Jump to content

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Оцени ову тему

Recommended Posts

пре 30 минута, PredragVId рече

Љупче Рапсодин

Па Љупче Рапсодин, ки уписан си....:D

пре 20 минута, PredragVId рече

17 септембар 2017., 10 км за 1 сат и 4 минута.

svaka cast meni za 10 kilometra treba jedno dan dva... 

пре 12 часа, PredragVId рече

17 септембар 2017., 10 км за 1 сат и 4 минута.

Ја сигурно могу да трчим 4 минута, а за остало не знам :mahmah:

пре 2 часа, ana čarnojević рече

kao ikona

Ju.. hvala Ana. Ali, hajde da ne preterujemo, gresan sam ti ja covek :) 

Креирај налог или се пријави да даш коментар

Потребно је да будеш члан ЖРУ-а да би оставио коментар

Креирај налог

Пријавите се за нови налог на ЖРУ заједници. Једноставно је!

Региструј нови налог

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде

Пријави се одмах

• Сличан садржај

• Од Поуке.орг инфо,
      Поштовани пријатељи и чланови форума,

Наш  форумаш "Пајко" - Драган Милић је, како сазнајемо из проверених извора, јуче погинуо у Аустрији на свом послу. Драган Милић, познат је на нашем форуму као некада веома активан члан, са природним осећајем за другог, са добрим и здравим смислом за хумор, али који је, да би прехранио породицу, из села Војска код Свилајнца отишао "трбухом за крухом" у Аустрију да ради грађевинске послове.
      Драган је један од утемељивача сајта Поуке, лични пријатељ о. Ивана Цветковића и многих чланова форума. 
      Помените у вишим молитвама упокојеног слугу Божјег Драгана. Да му Господ подари рајско насеље. Амин.
      Породици брата Драгана саучешће.

(фотографије ФБ)
    • Од Бранко Авдагић,
      Уз књигу Византисјке слике Шарла Дила
    • Од Бранко Авдагић,
      Предлог за читање штампаног издања.
    • Од Рапсоди,
      Мало да одахнете од тешких и свадљивих тема ....ево мало умерене разбибриге у време поста.
      Не знам да ли је моја предрасуда....али некако сам убеђена да наши драги поједини форумаши имају дупле налоге  на форуму.
      Како им пролази...не  знам ? ( сумњиви послови администрације ) Покушала сам сумњу своју у сандук предрасуда одложити, али ми не полази за руком.

Ево, први сумњиви форумаш је Твртко илити Неша_
      Убеђена сам да је Твртко,  наш делија  Јуанито ев.Жељко , а моЖбит и Гризлић...
      Арсенија је исто сумњива била одвајкада....

Имате ли исте разбибригашке сумње као ја ?

• Од Поуке.орг инфо,
      Драги пријатељи,
      Представљамо вам један леп, занимљив, веома функционалан и лак за употребу - пројекат који је везан за црквене фотографије - Churchpic.com

Верујемо да ће се свима заљубљеницима у лепу црквену фотографију допасти, а оно што је битно да се каже јесте да могу да се подижу велике фотке, да се коментаришу, лајкују, преносе кодовима на друге сајтове, праве албуми итд...

сајт је компатибилан са мобилним уређајима и таблетима

Добро дошли
      ЛИНК: Churchpic.com

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.