Jump to content
Grizzly Adams

Ислам на улицама Париза

Оцени ову тему

Recommended Posts

izgleda da kurdski narod mnogo miran oni nemaju nigdje prava dal arabija dal turska ili sta znam gdje,niti imaju svoju drzavu .zbog cega se ti uvijek proganjaju

Da to je narod koji pati!

Poput cigana se odnosi prema njima, ali isto oni su sami dobrim djelom krivi zbog toga!Najvjerniji su bili Američki saveznici u Iraku, zatim u matičnim državama njihovi seperatisti vrše diverzije nešto slično eti u Španiji!

Ма немој! da a hriscani su bili svi sveti  ,ljudi su  svi isti  neki  nekako

Хришћани јесу!

А они који су се издавали за Хришћане а радили су лоше ствари...

њима Господ суди..немој ти да се нервираш!

Iskreno jedno razmišljanje:

Mi smo ti podijeljeni na zelene žute, itd, krstaše islamiste itd...

Dok među mafijašima ima ih i naših i vaših(uslovno rečeno) Imam osječaj da oni zajedničku daleko prije nas nalaze, majka mu stara zar  nebi trebalo biti suprotno među nama vjernicima!Razmislite!

interesantno da 

Јеси нашао линкове које ће приказати ислам стварно...Ако су протестанти кадри да буду тумачи икаквог људског понашања и веровања онда ја прихватам да нешто од њих научим, међутим до сад од њих нисам нашао ни једну јоту која није била препакована у незнање, предрасуде и слепило.

Иначе зар не вреди објашњавати да има муслимана који се неће сложити са изложеним горе? Зашто се мало не информисати о исламу какав је у Мароку, Тунису, Индији или Малезији? Апсолвирано је на овој теми већ доста пута да се оваквим приступом не може ништа постићи, може само да се повећа јаз једног муслимана према хришћанима који гледа како један православан види ислам и све муслимане генерално.

Ма немој!

мухамеданство је показалосвоје лице у Цариграду, Јерусалиму, Тунсиу, Египту, УАЕ, Сауди, Чеченији, афганистану, Ираку....

Отиђи било где и крени да проповедаш Хришћанство....па да разговарамо...

Изучи историју Хришћана у Африци и Блиском Истоку па се јави...

Ti si zaista nevjerovatan!

Da pokazali su u Jerusalemu templarti(od kojih većina nisu bili pravoslavni radi objektivnosti , ali su bili hrišćani, )kada su ubili u nekoliko dana nakon ulaska u Jerusalem, nekoliko desetina hiljada muslimana, zatim Akka, grad za koji nisi ni čuo šta je uradio lavlje srce, da u Čečeniji ima radikalizma koji je rezultat ruskog  terorisanja kakvkaskih muslimana, da u Bliskom istoku su muslimani u najvećem koncentracionom logoru u novijoj povijesti, u Africi vaši misonari na hiljade ih "pomažu" napačeni narod time što im daju komad hljeba u zamjenu za vjeru u Bogočovjeka, u Jordanu sam susretao vaše misionare koji su prešli na islam a radili na pokrštavanju arapa, eno ti u Turskoj kršćanski misonarski kanal na arapskom jeziku kao jedan od tri kanala koji se prekosatelita emitiraju u hotelu Semih, u kojem odsjedam već tri godine, a vlasnik tog restorana je muslman a država je muslimanska, idi u Egipat gdje se na svaku novu džamiju gradi nova crkva....Daj molim te prestani valjati gluposti i sijati mržnju među nama.Nemoj bolan jer jedan od novih članova je i djete koje sam ja doveo na ovaj forum a djete je pravoslavno i učenica je u školi u kojoj ja predajem.Nemoj radi tog djeteta, nemoj radi administracije koja zaista se trudi biti fer i korektna.Ili malo ležernije brate, ili imaš tamo nacionalističkih foruma kako srpskih tako hrvatskih tako i nažalost muslimanskih.Mislim da bi im došao neko poput tebe sa kime bi se mogli a i ti sa njima  klati do besvijesti!Ako ti treba nekoliko adresa dat ću ti ih vrlo rado!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ма немој! da a hriscani su bili svi sveti  ,ljudi su  svi isti  neki  nekako

Хришћани јесу!

А они који су се издавали за Хришћане а радили су лоше ствари...

њима Господ суди..немој ти да се нервираш!

eto brate leo tako ce isto i kod drugih koji se izdavali u religiji dasu vjernici  a lose stvari radili  isto nisu svi 

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...