Jump to content
Сефора

шта су врлине ?

да ли вам се допада тема  

8 члановâ је гласало

1. 1. да ли вам се допада тема

• да
      6
    • не
      4

Recommended Posts

Sefora šta vam znači ovo neprestano citiranje ove knjige..? Šta pokušavate sa ovim postići?

па, пишем о врлинама.

Ne pišete nego prepisujete - citirate....

Dajte neko svoje mišljenje - uključite se u diskusiju....

Zato služe forumi, da razmenimo mišljenja....

наиме, о чему би друго писала у овој теми !?

да ми се ћаска ... ћаскала би у теми која је  предвиђена за ћаскање и лупетање. хахахах

I zašto vam je svaka poruka kao da pišete okružnom sudiji?

Dragi sudija...

...

...

...

Naime, želim vam život ispunjen lepim osećanjima mira,sreće i ljubavi!

Sefora šta vam znači ovo neprestano citiranje ove knjige..? Šta pokušavate sa ovim postići?

па, пишем о врлинама.

па, пробајте Ви да напишете нешто о врлинама у овој теми !? можда буде неком на корист !?

па, пишем о врлинама.

па, пробајте Ви да напишете нешто о врлинама у овој теми !? можда буде неком на корист !?

Ali vi ste i pokrenuli temu! o.O

па, пишем о врлинама.

Ali vi ste i pokrenuli temu! o.O

наиме, надала сам да ћете и ви писати о врлинама !?

можда бих научила нешто ново !?

али ... и ова тема се претворила у ...

сачувај Боже онога ко буде дошао на овај форум и отворио ову тему !

па, пишем о врлинама.

А да ли сме нешто својим речима?

На пример - смирење - сазрцавање сопствених грехова и контрола сопствених страсти, уместо фарисејског моралисања упереног ка другоме (и увек са предрасудом да тог другог познајемо - мада не знамо ни сами себе)?

па, пишем о врлинама.

Pa evo trudim se i pišem čitavu veče i nadam se da će biti nekome na korist... a čudi me da vi ne vidite da ti vaši citati i nisu baš do sada urodili plodom .... barem ne onakvim plodom kako bi trebali....

Ali ne dajte da vas ja zbunim... Verovatno vam je ostalo još par stotina stranica koje trebate prepisati i postaviti ovde na forum ....

Samo napred u nova citiranja ....

70zfof0qsamomolitva

potajno se pitam- šta mi život vredi.....

pa ako se još neko ovde to pita.... probajte

http://www.yumidi.com/tekstovi-pesama/aca-lukas/bez-tebe-je-gorko-vino

za one koji se baš pitaju,hard verzija

Dusko Kulis - Bez tebe je gorko vino

pazite komentar

2009micki

1 year ago

Uz ovu pijesmu nijedno vino nije gorko.

Guest Оливера

Цитати иду уз став и размишљање о нечему. Они поткрепљују или оповргавају став. Ово нису цитати, него копи / пејст. Волела бих да знам из ког разлога?

па, пишем о врлинама.

Pa evo trudim se i pišem čitavu veče i nadam se da će biti nekome na korist... a čudi me da vi ne vidite da ti vaši citati i nisu baš do sada urodili plodom .... barem ne onakvim plodom kako bi trebali....

Ali ne dajte da vas ja zbunim... Verovatno vam je ostalo još par stotina stranica koje trebate prepisati i postaviti ovde na forum ....

Samo napred u nova citiranja ....

70zfof0qsamomolitva

па, добро, ... то је ваше лично мишљење.

рецимо ... ја сам читала ... записала по нешто ... и тако ... остало је у мом архиву памћења.

а то значи ... да ''куцкајући другима'' ја научих себе  :drugarstvo:

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...