог поста , а овај јутуб ми се није одмах појавио на екрану ...

4chsmu1

Уплаши ме брате Ивица, мислио сам да се мени обраћаш , јер је твој пост уследио после мог поста , а овај јутуб ми се није одмах појавио на екрану ...

navijanje

Превише си под утиском предстојеће параде.  4chsmu1

navijanje вас двојица  4chsmu1 navijanje navijanje

елем, ајмо то пиво сутра, а донесем и афтер ејт  navijanje

bliss jeeee

bliss jeeee

xaxaxaxaaxaxaxa  :drugarstvo: bliss jeeee algabacaju 0102_laugh :cheesy2: 0442_feel klapklap 29dz8zk ekstra bliss jeeee bliss jeeee bliss jeeee bliss jeeee bliss jeeee bliss jeeee bliss jeeee bliss jeeee

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...