Jump to content
Danijela

Da li ste u stanju da se držite teme?

Оцени ову тему

Recommended Posts

Konkretno ne znam o kojoj temi je rec  ali ako je zaista tako kako kazes, onda su tu moderatori zatajili. Naravno da ne treba biti ekstreman u bilo kojim slucajevima, slazem se! Nemoj moje odgovore shvatati, sejo, kao raspravu svi mi zelimo da nam Forum lepo funkcionise i svaki savet je dobronameran. Do sada nisam primetila veliko skretanje sa tema ali ako ih i ima, ponavljam, apel onima koji vode o tome racuna!!!!

:drugarstvo:

мислим да је цела поента постављања теме од стране Данијеле да нам помогне да схватимо колико је и наш однос (дијалог) са Богом такав - молитва. 4chsmu1

то је крајњи тест наше концентрације и способности комуникације са ближњим.

preokupirani mislima i brigama više nismo u stanju da naš um i dušu ogradimo (i da im se opiremo) od nepotrebnih misli koje utiču da razmišljamo haotično, nepovezano, površno a onda i to prenosimo na naš odnos sa drugim ljudima, razgovore sa istim i na kraju - molitvu.

pomoci sebi, a treba istrajati u tome...da li mozes sama uspeti???

НИКО не може да успе у томе, а поготово не сам.

ал зато ће Бог помоћи, чим види да постоји жеља, па макар и беспомоћан труд.

искрено, ја сам кренуо пет година пре крштења да тражим Бога, па сам Га нашао недалеко од куће.

што иштеш то и добијеш, ал мислим да је то најтежа лекција коју човек научи - да је сам заслужан за све што му се деси и да га уствари нико не кажњава - до он сам себе. 0102_laugh

на крају свега се живот сведе на - жељу, молитву тачније.

а и што каже Данијела, ако не потрчиш никад нећеш ни сазнати да ли умеш или да ли си способан и за то.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...