Jump to content

Izreke naših nastavnika-profesora koje pamtimo....

Оцени ову тему

Recommended Posts

професор из микробиологије у средњој:

''Децо, зашто сте бре такви... Дођеми да због вас шмугнем у радијатор, па кроз цев напоље!!!''

причао је кроз нос...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

• Одговори 214
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

"ево ти двојка, коју ћеш да поделиш са другом" мој наставник математике.

Profesor geografije Mika Dilajla upisuje cas i vidi da nam je na prethodnom casu bila prosvetna inspekcija. Kaze: Ooo, vidim da ste imali inspekciju na casu biologije... A djak iz prve klupe, sto b

- Професоре, зашто ви не волите професора Пеђу? (глас из прве клупе, а Пеђа је био профа народне књижевности) - Пеђу? Он је мени Предраг, готово Ненад!  

Znate šta je to kratkotrajna struja? Ne znate, a??? Pa, je l' ste probali nekad da uzmete dva eksera i stavite ih u utičnicu? Nije to loše ponekad... Ali, ako neko pita, to vam nisam ja rekao... stadaradim))))

profesor fizike

isti lik

‎-Profesore, je l' ste nam doneli kontrolni?

-Nisam ga ni nosio...

‎-profesore ja ne znam da nacrtam grafik

-kako ne znaš?baš je prosto...

-pa kako?

-ajde nacrtaj prvo pravu liniju odozgo naviše...

-(nacrta)

...-sad sa vrha pod kosinom ulevo nešto kraću liniju

-(nacrta)

-eto to ti je grafik ocene za kraj...

• Волим 1
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Моја разредна:

''Биљана имаш 25 неоправдана, то је јединица из владања... Фали још три да те избацимо из школе... Хмм...чекај сад ће их нађемо!!!''

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

biseri profesora engleskog iz moje srednje škole,našo sam ih nafejsu

Ooooooooo razumem da Emiliji Stankovic treba vazduha,ali Milice ti si u puunom disanju...

Maaaaa moraju se pokupiti poeni za bezbriznost...Kosticu shta ga grlish nnisi valjda Elton John...Milice svaki chas svaka chast....Stojkoviceva 4,rad je prljav

Emilija da li se ti to smejesh ili samo izgledash smeshno?U Emilije usta nikad crvenija...(dok Emilija besomuchno maze labelo od vishnje u poslednjoj klupi;

Kada je Radojicic citao neku od lekcija iz knjige, i naisao je na rec NATURE, koju je procitao kako je i napisana. Kocic ga u tom trenutku prekida i kaze: Koj ti je taj NATURE? =)

Kocic Dusici Krstic:Krsticeva dete kod tebe je vrag odneo shalu

AAAA Markoviceva prekini da budesh izvor informacija da ne prekidam dotok....

DUSICE DETE TI SI MENTALNO ZAOSTALA ZA ENGLESKI JEZIK

Kocic: -Petrovicu koliko ti je pica tamo dole? =) (mislio je na kafić FOKUS)

- Aco, slusaj....ne uci se za pismeni 2 dana. To ti je kad da gojis prase za Bozic na Badnje vece. Ti kolko god da ga hranis, ono jadno ne moze. Kilo do 2. Sta je to 2 kila za sve goste....

Is that chewing gum in your mouth?

GET OUT. stadaradim:)0110_hahaha:)0102_laugh:)0110_hahaha:)

Ooooo ma daaajte mi josh znachenja za COCK????

Ekskurzija 3. godina generacija '87 Turska...Kad smo prelazili iz evropskog dela u azijski profa se tolko usibao da je zaboravio da se ukrca na trajekt!Kad smo shvatili da ga nema,stali smo na pumpu blizu Troje da ga sacekamo..posle sat i nesto dolazi on sa nekim turcinom izlazi iz kola crven ko bulka u facu prilazi mi i pita "Radulovicu jel si ti pijan?!"

legendarni:"oooooo,lazarevicu,doslo je vreme za prolecno kresanje!!!"(drugu koji se prethodnog dana osisao)

Pita Jovanu Spasic:"sta znaci "rise"?"i posto ona nije znala pita mene:"dimiceva,sta znaci?"ja kazem:"rise-podici"

a on odgovara:"i tako je!dimiceva je to dobro odradila i naravno digao se,a ti spasiceva sto pre pristupi ovim ovde(i stavlja srdnji prst na celo)!"

upada Kocic kod mene u sobu u prvoj na ekskurziji a mi galamili... celu noc nije mogao da spava... i upada a nas milion u sobi... Kocic onako u majici, sve razvucen, onako nije ni navuko pantalone i krece da zatreze kais (izgledalo kao da se otkopacava) i kaze: "Sad cete da vidite moj rad, sad cete da vidite kako ja radim..." ja sam se izbezumio :S

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

biseri profesora logike i filosofije

Ajde da dokusurimo deda Hegela deeeeteeeee

ajdeeee ti sto si se podlaktila ko da šalješ sina u vojsku....hahaha

profesore aj da me pitate da popravim cetvorku!stanko:dete zasto bi ja tebe slusao?eve ti peticka!!!stadaradim))))))))))))))))))))))))))))

-deder da prezvakamo pragmatizam.....

"Zvaka nije za seljaka da je zvace na casu filozofije!" hahahahha

"Sedamdesetih godina sam predavao 36 časova dnevno"

"Izvorne reci od moga dedu: nikad ne veruj na pismenu budalu..."

Svim velikim ljudima ime i prezime pocinju istim slovom - Merlin Monro, Carli Caplin... tako i ja, STANKO STANKOVIC

"EEEE, kad sam ja tvom ocu predavao..." mislim da je te reči stanko rekao i Tutankamonu čak...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Profesor likovne grafike:

Profesore jel smem u wc?

-Sta,jel te strah?

Pa dobro,jel mogu u wc?

-Ne znam ja sta ti mozes!

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Моја професорка српског језика је написла на таблу назив теме "На вратима хиландара" и сви који су преписали су добили по 1...  joooj разлог мало х у наслову!!!

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Моја професорка српског језика је написла на таблу назив теме "На вратима хиландара" и сви који су преписали су добили по 1...  319.gif разлог мало х у наслову!!!

joooj

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Моја професорка српског језика је написла на таблу назив теме "На вратима хиландара" и сви који су преписали су добили по 1...  319.gif разлог мало х у наслову!!!

joooj

Није смешно... да те године није било бомбардовање ја бих можда понављао  crossrc

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Djordje Vukomanovic spava na stolu u kabinetu

Овај господин ми је предавао Математику 3 на факултету...

На једном предавању је дошла чистачица да обрише таблу а он је њој рекао (док је излазио):

"Обришите све, само ми оставите Фуријеове редове."

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...