Jump to content

Оцени ову тему

Recommended Posts

пре 3 часа, Ćiriličar рече

@Milan Nikolic  Otkočena?

Nekada sam je sklapao i rasklapoa za 43 sekunde...koje su sada norme Nidzo (eh mladosti).

Ajoj. Ja sam uspeo za 1.40 sekundi. Posle desetog sklapanja i rasklapanja.

A jesi li skidao kompezator trzaja.

пре 2 часа, Flojd рече

Ajoj. Ja sam uspeo za 1.40 sekundi. Posle desetog sklapanja i rasklapanja.

A jesi li skidao kompezator trzaja.

Ја сам добијо слободан дан са још двојицом који смо најбржи у расклапању/склапању. Али било је толико напорна обука да сам радије остао у касарни да се одморим. Међутим, ипак смо морали да ринтамо као коњи због доласка младих женских војника, да им уготовимо спремљене собе с креветима и касетама. Могу ти рећи да им неће бити баш угодно, али све се да средити. И тако, ко пронађе војску нашао је другу планету. :)

20190518_074830.jpg

пре 10 минута, Milan Nikolic рече

Ја сам добијо слободан дан са још двојицом који смо најбржи у расклапању/склапању. Али било је толико напорна обука да сам радије остао у касарни да се одморим. Међутим, ипак смо морали да ринтамо као коњи због доласка младих женских војника, да им уготовимо спремљене собе с креветима и касетама. Могу ти рећи да им неће бити баш угодно, али све се да средити. И тако, ко пронађе војску нашао је другу планету.

Milane, brate, 15 dana traje vojska i daju ti petnaestinu slobodno jer si najbrže sklopio/rasklopio pušku ?

Nije ovo tebi lično upućeno ali ovo je sprdnja.

Spremate krevete i sobe mladim ženskim vojnicima ?

Da li je samo meni ovo smešno ? :D

Ponavljam, nije ovo upoćeno ni tebi ni Floydu nego mi nije jasan taj sistem. Kao iz Njuza da je izašao.

пре 58 минута, Broken рече

Ponavljam, nije ovo upoćeno ni tebi ni Floydu nego mi nije jasan taj sistem. Kao iz Njuza da je izašao.

А шта си очекивао од Вулина, америчке маринце? :smeh1:

Пре сат времена, Broken рече

Milane, brate, 15 dana traje vojska i daju ti petnaestinu slobodno jer si najbrže sklopio/rasklopio pušku ?

Nije ovo tebi lično upućeno ali ovo je sprdnja.

Spremate krevete i sobe mladim ženskim vojnicima ?

Da li je samo meni ovo smešno ? :D

Криво пројектујеш стварност. Слободно време за град је било свега пар сати, и то после целодневне обуке када ти се тело распада. Нисам ја више млад. Био сам на ручку у екстра ресторану у Сомбору и то ми је довољно, а стегла ме била поленска алергија и нисам могао да се скроз опустим. Што се тиче женских војника, ипак смо ми раније завршили обуку, а оне су дошле кад нас већ није било. Са њима се друже резервисти на вежби. И свакако, официрски кадар.

пре 3 минута, Milan Nikolic рече

Што се тиче женских војника

Што се тиче женских војника да сам био на твом месту ја бих распремио кревет само једној од њих, или евентуално двема, ко бре да се замајава са целом четом... :0205_whistling:

1119642747.jpg.bdf4035e1e790fc4099478cdf6c854cc.jpg

Ово сам касније ишао са њом да уградимо оптику, и то да пазаримо по нашем избору са огласа произвођача. Имао сам да бирам за помоћника тенкисте или за пушкомитраљезца, али сам рекао да не бирам, па ми дали за пушкомитраљезца. Следеће године имамо гађање до 1800 метара, јер је то неки максимум за 7,62Х54р. И тако ти причам причу у коју ваљда ниси поверовао. :D

пре 2 минута, Milan Nikolic рече

Ово сам касније ишао са њом да уградимо оптику, и то да пазаримо по нашем избору

А, види каква је... Она бре само шутне кревет и он се сам намести... 

пре 2 минута, Milan Nikolic рече

Шта лупеташ глупости? :D

А што да се не нашалим? Па имаш ли ти једну тему на форуму на којој нису лупетане глупости? :smeh1:

пре 16 минута, Vladan :::. рече

А што да се не нашалим? Па имаш ли ти једну тему на форуму на којој нису лупетане глупости? :smeh1:

Ovo je interesantno pitanje.

On 6.11.2019. at 15:14, Драшко рече

a guster

naucice

ima fore :)))

У моје време телефон ниси смео да користиш, а камоли апарат за сликање, мобилне нисмо ни имали тада. Скоро шта сам чуо. На школовању (небитно где и која школа, факс, али, битно је да се ради о школовању за једно од занимања везаног за безбедност државе), када користиш мобилни на терену и сликаш се па качиш слике по друштвеним мрежама, аутоматски добијаш ''пропусницу'' за капију са оне стране интерната - у једном правцу и нема повратка. Апсолутно подржавам!

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Сличан садржај

• Од Жељко,
      Право да ти кажем
      не знам шта би писо
      већ нисам одавно
      писо нешто јавно.
      Мало ме то мучи
      шта ће други касти
      док се стиху учим
      нашта ће испасти.
      Ове твоје песме
      већма лоше нису
      ко вода из чесме
      извиру у низу.
    • Од Vaske,
      Неке теме и расправе на форуму су ме потакле на размишљање о томе како градимо и како изражавамо лични идентитет?
      Ова тема би била прилика да се на нешто конкретнији начин упознамо али и да спонтано направимо једно мало истраживање о томе какву заједницу, а преко приче о личном идентитету, заправо, хоћемо да изградимо.
      Дакле, како изражавате лични идентитет?
    • Од Поуке.орг инфо,
      Поштовани пријатељи и чланови форума,

Наш  форумаш "Пајко" - Драган Милић је, како сазнајемо из проверених извора, јуче погинуо у Аустрији на свом послу. Драган Милић, познат је на нашем форуму као некада веома активан члан, са природним осећајем за другог, са добрим и здравим смислом за хумор, али који је, да би прехранио породицу, из села Војска код Свилајнца отишао "трбухом за крухом" у Аустрију да ради грађевинске послове.
      Драган је један од утемељивача сајта Поуке, лични пријатељ о. Ивана Цветковића и многих чланова форума. 
      Помените у вишим молитвама упокојеног слугу Божјег Драгана. Да му Господ подари рајско насеље. Амин.
      Породици брата Драгана саучешће.

(фотографије ФБ)
    • Од Бранко Авдагић,
      Уз књигу Византисјке слике Шарла Дила
    • Од Бранко Авдагић,
      Предлог за читање штампаног издања.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...