Jump to content

Tajna udruženja - Templari, Masoni...

Оцени ову тему

Препоручена порука

Мислим да се оно што се некад звало "масонерија" данас зове мултинационална корпорација. А масонерија је бедни реликт и "димна бомба" која је одслужила своју сврху. Данашњим владајућим елитама не требају више никаква "тајна друштва" - magnus opus доласка на власт револуцијама успешно је извршен. Методологија еволуира, а ово су баналне дезинформације које скрећу пажњу са стварних центара моћи.

facenew22222222

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 299
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Karadjordje pazi sta pises tamo. To su opasni ljudi..ozb..Djavolje sluge, Bog Mamon.. Lucifer je bozanstvo masona. A Cilj im je opsti mir i sl..kao sto ce da bude i cilj njihovog gospodara Antihrista

Не знам шта је толико занимљиво код тих масона. Секта ко секта, глупирају се људи мало...

Владо Ламбадо- па није за православног човека добра масонерија. То што су неки, чак и епископи били чланови, то је због користи и незнања. Иди на њихове сајтове и читај по мало текстове из часописа њи

• 3 months later...
link=topic=785.msg80056#msg80056 date=1261683882]

pa lepo.....  znači ekumenizam je u stvari stepinac vaskrsnut koji oće da se ugura na naš ikonostas....

samo ljubljenje papske ruke nije ništa...to je protokol u vatikanu i jedan sveti marko efeski je papi u rimu ljubio ruku i nazvao ga najpobožnijim ocem... pa vi sad vidite...reč je o protokolu ali neki ovde ne čitaju sve teme....

svakako,masonerija je tema koja zaista ne zavredjuje posebnu pažnju ali naviknut sam na to da cvetaju teme o zaverama,planovima protiv srba,mućkama,zakulisnim radnjama...A U TEMU-KOJI JE RAZLOG HRISTOVOG OVAPLOĆENJA-120 DANA NIKO NIŠTA NE PIŠE.....pravoslavlje moje....medju šljivama,medju okultnom literaturom i iluminatima,medju globalizacijama i švaleracijama.... dok novi zaveti skupljaju prašinu a sveti oci se pominju samo uzgred....

Uz duzno postovanje administratoru,da svakako masonerija zavredjuje ogromnu paznju,savremenog srpskog drustva.Uplovilo je najvece moguce zlo u srpsku luku,a da i toga nismo svesni,i ako budemo ravnodusni,kao sto Vi sada pokazujete ravnodusnost,mi cemo propasti.Trebamo biti svesni,kakva horda zla nam je stigla.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

malo si se zezuo... zeznaja,što bi rekli vranjanci...

ljubav se ne projavljuje samo u manastiru... Hristu se ne služi samo u manastiru

ili možda misliš da grešim  0212_rolleyes

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ju Bozeeeeee, slobodno zidarstvo , hahah..strasno...nisam znala da ovakvo nesto postoji u Srbiji, kad oni imaju i stranicu....hm...svastaaa....pa sta je to sad? Vrsta sekte? Nesto drugo ludacko udruzenje? ... 0442_feel-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt='0212_rolleyes' />

Hajd da je Aleksandar Karadjordjevic ali kakve veze ima Vuk Karadzic i tamo neki u listi...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ju Bozeeeeee, slobodno zidarstvo , hahah..strasno...nisam znala da ovakvo nesto postoji u Srbiji, kad oni imaju i stranicu....hm...svastaaa....pa sta je to sad? Vrsta sekte? Nesto drugo ludacko udruzenje? ... 0442_feel-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt='0212_rolleyes' />

Hajd da je Aleksandar Karadjordjevic ali kakve veze ima Vuk Karadzic i tamo neki u listi...

Jelena,najopasnija sekta koja postoji.To su vuci u ovcijoj kozi.Sve se pozivaju na ideal,te to su najbolji ljudi,olicenje svega dobrog,navodno ne vrbuju,jer kao ti trebas da zasluzis da udjes kod njih.A u stvari,totalna suprotnost.Oni se pozivaju da veruju u Boga,i svog Boga zovu,veliki arhitekta,kljanjaju se laznom Bogu,tj Satani.Proucavajuci ih,video sam da naseg Gospoda Hrista,ne spominju,cak ga vredjaju...Toliko o tome,koliko vole nas Pravoslavne.To ti je ukratko.Veeeliko zlo.

• Волим 1
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ju Bozeeeeee, slobodno zidarstvo , hahah..strasno...nisam znala da ovakvo nesto postoji u Srbiji, kad oni imaju i stranicu....hm...svastaaa....pa sta je to sad? Vrsta sekte? Nesto drugo ludacko udruzenje? ... 0442_feel-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt='0442_feel' />

Jelena,najopasnija sekta koja postoji.To su vuci u ovcijoj kozi.Sve se pozivaju na ideal,te to su najbolji ljudi,olicenje svega dobrog,navodno ne vrbuju,jer kao ti trebas da zasluzis da udjes kod njih.A u stvari,totalna suprotnost.Oni se pozivaju da veruju u Boga,i svog Boga zovu,veliki arhitekta,kljanjaju se laznom Bogu,tj Satani.Proucavajuci ih,video sam da naseg Gospoda Hrista,ne spominju,cak ga vredjaju...Toliko o tome,koliko vole nas Pravoslavne.To ti je ukratko.Veeeliko zlo.

hm, sta li sve ima na ovom svjetu a da ja to ni ne znam i dobro je da ne znam, sad me bas iznenadjuje i dize pritisak...i da neki ljudi ulaze samovoljno u tako nesto...nikako ne razumijem, da to ima...hajd par ljudi, dosadno ima,ali takva organizacija sa web stranom, strasnooooooooo.....ne mogu da vjerujem  0212_rolleyes Ma blizi se kraj svjeta, eto sta...pa nije toga bilo pre, to sad sve moguce i nemoguce protiv svega....sve se iskvarilo, pocevsi od naseg TV programa pa nadalje...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Jelena se pitala otkud vuk i još neki medju njima... ima podataka da su vidjenije ličnosti naše istorije bile masoni....

čak i neke vladike... čitao sam i o mikiju manojloviću (i još nekim vidjenijim likovima današnjice) da je veliki majstor -a da li je to tačno-iskreno,ne znam

evo šta oni kažu

http://www.rgls.org/sr/o-nama/poznati-masoni-iz-srbije.html

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

meni niko nije 100 posto siguran osim samog Hrista pa me ne bi čudilo ni za koga... ni za vladiku... pitanje je da li se može biti mason i pravoslavni vernik istovremeno...

neki su verovatno bili formalni masoni a neki formalni pravoslavci...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
link=topic=785.msg477932#msg477932 date=1309945107]

malo si se zezuo... zeznaja,što bi rekli vranjanci...

ljubav se ne projavljuje samo u manastiru... Hristu se ne služi samo u manastiru

ili možda misliš da grešim  st-porfirije

о.к -ет..

Ја сам заборавио..да си ти од оних који мисле да ће се само љубављу спасити...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

opet greška... ljubavlju prema Hristu a ne samom ljubavlju

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...