Jump to content
Danijela

Da li ste u stanju da se držite teme?

Оцени ову тему

Recommended Posts

On 9/15/2010 at 9:49, Danijela рече

po mom mišljenu, u današnjim razgovorima ima previše šale i namernih skretanja sa teme. pogotovo kad su neke ozbiljne i zahteva se lično mišljenje pa se neki boje da iznošenjem istog i možda se boje da se neće nekom dopasti ili misle da će ga uvrediti pa se onda ubacuju šale, doskočice, sličice, smajliji (u forumskim razgovorima) i sl. po meni, to nije način da se vodi ozbiljan razgovor.

Слажем се да има пуно скретања, али не мислим да се људи боје да изнесу своје мишљење. Пре ће бити да нас ништа не занима осим нас самих. :) 

П.С. Сјајна тема, увек актуелна. :)

пре 44 минута, Danijela рече

Ipak mislim da se boje. Misle da ce biti politicki nekorektni, napadnuti od strane neistomisljenika, nece imati argumenata i hrabrosti da odbrane svoj stav.

Занимљиво, мени се баш чини да је обрнуто, пошто многи (укључујући и моју маленкост) претерано користе претерану толеранцију овде... Што би казао nishizawa - (јер) катодна цев све трпи. :D

Kad sam došla na ŽRU,smetalo mi to bla bla truć na temama,a sad mi to normalno,znači da smo opušteni. Ne treba tako biti strog,disciplina itd.,nismo roboti. A vidim da ni administracija nije bolja,moram da ih pohvalim. Samo jednom sam zamoljena da pređem u Razbibrigu da tračaram,kulturno 

Tema obično ponudi niz asocijacija. Mnpgp faktora utiče na to koliko se držimo teme i virtuelnom svetu.Ne poznajemo se u tzv realnom životu,iskustva su nam različita, način na koji razmišljamo i sve tako. Volela sam uvek jednoszavnost. I pitanje vere je za mene veoma jednostavno..iskustveno..kao dete sam, ne umem drugačije.

Opet, forum nudi više tema, pa svako od nas odabere koje če se držati, ako smem tako da kažem.

пре 18 часа, Danijela рече

Ipak mislim da se boje. Misle da ce biti politicki nekorektni, napadnuti od strane neistomisljenika, nece imati argumenata i hrabrosti da odbrane svoj stav.

I da, zanima ih isljklucivo njihovo ja.

Не можеш да будеш политички коректан и да имаш свој став, то искључује једно друго :D

пре 13 минута, Danijela рече

A i ja svasta trazim, jeseam nadzak baba :D

У гадну бабу растеш, ал' макар имам осигурану другарицу за старе дане :D

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...