Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Оцени ову тему

Recommended Posts

Masetr Gormo (N'Kata Del Gormo)? Mada nisam siguran...

трик питање је уствари, јер му је последњи учитељ био Ки Гон Ђин, иако мртав али као Force Ghost, тако је он то знање пренео и Оби Вану касније.

са Вукипедије  0409_feel

Known masters

* N'Kata Del Gormo

* Qui-Gon Jinn (As Force ghost)

Ha ha grinx.gif ko na kvizu...

A video sam video grinx.gif... i ja bi vol`o tako da me snime pa da budem izabran za novi film...

Makar k`o statista... joooj

ова двојица ентузијаста су то сами смислили, дорадили, снимили и монтирали. 0409_feel

после их узео lucasarts за постпродукцију, па ти види  prst ka dole

Pa kad mi zivimo u nedodjijiTM...

Ni ono malo sitnog softvera ne mozemo ljuCki da kupimo, a kamoli nesto sto moze da renda spec. efekte... 70A.gif

Ali ja sam vazda optimista, i ocekujem sve najbolje... starece

A ovo si verovatno vec video...

Ovog co`eka Google placa za ovaj (i slicni) vidoje-materjal...

Nisam dosad, odlicno... grinx.gif

A je li, kad vec dzakamo, igras li kakvu igru na star warse (mislim uopste igras li igre), i koji genre preferiras?
(Ovo k`o u policiji saslusavanje...)

Ove naravno rulez-u:

'K.o.t.O.R.' u klasi RPG-a, 'Republic Commando' u klasi shootera (ali prefinjenih, nema besomucnog izivljavanja), 'Empire at War' u klasi strategija, a moze i Battlefront kao medjuklasa (arena)...

Zanimljivo je da su ovi naveli Jedi Outcast kao najbolju ikad igru ove tematike, mozda i jesu u pravu, ali ja ipak ne delim to misljenje (mada je stvarno super igra)...

Top Ten Star Wars Games: Countdown

ништа не одузимам и само додајем и Knights of the Old Republic 2, Jedi Academy и најскорашњију Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith Edition.

жанр ... ниједан посебно, сваштојед сам и не бих могао да се одлучим између слатког, сланог, киселог и љутог, јер у свима уживам подједнако 70A.gif

тренутно цепам Test Drive Unlimited, Witcher, Call of Duty Modern Warfare 2, Fallout 3, а Neverwinter Nights 2, STALKER, Crysis, Mass Effect, Turok упадају међу омиљене и више пута пређене (са све експанзијама) ...

има још тога уназад до 5.25 дискета, ал да не спамујем  starece

ништа не одузимам и само додајем и Knights of the Old Republic 2, Jedi Academy и најскорашњију Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith Edition.

жанр ... ниједан посебно, сваштојед сам и не бих могао да се одлучим између слатког, сланог, киселог и љутог, јер у свима уживам подједнако 70A.gif

тренутно цепам Test Drive Unlimited, Witcher, Call of Duty Modern Warfare 2, Fallout 3, а Neverwinter Nights 2, STALKER, Crysis, Mass Effect, Turok упадају међу омиљене и више пута пређене (са све експанзијама) ...

има још тога уназад до 5.25 дискета, ал да не спамујем  :)

Ha ha, a ja posto spre`m neke ispite (jesam matori sudent, ali pri kraju sam sa njima, bez panike Постављена слика) uz`o da cackam Battlefront 1 i Narniu, onako radi odmora... 70A.gif

Mada, upozoravaju me ljudi, ako ne zavrsim sto pre starece...

Постављена слика

A ako uspem, pa jos postanem master, e onda mozda...

Постављена слика

......................................

Da, da, sa komentarima u KotOR-u su najaci Dzoli i HK...Постављена слика

најјача мајца икад
famous_last_words_jesus_tshirt-p23585037

креветац за клинце
star-wars-bed.jpg

и ово је предлог за канонско одобравање оби вана за battlefront 3

star-wars-battlefront-3-dark-obi-wan-cha

да, уопштено гледано звездани ратови су парафраза Библије, а изабрани је прилично приземна пројекција Господа Исуса Христа.

мени је најјаче кад дарт сион неће да умре, него мораш да га убедиш да пусти живот ...

Постављена слика

или конзумент дарт нихилус који конзумира целе планете а једног човека не опажа, који га убије потом ...

Постављена слика

која празнина, тамна страна bliss jeeee

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Сличан садржај

• Од obi-wan,
      Uf... odakle da se pocne? Novi i zadnji (?) film u sagi o Skajvokerima ponovo rezira J.J. Abrams. Koliko je to bilo porazavajuce za nas veterane dok smo gledali ep. VII, toliko je sad donekle ohrabrujuce, jer on bar ima smisla da drzi nit price koliko-toliko. Ne znam sta ce da bude ovaj novi film i na sta ce da lici, ne zelim da sad nagadjam, nek` vreme pokaze polako...
    • Од Ромејац,
      Глумац је пре неки дан примљен у болницу након што је у свом дому доживео мождани удар

Глумац Лук Пери, који се прославио играјући лик Дилана у серији "Беверли Хилс", преминуо је у 53. години живота Он је 27. фебруара хитно одвезен у болницу након што у свом дому доживео мождани удар.
      Како преносе инострани медији, Лук је преминуо у понедељак ујутру, 4. марта у болници Сент Дзозеф у Бурбенку. Према изјави представника за медије покојног глумца, Пери је био окружен својом децом, сином Џеком и ћерком Софи, вереницом Венди Медисон Бауер, бившом женом Мини Шарп, мајком Ен Бенет, очухом Стивом Бенетом, братом Томом Перијем, сестром Ејми Кодер.
      Подсетимо, Лук је најзапаженији остао по улози бунтовног Дилана али је, убеђен да је спреман за озбиљније улоге, 1995. напустио "Беверли Хилс" и окушао се у другим пројектима. Међутим, то није славно прошло, и 1998. се вратио у поставу серије и остао до краја њеног емитовања 2000. године.
      http://www.novosti.rs/вести/сцена.483.html:780904-Преминуо-глумац-Лук-Пери-Дилан-из-серије-Беверли-Хилс
    • Од obi-wan,
      @Goku je prvi odavde pogledao film, pa da otvorimo temu, da mozemo da pricamo ko sve bude gledao.
  • Create New...